Hücre Yüzey İşaretleyicileri Pazarı Etkileyici Şekilde Gelişecek; Gelişmeyi Teşvik Etmek için Öne Çıkan İlaç Şirketlerinin Ar-Ge Yatırımlarını Artırmak, Fortune Business Insights ™

Etkili ilaçlara yönelik artan yatırımların, tahmin döneminde küresel pazarı yönlendireceği tahmin ediliyor, Fortune Business Insights, “Hücre Yüzey Belirteçleri Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Ürüne Göre (Antikor , PCR Dizisi), Kaynağa Göre (İnsan, Fare, Sıçan, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Araştırma, Klinik, Diğerleri), Son Kullanıcıya (Araştırma Enstitüleri, İlaç ve Biyoteknoloji Endüstrisi, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026. ” Kök hücre tedavisi hakkındaki artan bilincin, pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması bekleniyor.

Tüm dünya, dünya çapındaki ticareti ciddi şekilde kesintiye uğratan COVID-19 salgınıyla mücadele ediyor. Birkaç ülkenin yetkilileri, bu ölümcül virüsün yayılmasını önlemek için kilitleme başlattı. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde aksamalara neden oldu. Ancak, zaman ve kararlılıkla, bu zorlu zamanla mücadele edip normalliğe geri dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almalarına yardımcı olacak, böylece gerekli stratejileri buna göre uyarlayabileceksiniz.

COVID-19’un bu pazardaki kısa vadeli ve uzun vadeli etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/cell-surface-markers-market-103129

Hücre yüzeyi markörleri pazarı, şunları vurgular:

• Pazarın derinlemesine analizi
• Şirketler hakkında saygın özellikler ve istatistikler
• Önde gelen bölgeler
• Gelişen eğilimler ve itici güçler
• Seçkin oyuncular tarafından uygulanan temel politikalar

Araştırma Raporunun Örnek PDF’sini isteyin:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/cell-surface-markers-market-103129

Pazar Sürücüsü:

İş Fırsatlarını Teşvik Etmek İçin Artan Kanser Sıklığı

İlaç şirketlerinin ve araştırma enstitülerinin PCR dizisi ve antikorlarının geliştirilmesine yönelik kapsamlı Ar-Ge yatırımlarının, pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, küresel olarak kanser nedeniyle yaklaşık 9,6 milyon ölüm meydana geliyor. Devam eden onkoloji çalışmasının, pazarın büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor. Kronik hastalıklarla mücadelede etkili ilaçlara yönelik artan talebin, pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması bekleniyor. Dahası, ilaç ve biyoteknoloji endüstrileri tarafından yenilikçi ve etkili hücre yüzeyi belirteçlerinin piyasaya sürülmesi, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini daha da teşvik edebilir. İmmünoterapinin avantajları hakkında artan farkındalığın, pazar için fırsatları artırması bekleniyor. Ayrıca, antikorlar için artan onayların pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi beklenmektedir. Örneğin, Nisan 2016’da Abnova Corporation, MD Anderson Cancer Center’dan kansere özgü dolaşımdaki tümör hücrelerinde CSV (Hücre yüzey vimentin) monoklonal antikoru için dünya çapında bir lisans aldı.

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’teki Pazarı Arttıracak Kronik Hastalıkların Artırılması

Kuzey Amerika pazarının, ilaç ve biyoteknoloji şirketlerinin yoğun Ar-Ge yatırımları almasıyla gelirde en büyük paya sahip olması bekleniyor. Asya Pasifik’teki pazarın, kronik hastalıklardan muzdarip artan hastalar nedeniyle tahmin döneminde yüksek bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Etkili ilaç ve tedavilere yönelik artan talebin, Asya Pasifik’teki pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor. Kilit oyuncular arasında artan birleşme ve satın almaların bölgedeki pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Çin ve Hindistan’da hücre yüzeyi belirteçlerinin satışı için bölgesel ve ulusal hükümet kurumları tarafından artan fon payı, Asya Pasifik pazarını daha da yükseltebilir. Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika pazarının, bölgedeki artan sağlık bilincine bağlı olarak önemli bir büyüme oranı yaşaması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme:

Aralık 2019: Neuro-sys SAS şirketi, nörodejeneratif bozukluklar için işbirliği içinde çözümler geliştirmek için Sciomis GmbH ile bir ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Sciomis, biyobelirteç keşfi konusunda uzmanlığa sahiptir.

Rapor, Hücre Yüzey İşaretleri Pazarındaki Anahtar Şirketleri Listeliyor:

• Thermo Fisher Scientific
• QIAGEN N.V.
• Bio-Rad Laboratuvarları
• F. Hoffman-La Roche
• BD, Grifols SA
• GenScript
• Siemens Healthcare Private Limited
• Abcam plc.

Satın almadan önce bilgi alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/cell-surface-markers-market-103129

Read Related Reports: 

Antimicrobial Hospital Curtains Market

Chronic Myeloid Leukemia Treatment Market