3D Ortopedik Tarama Sistemi Pazarı, Artan Ortopedik Cerrahi Sayısından Kazanç Sağlayacak

Küresel 3D ortopedik tarama sistemi pazarının, tarama sürecinden geçmesi gereken artan hasta sayısı nedeniyle dikkate değer boyutlara ulaşacağı tahmin ediliyor. 3D ortopedik tarama, ayakkabıların geliştirilmesinde farklı kişiselleştirmelerin geliştirilmesine ve tasarlanmasına, kemiklerle veya diğer vücut parçalarıyla ilgili diğer tıbbi rahatsızlıkların araştırılmasına yardımcı olur. Fortune Business Insights tarafından “3D Ortopedik Tarama Sistemi Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Türe Göre (Tarama Sistemleri, Sarf Malzemeleri, Aksesuarlar, Diğerleri), Uygulamalara Göre (Ortopedi, Diş, Omurga, KBB, Diğerleri)” başlıklı yeni bir rapor, Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Uzmanlık Klinikleri, ASCss, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026 ”, pazarın ve büyüme beklentilerinin ayrıntılı bir analizini sağlar.

Günümüzde işletmelerin çoğu, mevcut COVID-19 salgını nedeniyle sert sularla karşı karşıyadır. Çeşitli hükümetler tarafından tecrit dayatması, endüstrilerin çoğunu geçici olarak kapanmaya zorladı. Evlerinin dört duvarı içinde faaliyet göstermeyi başarabilen diğerleri, yetersiz gelirleri zar zor yönetiyorlar. Sağlık sektörü, artan sayıda koronavirüs vakası nedeniyle tıbbi cihaz ve tesis sıkıntısı ile karşı karşıyadır.

Fortune Business Insights’ta, yatırımcıların çeşitli pazarları ve mevcut durumlarını incelemelerine yardımcı olacak özel analitik raporlar sunuyoruz.

COVID-19’un bu Pazar üzerindeki kısa vadeli ve uzun vadeli etkisini öğrenmek için burayı tıklayın.
Lütfen ziyaret edin:
www.fortunebusinessinsights.com/3d-orthopedic-scanning-system-market-102500

Raporda Öne Çıkanlar:

• Büyüme faktörleri, kısıtlamalar, zorluklar ve gelecek fırsatlara vurgu yapan pazarın ayrıntılı bir incelemesi.
• Başlıca segmentlerin adları ve bunlara atfedilen faktörlerle birlikte ana segmentlerin ve bunların alt segmentlerinin listesi.
• COVID-19 salgınının bu pazardaki etkisi.
• Bu pazardaki 3 boyutlu ortopedik tarama sistemleri için robotiklerin etkisi.

Araştırma Raporunun Örnek PDF’sini isteyin:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/3d-orthopedic-scanning-system-market-102500

Sürücüler ve Kısıtlamalar-
Pazarın Genişlemesine Yardımcı Olmak İçin COVID-19 Pandemisinin Artan Yaygınlığı

Artan geriatrik popülasyon ve bunların özellikle kemikler ve kaslar gibi çeşitli hastalıklara karşı savunmasızlıkları, ortopedik prosedürlere olan ihtiyacı artırmakta ve böylece küresel 3D ortopedik tarama sistemi pazar büyümesini artırmaktadır. Buna ek olarak, tarama için hasta havuzunun yükselmesi ve kozmetik prosedürlerin artan popülaritesi de önümüzdeki yıllarda genel pazara bir destek ekliyor.

Aksine, radyasyona maruz kalma, vasıflı profesyonellerin eksikliği ve ürün geri çağırma vakaları gibi faktörler, uzun vadede pazarın büyümesine engel olabilir. Bu, hükümetler tarafından genel maliyeti düşürmek için dayatılan katı düzenlemelerle birleştiğinde, uzun vadede piyasayı da engelleyebilir.

Bununla birlikte, yüksek çözünürlüklü 3D tarama sistemleri, manuel ve otomatik tarama modları ve robotik gibi en son teknolojilerin uygulanması, önümüzdeki yıllarda 3D ortopedik tarama sistemi için pazara yeni büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

Segment
Pazarın Ayrıntılı Segmentasyonu şunları içerir:

3D ortopedik tarama sistemleri için küresel pazar, tür, uygulama, son kullanıcı ve coğrafya temelinde kategorize edilir. Tür temelinde, pazar, tarama sistemleri, sarf malzemeleri, aksesuarlar ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Tarama sistemleri bölümü ayrıca ekranlar, tarayıcılar ve kameralar olarak sınıflandırılır. Uygulamalar açısından, pazar KBB, Omurga, Diş, Ortopedi ve diğerleri olarak gruplandırılmıştır. Son kullanıcılara göre pazar; hastaneler, ASC’ler, özel klinikler ve diğerleri olarak kategorize edilir.

Bölgesel Analiz

Kuzey Amerika’da En Fazla Ameliyata Sahip Pazar

Bölgesel olarak, küresel 3D ortopedik tarama sistemi pazarı Latin Amerika, Asya Pasifik, Kuzey Amerika ve Avrupa’da yaygındır. Bu bölgeler, uluslar bazında daha fazla kategorize edilir. Bunlar arasında Kuzey Amerika, artan ameliyat sayısı ve tüccarlara yapılan ağır yatırım nedeniyle en büyük 3D ortopedik tarama sistemi pazar payına sahipti

saglik sektörü. Bu, en son teknolojilerin hızla benimsenmesiyle birleştiğinde, bu bölgenin önümüzdeki yıllarda pazara hakim olmaya devam etmesine yardımcı olacaktır.

Öte yandan, Asya Pasifik’teki pazar, artan geriatrik nüfus, artan sağlık hizmetleri ve tıbbi altyapı ve artan araştırma faaliyetleri nedeniyle tahmin döneminde önemli bir büyüme sergileyecektir.

Rekabetçi Ortam
Rekabet Gücü Elde Etmek İçin Ürün Lansmanlarında Yer Alan Şirketler

Bu pazarda faaliyet gösteren şirketlerden bazıları, rekabet ortamında bir iz bırakmak için en son yeniliklerle ürün lansmanlarına katılıyor. Diğerleri, pazarda rekabet üstünlüğü elde etmek için birleşme ve devralmalar, sözleşmeler ve anlaşmalar, ortaklıklar ve diğerleri gibi işbirliğine dayalı çabalarda bulunurlar.

3D Ortopedik Tarama Sistemi için Pazarın Öne Çıkan Sektörel Gelişmeleri:

Kasım 2019 – Eosedge’nin lansmanı, EOS Imaging tarafından yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve düşük doz radyasyonlarla duyuruldu. Bu yeni ürün, kas-iskelet görüntüleme incelemelerinin tedavisine yardımcı olacaktır.

Kasım 2019 – Conduit Interbody Platform adlı yeni bir ürün DePuy Synthes tarafından piyasaya sürüldü. 3D baskı sistemi, spinal füzyon cerrahisi ve dejeneratif omurga hastalıklarının tedavisi için özel olarak tasarlanmış hücresel titanyum teknolojisini kullanır.

3D Ortopedik Tarama Sistemi Pazarının Önemli Oyuncuları arasında şunlar yer alır:

• TechMed 3D Inc.
• Proto3000
• Artec Europe
• Elinvision
• 3D Systems, Inc.
• Ortopedik İnovasyon Merkezi
• FARO Technologies, Inc.
• Diğerleri

Satın almadan önce sorularınız için:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/3d-orthopedic-scanning-system-market-102500

Hakkımızda

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.