Hizmet Pazarı Olarak Mobilite Araştırma Kapsamı, Gelecekteki Trendler ve Fırsatlar ile The Insight Partners’ın Derin Analizi

Hizmet Pazarı Olarak Mobilite Raporu Sektör Analizi (Piyasa Performansı, Segmentler, Fiyat Analizi, Görünüm), Ayrıntılı Süreç Akışı (Ürüne Genel Bakış, Birim Operasyonları, Hammaddeler, Kalite Güvencesi), Gereksinimler ve Maliyet (Makine, Hammadde, Paketleme, Nakliye, Yardımcı Program) başlıklı Fortunebusinessinsights , İnsan Kaynakları), Proje Ekonomisi (Sermaye Yatırımları, İşletme Maliyetleri, Kar Projeksiyonları, Finansal Analiz, Gelir) ve Yatırım Fırsatları, Hizmet Pazarı Olarak Mobilite için bir üretim tesisi kurma sürecine ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunar. Üretim gereksinimleri, proje maliyetleri ve ekonomisi, başarı ve risk faktörleri, yatırım getirisi ve kar marjları dahil olmak üzere çeşitli hususları metodik olarak inceler.

Çalışma, büyük bölgeleri, önemli pazar segmentlerini ve gelecekteki beklentileri kapsayan Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’nin performansının derinlemesine bir analizini sunuyor. Bu nedenle bu rapor, Hizmet Pazarı Olarak Mobilite endüstrisine girişmek isteyen iş stratejistleri, yatırımcılar, araştırmacılar, danışmanlar ve girişimciler için mutlaka okunması gereken bir kaynaktır. Rapor, doğruluk ve güvenilirliği sağlamak için hem masa başı araştırmasından hem de birden fazla düzeydeki birincil araştırmadan yararlanıyor.

Hizmet olarak küresel mobilite (MaaS) pazarı 2018’de 182,12 milyar dolardı ve yıl boyunca %1,9’luk bir YBBO ile 2026’da 210,44 milyar dolara ulaşması bekleniyor. 2019’dan 2026’ya kadar olan tahmin dönemi.

Örnek PDF Raporu Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/102066

Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’deki büyüme beklentileri ve trendler nelerdir?

Küresel Hizmet Pazarı Olarak Mobilite, artan şehirleşme ve şehirlerdeki tıkanıklık gibi, gidişatını toplu olarak şekillendiren çeşitli temel faktörlerden etkileniyor; buna ek olarak verimli, uygun maliyetli ve çevre dostu ulaşım çözümlerine olan ihtiyaç da Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’ye olan talebi artırıyor. Kısa mesafeli işe gidip gelme ve mikro mobilite gezileri için arabalara, toplu taşımaya ve bisikletlere uygun ve sürdürülebilir alternatifler. Dahası, pil teknolojisi, elektrik motorları ve hafif malzemelerdeki ilerlemeler, Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’nin geliştirilmesine ve performansın iyileştirilmesine olanak tanıyarak pazarın büyümesini teşvik eden tüketici endişelerini gideriyor. Ek olarak, kentsel hareketlilik planlamasında ve ulaşım politikalarında son kilometre bağlantısına, ilk kilometre çözümlerine ve çok modlu ulaşım seçeneklerine artan vurgu, entegre mobilite ekosistemlerinin bir parçası olarak Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’nin entegrasyonunu ve benimsenmesini teşvik ederek pazar büyümesini destekliyor.

