Derin Beyin Stimülasyon Cihazları Pazarı 2026’ya Kadar 1.676,8 Milyon Dolara Ulaşacak; Büyümeyi Artırmak için Vercise Gevia Derin Beyin Stimülasyon Sistemlerinin piyasaya sürülmesi, Fortune Business Insights ™

Küresel “derin beyin stimülasyon cihazları” pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 1,676,8 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde% 11,6 YBBO sergileyeceği tahmin edilmektedir. Nüfusun çeşitli nörolojik rahatsızlıklarla ilgili artan farkındalığı, tahmin dönemi boyunca derin beyin stimülasyon cihazlarının pazar gelirini hızlandırmada çok önemli bir faktör olacaktır. Ek olarak, dünya çapında artan epilepsi vakaları, önümüzdeki yıllarda derin beyin stimülasyon cihazlarına olan talebi artıracaktır. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Epilepsi, her yaştan insanı etkileyen, beynin kronik, bulaşıcı olmayan bir hastalığıdır. Dünya çapında yaklaşık 50 milyon insanda epilepsi var ve bu da onu dünya çapında en yaygın nörolojik hastalıklardan biri yapıyor. Ek olarak, düşük ve orta gelirli ülkelerde nörolojik hastalıkların artan yaygınlığı, öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesini destekleyecektir. Örneğin, Dünya Sağlık Örgütü araştırmasına göre, epilepsi hastalarının yaklaşık% 80’i düşük ve orta gelirli ülkelerde yaşıyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

Fortune Business Insights tarafından “Derin Beyin Stimülasyon Cihazları Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Ürün Türüne Göre (Çift Kanallı Derin Beyin Stimülatörleri, Tek Kanallı Derin Beyin Stimülatörleri), Uygulamaya Göre (Parkinson Hastalığı) başlıklı bir raporda yayınlanan rapora göre , Distoni, Temel Tremor, Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Uzmanlık Klinikleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026 ”pazarın değerinin 2018’de 696,4 milyon ABD doları olduğunu belirtmektedir. Rapor ayrıca aşağıdaki bilgileri paylaşmaktadır. :

Piyasadaki gelecek trendlerin ve beklentilerin kapsamlı analizi;
Pazar büyümesini yönlendiren ve sınırlayan faktörlerin 360 derece değerlendirmesi;
Pazarı etkileyen bölgesel ve rekabetçi manzara hakkında ayrıntılı araştırma;
Pazar segmentlerinin dikkatli incelenmesi.

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/deep-brain-stimulation-dbs-devices-market-100559

Gelir Üretiminde Fayda Sağlamak İçin Vercise Gevia ™ Derin Beyin Stimülasyon Sistemlerinin Tanıtımı

Girişimsel radyoloji ve girişimsel kardiyoloji dahil olmak üzere girişimsel tıbbi uzmanlık alanlarında kullanılan tıbbi cihazların üreticisi olan Boston Scientific Corporation, Vercise Cartesia Directional Lead içeren Vercise ™ Primer Hücre (PC) ve Vercise Gevia ™ Derin Beyin Stimülasyonu (DBS) Sistemlerini piyasaya sürdü. Yeni çığır açan sistemler, doktorların son derece kişiselleştirilmiş terapi yoluyla Parkinson hastalığının (PD) semptomlarını tedavi etmek için elektrik stimülasyonunun aralığını, şeklini, konumunu ve yönünü kontrol etmesine olanak tanıyan teknolojiye sahiptir ve ABD Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanmıştır ( FDA). Boston Scientific Corporation tarafından yeni sistemlerin piyasaya sürülmesi, diğer cihazlara kıyasla özelleştirilmiş stimülasyonlara izin veren tasarlanmış sistemler sayesinde, tahmin döneminde derin beyin stimülasyon cihazları pazar eğilimlerini artıracak. Ayrıca, Boston Scientific Neuromodulation kıdemli başkan yardımcısı ve başkanı Maulik Nanavaty yaptığı açıklamada, “En yeni nesil Vercise Directional DBS Sistemlerimiz, yönlülüğün avantajları konusunda yıllarca süren klinik veriler ve gerçek dünya deneyimiyle destekleniyor ve özelliklere sahip programlama yazılımları sunuyor hekimlere bireysel hasta ihtiyaçlarına göre terapi oluşturma yeteneği veren. ”

Some of the Major Companies in the Deep Brain Stimulation (DBS) Devices Market

İlgili Rapor

Dental Materials Market Analysis

Dental Materials Market Growth

Dental Materials Market Trends

Dental Materials Market Share

Dental Materials Market Size

C-arms Market Segments

C-arms Market Competitive Landscape

C-arms Market Demand

C-arms Market Key Players

C-arms Market Business Opportunities

C-arms Market Analysis

C-arms Market Growth

C-arms Market Trends

C-arms Market Share

C-arms Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245