Wipes Pazar Analizi, Geliştirme, Gelir, Gelecekteki Büyüme ve 2028 Tahmini

Küresel mendil pazarı büyüklüğü 2020’de 3,87 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021-2028 döneminde %6,2’lik YBBO ile 2021’de 4,09 milyar ABD dolarından 2028’de 6,22 milyar ABD dolarına çıkması öngörülüyor.

Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından Mendil Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Uygulamaya Göre (Kişisel Bakım, Ev, Endüstriyel), Tür (Tek Kullanımlık ve Tek Kullanımlık Olmayan), Dağıtım” başlıklı raporunda sağlanmaktadır  Kanal (Süpermarketler/Hipermarketler, Bakkallar, Özel Mağazalar, Çevrimiçi Kanallar ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2021-2028 .”

Uzman analistlerimize göre, mendiller evlerde ve çevrede sanitasyon ve hijyen sağlamak için kullanılan temel bir sıhhi ürün olarak kabul edilmektedir. Sağlık ve hijyen bakımıyla ilgili artan uyanıklık, kişisel bakım endüstrisinin talebini artırdı.

Sıhhi Ürünlere Olan Talebi Arttırmak İçin COVID-19 Salgını Gelişi

Artan miktarda küresel COVID-19 hastası ve daha fazla yayılması, müşterileri bu tür bulaşıcı hastalıkların yayılmasını düzenlemeye yardımcı olan yüz mendilleri, dezenfektan mendiller ve tuvalet kağıtları kullanmaya yönlendiriyor. Artan bu olaylar aynı zamanda doktorları ve sağlık çalışanlarını operatif mikrop öldürme ve koruma için alkol bazlı forte çarşafları kullanma konusunda da etkiliyor.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/wipes-market-103288

Fortune Business Insights, mendil pazarında faaliyet gösteren bazı önde gelen şirketlerin profilini çıkarıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Kimberly-Clark Şirketi (ABD)
 • NIC-PAK Inc. (ABD)
 • Edge well Kişisel Bakım (ABD)
 • Clorox Şirketi (ABD)
 • Orkide Kağıt Ürünleri Şirketi (ABD)
 • Abitibi Bowater A.Ş. (Kanada)
 • Kruger Inc. (Kanada)
 • Asya Selülozu ve Kağıdı (Endonezya)
 • İsveç Selüloz AB (İsveç)
 • Heng (Çin)
 • CMPC Tissue SA (Şili)
 • Sofidel Grubu (İtalya)

Rapor Kapsamı

Rapor, yakın yatırım kazançlarını belirlemek için mevcut eğilimler ve yakın tahminlerle birlikte piyasanın genel bir incelemesini sunar. Raporda yaklaşan fırsatların, korkutmaların, yarışmaların veya yönlendirici etkilerin derinlemesine incelenmesi de belirtilmektedir. Adım adım kapsamlı bölgesel analiz sunulur.

Yatırımcıların ve işletme sahiplerinin tehlikeleri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için rapora COVID-19 izlenimleri eklendi. Raporda, pazardaki kilit oyuncular analiz ediliyor ve pazar büyümesini destekleme taktiklerine değiniliyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Mendil Talebini Artırmak İçin Hijyen ve Temizlik İçin Artan Gereksinim

Kişisel hijyen amaçları için artan sanitasyon gereklilikleri, banyo ve tuvalet kağıtlarına olan talebin artmasına neden oluyor. Ayrıca, artan hava kirliliği ve toz sorunları, temizlikçilerin kapları ve diğer mutfak eşyalarını verimli bir şekilde temizlemek için mutfak mendili kullanımını aynı anda artırdı.

Dünyadaki çekirdek ailelerin artan eğilimleri, bu tür ev temizlik malzemelerine olan talebi artırıyor. Bunun, tahmin dönemi boyunca mendil pazarındaki büyümeyi güçlendirmesi bekleniyor.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/wipes-market-103288

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’teki pazar büyüklüğü 2020’de 1,27 milyar ABD doları değerindeydi. Bu, orta sınıf gelir grubuna ait müşterilerin artan harcamalarından kaynaklanmaktadır.

Kuzey Amerika, bölgedeki büyük kentsel nüfus ve gelişmiş yaşam tarzı nedeniyle küresel pazarda %23,90’lık bir pazar payına sahipti.

Avrupa bölgesi, otellerin ve misafirperverliğin artan altyapı olanakları ve bölgeye hızlanan turist gelişleri nedeniyle önemli bir mendil pazar payı algıladı.

segmentasyon

Uygulama temelinde, küresel pazar kişisel bakım, ev ve endüstriyel mendillere ayrılmıştır.

Kişisel bakım sınıflandırma segmentinin büyümesi, yetişkinler ve çocuklar tarafından temizlik ve hijyen, cilt bakımı, makyaj ve saç bakımı gibi farklı kişisel bakım market ürünleri çeşitliliğinin artan kullanımına bağlanıyor.

Türler açısından pazar, tek kullanımlık ve tek kullanımlık olmayan mendiller olarak ayrılmıştır.

Dağıtım kanalları temelinde, küresel pazar süpermarketler ve hipermarketler, marketler, özel mağazalar, çevrimiçi kanallar ve alışveriş kompleksi ve marketler gibi diğerleri olarak sınıflandırılır.

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak bölümlere ayrılmıştır. 

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/wipes-market-103288

Competitive Landscape

Product Invention and Effective Distribution Channels are Vital Factors for Market Growth

Product innovation & fundamental ability utilization are indispensable factors for companies to satisfy the rising demand for wipe products. Kimberly-Clark Corporation is the most important company associated to the market. The company is incessantly emphasizing on diminishing the carbon footprints from their processes.

July 2021: Glatfelter Corporation procured Jacob Holm & Sonner A/S, who is a manufacturer of sanitary napkins & wet wipe, to construct its production facility.

Read Related News: 

Luxury Hair Care Market Forecast

Nail Care Services Market Analysis

Chalcedony Earring Market Size

Connected Toys Market Share

About Us:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Linkedin  Facebook  Twitter