Fortune Business Insights ™ Böbrek Taşı Yönetimi Pazarının Giderek Artan Böbrek Taşı Prevalansından Sorumlu Olacağını söylüyor

Küresel “böbrek taşı yönetimi pazarı” büyüklüğünün, dünya çapında insanlar arasında artan böbrek taşı vakaları nedeniyle belirgin bir şekilde artması bekleniyor. Bu ayrıca, fosfat ve oksalat bakımından zengin yiyecek ve içeceklerin tüketilmesinin bir sonucu olarak idrarda seyreltilemeyen ürik asit, oksalat ve kalsiyum gibi kristal benzeri maddelerin oluşumuna atfedilir. Fortune Business Insights tarafından “Böbrek Taşı Yönetimi Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Litotripsi, Üreteroskopi ve Perkütan Nefrolitotomi (PCNL)) Son Kullanıcıya (Hastaneler, Uzmanlık Klinikleri ve Ambulatuvar Cerrahi Merkezler) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027 ”, pazarın 2019’da 1,47 milyar ABD doları değerinde olduğunu ve 2027 sonunda% 5,3 YBBO ile 2,21 milyar ABD dolarına ulaşmasının beklendiğini belirtiyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

Şu anda, COVID-19 salgını hem insan hayatı hem de dünya ekonomisi üzerinde birçok yıkıcı etki yarattı. Kilitlenme küresel olarak takip ediliyor ve bu, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çoğu işletmeyi etkiledi. Ancak, yakında bu panik aşamasının üstesinden gelmeyi umuyoruz ve hükümetin desteğiyle işler normale dönecek. Fortune Business Insights olarak, koronavirüs nedeniyle önemli bir etki sergileyen çeşitli pazarlar hakkında özel raporlar sunuyoruz.
Segment:

Düşük Tekrarlama Oranları Sayesinde Maksimum Payı Çekecek Üreteroskopi Segmenti

Türe göre segmentasyona bağlı olarak, üreteroskopi segmenti% 51.51 böbrek taşı yönetimi pazar payı kazandı ve baskın hale geldi. Bunun nedeni, bir röntgen makinesinde görünmeyen taşları tedavi etmesi, ardından yüksek başarı ve düşük nüks oranlarını takip etmesi ve böylece genel ürolitiyazis yönetim pazarının genişlemesine yardımcı olmasıdır.
Sürücüler ve Kısıtlamalar-
Büyümeyi İtici Küçültmek İçin Minyatür Cerrahinin Gelişi

Please visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/kidney-stone-management-devices-market-100450

Böbrek taşlarının artan yaygınlığı ve daha az ağrı, minimum komplikasyonlar veya minimal invaziv teknolojilerle ameliyatların ortaya çıkması, böbrek taşı yönetimi pazarının büyümesini destekleyen temel faktörlerdir. Bu, çeşitli ülkelerin hükümetleri tarafından sağlanan geri ödeme politikalarıyla birleştiğinde, tahmin döneminde pazarın genişlemesine de yardımcı olacaktır. Ek olarak, minyatür cerrahi, tek kullanımlık üreteroskop, esnek fiber optik üreteroskop ve holmiyum lazer teknolojisi gibi tıbbi teknolojideki en son yeniliklerin ortaya çıkmasının, tahmin döneminde üriner taş yönetim cihazları pazarına ivme katması beklenmektedir.

Aksine, birçok küçük hastaneyi ve tıbbi kaynağı kapatmaya zorlayan COVID-19’un etkisi gibi faktörler, önümüzdeki yıllarda pazar için çok önemli bir zorluk oluşturabilir. Bu, şok dalgası litotripsi, böbrek çevresinde kanama, taş nüksü, kırık taşlara bağlı idrar tıkanması, arteriyel kan basıncında yükselme ve diğerleri gibi bu cihazların yan etkileri ile birleştiğinde, idrar taşı tedavi cihazlarına engel olabilir önümüzdeki yıllarda pazar.

Bununla birlikte, MOSES teknolojisi, minyatür ameliyatlar ve diğerleri gibi bu alandaki en son yenilikler, gelecekte böbrek taşı yönetim cihazları için pazarda kazançlı büyüme fırsatları yaratacaktır.

Some of the Key Players of this Market Include:

  • Lumenis (Israel)
  • R. Bard Inc. (BD) (US)
  • Cook Medical Inc. (US)
  • DirexGroup (Germany)
  • Richard Wolf GmbH (Germany)
  • Olympus Corp. (Japan)
  • EDAP TMS (France)
  • STORZ MEDICAL AG (Switzerland)
  • Boston Scientific Corporation (US)
  • Other players

İlgili Raporlar:

Digital Blood Pressure Monitors Market Segments

Digital Blood Pressure Monitors Market Competitive Landscape

Digital Blood Pressure Monitors Market Demand

Digital Blood Pressure Monitors Market Key Players

Digital Blood Pressure Monitors Market Business Opportunities

Digital Blood Pressure Monitors Market Analysis

Digital Blood Pressure Monitors Market Growth

Digital Blood Pressure Monitors Market Trends

Digital Blood Pressure Monitors Market Share

Digital Blood Pressure Monitors Market Size

Ophthalmic Diagnostic Devices Market Segments

Ophthalmic Diagnostic Devices Market Competitive Landscape

Ophthalmic Diagnostic Devices Market Demand

Ophthalmic Diagnostic Devices Market Key Players

Ophthalmic Diagnostic Devices Market Business Opportunities

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Karayolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
Asya Pasifik: +91 744 740 1245

Email:[email protected]

LinkedIn | Twitter | Blogs