Suprapubik Kateter Pazarı: Levity Products, Yeni Patentli Eksternal Kateter Stabilizatörlerini Piyasaya Sürüyor

Küresel suprapubik kateter pazarı, daha az enfeksiyon şansı ve yüksek konfor seviyesi gibi sayısız faydaya sahip olmalarından güç kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi Fortune Business Insights ™ tarafından “Suprapubik Kateterler Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Balon Suprapubik Kateter, Lümen Suprapubik Kateter), Uygulamaya Göre (Üriner İnkontinans, Mesane Kanseri, İyi Huylu Prostatik Hiperplazi (BPH), Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Ayaktan Cerrahi Merkezleri, Üroloji Klinikleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026. ” Rapor ayrıca suprapubik kateterlerin uzun süreli kateterizasyon ihtiyacı olan hastalarda yaygın olarak kullanıldığından bahsetmektedir.
Lütfen ziyaret edin:
COVID-19 salgınının ortaya çıkışı, üretim ve üretim süreçlerini durdurarak birçok kuruluşu etkiliyor. Bazıları, düşük işgücü, temizlik ve sosyal mesafe gibi sıkı önleyici tedbirler alarak faaliyetlerine yeniden başladı. Her pazar ve mevcut durumları hakkında ayrıntılı araştırma raporları sunuyoruz.
COVID-19’un bu pazardaki kısa vadeli ve uzun vadeli etkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/suprapubic-catheters-market-103113
Bu Rapor Aşağıdaki Soruları Yanıtlamaktadır:
• Suprapubik kateter satışını yönlendiren mevcut eğilimler nelerdir?
• Önde gelen oyuncular tarafından yapılan gelişmeler ve yenilikler nelerdir?
• Pazar için zorluklar, fırsatlar, itici güçler ve engeller nelerdir?
• Yatırımların ve çabaların önceliklendirilmesi için önümüzdeki dönemde odaklanılacak yeni segmentler hangileri?
Örnek İste: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/suprapubic-catheters-market-103113
Sürücüler ve Kısıtlamalar-
Büyümeyi Artırmak İçin Artan Geriatrik Nüfus
Dünya çapında artan geriatrik popülasyon, suprapubik kateter pazarındaki büyümenin ana nedeni olarak belirlenmiştir. Bunun dışında, tanınmış şirketlerin sayısız ürün lansmanının ve artan idrar kaçırma prevalansının pazar büyümesine katkıda bulunması bekleniyor. Bununla birlikte, yüksek karın içi kanama riski, hematüri gibi suprapubik kateterlerle ilişkili bazı komplikasyonlar vardır ve tekrarlayan cerrahi kanama büyümeyi engelleyebilir. Ayrıca, iz bölgesi enfeksiyonu, İYE ve abdominal organların olası yaralanmasına neden olabilirler.
Bölgesel Analiz
Asya Pasifik’te Büyümeye Yardımcı Olacak Daha Yüksek İyi Huylu Prostat Hiperplazisi Vakaları
Kuzey Amerika’nın hızlı bir oranda büyümesi ve yakın gelecekte en büyük suprapubik kateter pazar payını üreterek hakimiyet kurması bekleniyor. Bu büyüme, geriatrik popülasyonda artan çeşitli ürolojik bozukluk vakalarına bağlanabilir. Avrupa, artan ameliyat sayısıyla desteklenen ikinci konumda kalacak ve bu da bölgede daha uzun süre hastanede kalmaya yol açacak. Son olarak, Asya Pasifik, önümüzdeki yıllarda, artan iyi huylu prostat hiperplazisi ve idrar kaçırma insidansıyla beslenen önemli bir CAGR sergileyecek.
Rekabetçi Ortam
Önemli Oyuncular Satışları Arttırmak için Son Teknoloji Suprapubik Kateterleri Piyasaya Sürmeye Odaklanıyor
Kilit şirketler tarafından artan sayıda ürün lansmanı, pazardaki konumlarını güçlendirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca ürünlerini dünya çapında satarak coğrafi ayak izlerini genişletebilirler. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden ikisi bulunmaktadır:
• Şubat 2020: Levity Products, en son patentli harici kateter stabilizatör setini tanıttı. Suprapubik kateterler için en uygun olanlardır.
• Aralık 2018: Medtronic, InterStim akıllı programı için FDA onayını aldı. Obstrüktif olmayan idrar tutma, kronik fekal inkontinans ve aşırı aktif mesanenin tedavisi için tasarlanmıştır.
Fortune Business Insights ™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm suprapubik kateter üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:
• B. Braun Melsungen AG
• Amecath
• Degania Silicone Ltd.
• BD
• Pişirmek
• Urovision-Urotech
• UROMED
• Levity Products Inc.
• Diğer önemli oyuncular
Satın almadan önce bilgi alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/suprapubic-catheters-market-103113
Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal veanaliz ve doğru veriler, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.