Hizmet Pazarı Olarak Mobilite’deki en iyi oyuncuların listesi:

 • Uber
 • Lyft, Inc
 • Didi Chuxing
 • Grab
 • Ola
 • Gett

Mikro mobilitenin, özellikle gelişmekte olan ülkelerde ortak taşımacılığın geleceği olması bekleniyor. Mikro mobilite, bisiklet ve scooter gibi hafif araçların daha kısa mesafelerde kullanılmasıdır. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’nde kısa mesafeli seyahatlerde (5 milin altında) motosiklet ve bisiklet önemli bir paya sahiptir. Tüketicilerin mikro mobiliteye artan eğilimi, mikro mobilite taşımacılığında Daimler ve BMW gibi büyük oyuncuların dikkatini çekti. Bir hizmet şirketi olarak bu mobilite, Avrupa’da 6 şehirde kiralık scooterlara sahiptir. Uber ayrıca Getaround ve Lime ile ortaklıklar kurarak kiralık bisikletleri ve scooterları uygulamalarına dahil etmeyi planlıyor. Uber ayrıca kısa dönem için kiralık elektrikli scooter ve bisiklet sunan JUMP’u da satın aldı. Mikro mobilite kullanımının artması, sırasıyla,

Dünyadaki küresel Hizmet Pazarı Olarak Mobilite dinamiklerini esas olarak anlamak için, dünya çapındaki pazar, büyük küresel bölgelerde analiz edilir:

Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika), Avrupa (Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya ve İtalya), Asya-Pasifik (Çin, Japonya, Kore, Hindistan, Güneydoğu Asya ve Avustralya), Güney Amerika (Automotive Compositezil, Arjantin) ), Orta Doğu ve Afrika (Suudi Arabistan, BAE, Mısır ve Güney Afrika)

Örnek Raporumuz, araştırma raporunun Kısa Bir Girişini, İçindekiler Tablosunu, Tablo ve Şekil Listesini, Rekabet Ortamı ve Coğrafi Segmentasyonu, Araştırma Metodolojisine Dayalı İnovasyon ve Gelecekteki Gelişmeleri İçerir

Neden Raporları Seçmelisiniz:

 • Raporlarımız, paydaşların bilinçli iş kararları almaları ve bir ticari girişimin fizibilitesini belirlemeleri için değerli bilgiler sunar.
 • Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika, Afrika ve Orta Doğu’yu kapsayan 100’den fazla ülkede geniş bir danışman ve alan uzmanı ağıyla, derinlemesine pazar analizi ve rekabet istihbaratı sağlıyoruz.
 • Büyük kıtalardaki ekipman ve hammadde tedarikçilerinden oluşan kapsamlı veri tabanımız, 100’den fazla ülkede arazi, inşaat, kamu hizmetleri ve işçilik maliyetlerine ilişkin devam eden takip ve güncellemelerimiz ile birleştiğinde, karar verme aşamasında değerli bilgiler sağlar.
 • Dünya çapında önde gelen şirketlerin, hükümetlerin ve kurumların güvenilir bir iş ortağı olarak müşteri listemiz, küçük ve yeni kurulan işletmelerden Fortune 500 şirketlerine kadar uzanmaktadır.
 • Mühendisler, istatistikçiler, modelleme uzmanları, yeminli muhasebeciler, mimarlar ve daha fazlasını içeren şirket içi uzmanlardan oluşan ekibimiz, dünya çapında sürdürülebilir üretim tesisleri inşa etme, genişletme ve optimize etme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

Bu raporda yanıtlanan önemli sorular:

2032 yılında pazar büyüklüğü ve büyüme oranı ne olacak?

Temel pazar eğilimleri nelerdir?

Bu pazarı yönlendiren şey nedir?

Pazar büyümesinin önündeki zorluklar nelerdir?

Bu pazar alanındaki kilit satıcılar kimlerdir?

Kilit satıcıların karşılaştığı pazar fırsatları ve tehditler nelerdir?

Kilit satıcıların güçlü ve zayıf yönleri nelerdir? Ve dahası…

Raporun tamamını şu adresten satın alabilirsiniz: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/102066

İlgili anahtar kelimeler:

Run Flat Lastik Piyasası

Otomotiv Koltukları Pazarı

Buji Pazarı

Otomotiv Hız Sınırlayıcı Pazarı

Otomotiv Bagaj Kapağı Pazarı

Otomotiv Valf Pazarı

Otomotiv Ön Cam Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

ABD:+1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]