Uçak İletişim Sistemi Pazarı Kilit Oyuncu Analizi, Genel Bakış, Kilit Oyuncu Analizi, Fırsatlar 2026

 

Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan “Hava Aracı İletişim Sistemi Pazar Büyüklüğü, Payı ve Küresel Eğilim (SATCOM HF, VHF, UHF ve Veri Bağlantısı İletişimi) Sisteme Göre (Ses Entegrasyon Sistemi)” başlıklı bir raporda ileri sürülmüştür . , Haberleşme Telsizleri, Radyo Ayarlama Sistemi, Kokpit Ses Kayıt Cihazı ve Statik Boşaltıcılar) Bileşene Göre (Anten, Transponder, Alıcı, Verici, Telsiz, Ekran ve İşlemci ve Diğerleri), Platforma Göre (Sabit Kanat, Döner Kanat), Tarafından Dağıtım Kanalı (OEM, Aftermarket) ve 2026’ya Kadar Bölgesel Tahmin.” Raporda ayrıca, 2018 yılında 915,5 milyon ABD Doları olan uçak haberleşme sistemi pazar büyüklüğünün 1.688,0 milyon ABD Dolarına ulaşmasının öngörüldüğü belirtiliyor.2026 yılına kadar, tahmin dönemi boyunca %7,95’lik bir YBBO sergileyecek.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü edinin:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/aircraft-communication-system-market-102541

Hava taşıtı iletişim sistemi pazarının, tanınmış kuruluşlar tarafından çeşitli son teknoloji teknolojilerin piyasaya sürülmesinden ivme kazanması muhtemeldir. Örneğin, bir kablosuz iletişim hizmetleri sağlayıcısı olan Airborne Wireless Network (AWN), uçağa uygun maliyetli kablosuz geniş bant sağlamak için yüksek hızlı bir iletişim sistemi geliştiriyor.

Fortune Business Insights™, uçak iletişim sistemi pazarında bulunan tüm kuruluşların bir listesini sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Cobham Plc
 • General Dynamics Şirketi
 • Thales Grubu
 • Harris Şirketi
 • Honeywell Uluslararası A.Ş.
 • İridyum İletişim A.Ş.
 • L3 Teknolojileri, Inc.
 • Lockheed Martin Şirketi
 • Northrop Grumman Sistemleri Şirketi
 • Raytheon Şirketi
 • Rohde & Schwarz GmbH & Co KG
 • Birleşik Teknolojiler Şirketi
 • Viasat, Inc.
 • Diğer öne çıkan şirketler

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin Artan Uçak Teslimat Sayısı

Uçak teslimatlarının sayısı her geçen gün artıyor ve bu da uçak iletişim sistemi pazarındaki büyümeyi artırıyor. Örneğin Airbus SAS, 2019’un sonuna kadar yaklaşık 863 ticari jet teslim etmeyi planladığını duyurdu. Uçağa olan yüksek talep, statik boşaltıcılara, kokpit ses kayıt cihazına, uçak antenine ve ses entegrasyon sistemlerine olan ihtiyacı daha da artırıyor.

Ayrıca, bölgesel jetler, ticari havacılık ve askeri helikopterlere yönelik sürekli artan talebin önümüzdeki yıllarda pazar büyümesine katkıda bulunması muhtemeldir. Uçak antenlerine olan artan ihtiyaç nedeniyle ortaya çıkacaktır. Bunlar, yeni nesil, yenilikçi uçak programları için de gereklidir. Ancak uçakta güçlü bir iletişim sistemi oluşturmak çok fazla yatırım gerektiriyor. Pazar büyümesini engelleyebilir.

Segment-

Haberleşme Telsizleri Segmenti, Uçaklarda Yüksek Kullanımlarıyla Desteklenecek

Sisteme bağlı olarak pazar, statik boşaltıcılar, kokpit ses kayıt cihazı, radyo ayar sistemi, iletişim radyoları ve ses bütünleştirme sistemleri olarak gruplandırılmıştır. Bunların dışında, iletişim telsizleri segmentinin önümüzdeki yıllarda en büyük uçak iletişimi (ACARS) pazar payını oluşturması bekleniyor. Bu büyüme, iletişim radyosunun iş jetleri, askeri uçaklar ve ticari uçaklarda yaygın olarak kullanılmasına bağlanabilir. Ses bütünleştirme sistemi segmenti, kokpit hizmetlerinden gelen sesin entegre edilmesindeki kullanımlarından kaynaklanan önemli bir büyüme gösterecek şekilde ayarlanmıştır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-communication-system-market-102541

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika Artan Hava Trafiğiyle Ön Planda Kalacak

Coğrafi olarak, pazar Asya Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanı olarak sınıflandırılmıştır. Bunlar arasında Kuzey Amerika, 2018 yılında uçak haberleşme sistemi pazar geliri açısından 340,5 milyon ABD Doları tutarındadır ve tahmin dönemi boyunca liderliğini sürdürecektir. Sırasıyla Kanada ve ABD gibi gelişmiş ülkelerde İHA’lara olan artan talep ve daha yüksek trafik nedeniyle meydana gelmesi muhtemeldir. Bunların dışında, Lockheed Martin Corporation, Harris Corporation ve Northrop Grumman Systems Corporation gibi çok sayıda tanınmış kuruluşun bu bölgedeki varlığı büyümeyi teşvik edecektir.

Asya Pasifik’in ise Çin’de 3D baskılı uçak antenlerinin ve İHA’ların artan kullanımı nedeniyle yakın gelecekte hızlı bir büyüme göstereceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, çeşitli ülke hükümetlerinin destekleyici havacılık politikası ve özel şirketlerin artan yatırımları, bu bölgedeki talebi hızla artıracaktır.

Analist ile konuşun: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/aircraft-communication-system-market-102541

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular, Rekabet Üstünlüğü Kazanmak İçin Sözleşme İmzalamaya Odaklanıyor

Pazar oldukça parçalanmış ve bu nedenle rekabetçi. Kendilerine benzersiz ürünler sunmak için diğer tanınmış işletmelerle anlaşmalar veya sözleşmeler imzalıyorlar. Bazı şirketler de ürünleri için devlet kurumlarından onay almaya çalışıyor. Aşağıda, sektördeki en son hayati gelişmelerden birkaçı yer almaktadır:  

Hakkımızda: 

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9th Floor, Icon Tower, Baner-Mahalunge Road,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar