Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazar Analizi, Paylaşımı, Araştırması, İş Büyümesi ve 2026 Tahmini

 Kuzey Amerika el dezenfektanı pazar büyüklüğünün , tahmin dönemi boyunca %7,1’lik bir YBBO sergileyerek 2026 yılına kadar 1.379,4 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor  . Fortune Business Insights, “Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazar Büyüklüğü” başlıklı bir raporda, koronavirüs, grip ve Norovirüs gibi bulaşıcı virüslerin ve hastalıkların artan yaygınlığının el dezenfektanlarına olan talebi artıracağını ve bunun da pazarın büyümesini destekleyeceğini belirtiyor.  , Paylaşım & COVID-19 Etki Analizi, Ürün Formu (Köpük, Jel, Sprey ve Diğerleri), Tür (Alkol Bazlı Dezenfektan ve Alkolsüz Dezenfektan), Son Kullanıcı (Okullar, Restoranlar, Hastaneler, Evler, Ofis Binaları) , ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026.”  Pazar büyüklüğü   2019 yılında 851,1 milyon ABD Doları olarak gerçekleşti.

Pazar Sürücüsü :

Pazar Satışlarını Artırmak için E-ticaretin Popülaritesini Artırmak

Akıllı telefonların ve internetin artan kullanımı, özellikle COVID-19 pandemisi döneminde e-ticaretin kabul görmesine yol açmıştır. E-ticaret platformlarında artan dezenfektan satın almanın yanı sıra sosyal mesafe normları ve hükümetlerin tecrit önlemleri küresel pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacak. Amerika Birleşik Devletleri Sayım Bürosu’na göre Ağustos 2020’de veriler, pandeminin ilk çeyreğe göre %31,8 artışla 211,5 milyar ABD dolarına ulaşacak olan ABD e-ticaretine olumlu bir etkisi olduğunu ve bir önceki yıla göre %44,5 arttı. Yoğunlaşan koronavirüs vakaları nedeniyle dezenfektanlara olan yüksek talep, sonuç olarak tüketicilerin e-ticarete olan eğilimini değiştirecek ve böylece ABD’deki pazarı ilerletecektir.

COVID19 Etkisi Olan Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/north-america-hand-sanitizer-market-104294

Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazarındaki En İyi Şirketlerin Listesi:

  • Clorox Şirketi (Oakland, California, ABD)
  • 3M Şirketi (Saint Paul, Minnesota, ABD)
  • Byotrol (Chester, Cheshire, İngiltere)
  • Henkel (Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya)
  • Vi-jon Inc. ( St Louis, MO, ABD)
  • GOJO Industries, Inc. ( Akron, OH, ABD)
  • Kutol Products Company, Inc. (Sharonville, Ohio, ABD)
  • Procter & Gamble Co (Cincinnati, Ohio, ABD)
  • Artnaturals (Gardena, CA, ABD)
  • Unilever PLC (Blackfriars, Londra)

COVID-19 Sırasında İşletmeleri Desteklemek İçin Hızla Artan Dezenfektan Talebi

Koronavirüsün yayılmasını engellemek için alınan önlemler sayesinde el dezenfektanlarının artan kullanımı, sonuç olarak pazarın geleceğini iyileştirecektir. Eylül 2020’de yayınlanan Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi verilerine göre, alkol bazlı el dezenfektanı kullanımının kendini ve başkalarını koronavirüsten korumaya yardımcı olabileceği belirtildi. Ayrıca, hastanelerde ve sağlık tesislerinde covid-19 ile ilgili sıkı güvenlik protokollerini sürdürmek için yoğun dezenfektan tüketimi önümüzdeki aylarda pazarı daha da destekleyecektir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/north-america-hand-sanitizer-market-104294

Bölgesel Analiz :

ABD’de Pazar Gelişimine Yardımcı Olacak Yüksek Derecede Koronavirüs

Amerika Birleşik Devletleri, Coronavirüs tarafından en çok etkilenen ülke olduğu için lider pazar. ABD’de el dezenfektanlarına duyulan ihtiyaç, pazarın sağlıklı büyümesini etkileyecektir. Worldometers tarafından yayınlanan verilere göre, Eylül 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde 7.09 milyon enfekte oldu ve 205.478 ölüm vakası bildirildi, bu da onu dünyanın en kötü etkilenen ülkelerinden biri haline getirdi. Araştırma laboratuvarları, sağlık tesisleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktalarında artan dezenfeksiyon ve sanitasyon ihtiyacı, bölgedeki pazarın hızla genişlemesini sağlayacaktır. Kanada’nın ülkedeki sağlık ve hijyen konularına yüksek öncelik vermesi nedeniyle istikrarlı bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor. Kanada Sağlık Bilgileri Enstitüsü’ne göre, Kanada’nın 200,6 milyar ABD Doları veya 5371 ABD Doları harcama yapması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Nisan 2020:  Relevium, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Bioganix® CleanCare el dezenfektanı ürünlerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket ayrıca Kanada ve ABD’de yeni el dezenfektanının ön siparişlerini onayladı.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/north-america-hand-sanitizer-market-104294

İlgili Haberleri Okuyun:

Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazar Payı

Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazarının Büyümesi

Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazar Tahmini

Kuzey Amerika El Dezenfektanı Pazar Analizi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Linkedin  Facebook  Twitter