Odyoloji Cihazları Pazarı Cazip Artacak Büyümeyi Desteklemek İçin Dünya Çapında Artan İşitme Rahatsızlığı Prevalansı: Fortune Business Insights ™

Küresel odyoloji cihazları pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde insanlar arasında işitme bozukluğu yaygınlığının artması nedeniyle önemli ölçüde genişlemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, bu bilgileri “Odyoloji Cihazları Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Ürün Türüne Göre (İşitme Cihazları, Koklear İmplantlar, Teşhis Cihazları, Diğer Yardımcı Cihazlar), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Ambulatuvar Cerrahi Merkezler, Klinikler, Diğerleri) Diğerleri ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026. ”

COVID-19’un ortaya çıkışı, dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin endüstrilerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını biliyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden ve gelişen bazı endüstriler var. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkileneceği tahmin edilmektedir.

COVID-19 salgınları sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Tecrübemize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstrilerdeki koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.
COVID-19’un bu Pazar üzerindeki kısa vadeli ve uzun vadeli etkisini öğrenmek için burayı tıklayın.

Lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/audiology-devices-market-101988

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) bir raporuna göre, dünya genelinde 65 yaş üstü yaklaşık 164,5 milyon insan sağırlıktan rahatsız. İnsanlarda işitme kaybını düzeltmek için tüm dünyada odyoloji cihazları kullanılmaktadır. Ek olarak, işitme kaybından rahatsız olan hastaların işitme kapasitesini kapsamlı bir şekilde değerlendiren, teşhis eden, izleyen ve daha iyi hale getiren elektrikli cihazlardır. Dahası, geriatrik popülasyon çoğunlukla düşük işitme yeteneklerinden etkilenir. Bununla birlikte, yüksek desibel sese uzun süre maruz kalmak, yaşa bakılmaksızın işitme kaybına da yol açabilir.

Araştırma Raporunun Örnek PDF’sini isteyin:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/audiology-devices-market-101988

Pazar Raporu Neleri İçerir?
Pazar raporu, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini etkileyecek itici güçler, kısıtlamalar, zorluklar ve fırsatlar gibi çeşitli faktörlerin kapsamlı bir incelemesini içerir. Rapor, 2019-2026 yılları arasında pazarın büyümesine katkıda bulunan ülkelere ayrılan bölgeler hakkında niteliksel ve niceliksel bilgileri içeren bölgesel demografik bilgileri kapsamaktadır. Ayrıca, rekabet ortamı, birkaç kişinin bilgilerini de içeren derinlemesine tartışılmıştır. piyasada faaliyet gösteren oyuncular. Ayrıca, pazarın büyümesini sağlayacak şirketlerin birleşme ve devralma, işbirliği, ortaklıklar ve ortak girişimler gibi stratejileri benimsemesine ilişkin bilgiler de öngörülen ufukta yer aldı.
Sürücüler ve Kısıtlamalar:
Pazarı Yönlendirecek Teknolojik Gelişme
Günümüzde, muazzam teknolojik gelişme ve odyoloji cihazlarının yaygın kabulü, yaş faktörüne bakılmaksızın hafiften şiddetliye kadar işitme kaybı yaşayan herkes için bir nimet olmuştur. Yardım kuruluşu Action on Hearing Loss’un verilerine göre, Birleşik Krallık’taki insanların yaklaşık beşte biri 2035 yılına kadar işitme kaybından muzdarip olacak. Ancak, cihazlardaki yenilik, pazardaki büyümeyi sağlayacak gelişmiş cihazlar geliştiren üreticilere kopyalandı. önümüzdeki yıllar. Örneğin, önde gelen bir işitme cihazı üreticisi olan Bluetooth SIG, Ocak 2020’de yeni ses standardı işitme cihazı LE Audio’yu sergiledi. Bluetooth özellikli işitme cihazı, ses paylaşım özelliklerinin yanı sıra düşük enerji tüketimi, yüksek pil performansı, ultra kaliteli ses ve çoklu ses akışı gibi özellikler içerir.

Bölgesel Analiz:
Talebi Arttırmak İçin Kuzey Amerika’da Artan İşitme Rahatsızlığı Prevalansı
Bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın pazara liderlik etmesi ve tahmin döneminde en yüksek odyoloji cihazları pazar gelirini elinde tutması bekleniyor. Bu, bölgedeki nüfus arasında yüksek işitme kaybı yaygınlığı gibi faktörlere bağlanabilir. Avrupa Öte yandan, tahmin döneminde ikinci en önde gelen bölge olması bekleniyor. Bu, insanlar arasında artan işitme rahatsızlığı olaylarına ve cihazların üretimindeki teknolojik ilerlemeye bağlanabilir. Asya-Pasifik pazarı, önümüzdeki yıllarda büyük geriatrik nüfus havuzu nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olacaktır. Ek olarak, Asya-Pasifik’teki sağlık hizmetleri altyapılarında görülen sürekli iyileştirmeler, öngörülen ufukta pazar büyümesi için iyiye işaret olacaktır.
Satın almadan önce bilgi alın:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/audiology-devices-market-101988

Rekabet Ortamı:
Sivantos, Büyümeyi Artırmak İçin Yeni Cihaz Başlatıyor
Pazar raporuna göre, pazardaki güçlü konumu korumak için şirketlerin ürün lansmanları, tesis genişletme, birleşme ve satın alma ve işbirliği stratejileri, tahmin döneminde pazar büyümesini yönlendirecek. Örneğin, Mart 2019’da, önde gelen bir işitme cihazı teknolojisi çözüm sağlayıcısı olan Sivantos, en son yeniliği Styletto Connect’i piyasaya sürdüğünü duyurdu. Popüler marka Signia’nın kararlı cihazı, bir Bluetooth’a bağlanarak kaliteli videolar, müzik ve aramalar yayınlayarak kullanıcının akıllı telefonuna üstün kaliteli bağlantıyla çarpıcı bir tasarım sergiliyor. Ek olarak, cihaz taşınabilirdir ve herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde şarj edilebilir.
Pazarda Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:
• Medtronic
• MedRx
• Siemens
• MAICO Diagnostics MED-EL
• WIDEX
• Sivantos Pte. Ltd.
• Yıldız anahtar
• Talep A / S
• diğerleri arasında

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Karayolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
Asya Pasifik: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]

yazar hakkında
İsim: Shridhar Patil
Shridhar Patil, sektördeki gelecek vaat eden pazar araştırma şirketlerinden biri olan Fortune Business Insights ™ ‘da çalışan yetenekli bir içerik yazarları ekibinin bir parçasıdır. İçerik geliştirmedeki kaliteli tecrübesiyle, şirket için makaleler, basın bültenleri ve bloglar yazmada aktif olarak yer almaktadır. Oldukça motive olmuş ve etrafındaki değerli bilgilere kendini güncelleme arzusuyla, mümkün olan her kaynaktan bilgi aramaya çalışıyor.