Alkalin Pil Pazarına Genel Bakış Sektör Büyüklüğü, Küresel Pazar Eğilimleri ve 2021-2027 Tahminleri

Küresel alkalin pil pazarı, pillerdeki devam eden gelişmelerden güç kazanmaya hazırlanıyor. Verimliliği artırmak için katot karışımında karbon kullanımının artmasıyla sonuçlanmıştır. Alkalin pillere olan talep, yüksek performans yetenekleri nedeniyle daha da artacaktır. Bu bilgiler  Fortune Business Insights ™  tarafından yakın zamanda yayınlanan ” Alkalin Pil Pazar Analizi , Hisse ve COVID-19 Etki Analizi, Ürüne Göre (Birincil ve İkincil), Boyuta Göre (AA, AAA, 9 Volt ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Uzaktan Kumanda, Tüketici Elektroniği, Oyuncaklar ve Radyolar ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027. ” Rapor ayrıca, bu pazar büyüklüğünün  2019  yılında 7,48 milyar ABD doları olduğunu ve bu büyüklüğün 2027’ye kadar 10,71 milyar ABD doları  , dolayısıyla tahmin dönemi boyunca% 4,8’lik bir YBBO sergilemektedir.

COVID-19 salgınının ortaya çıkışı, çok çeşitli endüstrilerde ağır kayıplara neden oluyor. Üretim süreçlerini tamamen durma noktasına getirdi. Ancak birçok şirket, sosyal mesafeyi koruyarak ve iş gücünü azaltarak süreçlerine devam etti. Bir aşı oluşturulmadıkça, bu durumun işletmelerde daha fazla aksaklığa neden olması muhtemeldir. Raporlarımız mevcut piyasa senaryosu hakkında doğru bilgiler sunar.

Örnek PDF İsteyin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/alkaline-battery-market-103298

COVID-19 Salgını Pazar Büyümesini Nasıl Etkileyecek?

 • COVID-19 salgını, küresel Alkalin Pil Pazarı için tehdit oluşturabilir.
 • Bu, Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki kilitleme önlemleri nedeniyle gerçekleşecek. Bu ülkeler, elektronik ürünlerin başlıca üreticileridir.
 • Bu tür ürünlere harcama talebinde bir düşüş var, çünkü kitleler yalnızca çok önemli olan ürünleri satın alıyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Elektronik Ürünlere Tüketici Harcamalarının Artırılması

Tüketici harcamaları, bir ülkenin ekonomik istikrarını koruyan gayri safi yurtiçi hasılanın (GSYİH) çok önemli bir parçası olarak kabul edilir. Dünya çapında elektronik ürünlere artan tüketici harcamaları, önümüzdeki yıllarda alkalin pil pazarındaki büyümeyi ilerletecek önemli bir faktördür. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu, 2018’de tüketici başına ortalama harcamanın 61.224 ABD doları olduğunu belirtti. 2017’ye göre% 1,9’a varan bir artış gösteriyor. Alkalin piller çoğunlukla elektronik aletlerde ve ev aletlerinde kullanılıyor. Bu faktörler pazar büyümesini artıracaktır.

Özelleştirilmiş Rapor Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/alkaline-battery-market-103298

Bölgesel Analiz

Kuzey Amerika, Sağlık Sektöründe Artan Yatırımlarla Stoklamaya Hakim Olacak

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika 2019’da gelir bazında 3,46 milyar ABD doları üretti. Bu büyüme, daha yüksek tüketici harcamaları yaşarken ABD’nin katkısına ve tüketici elektroniği ürünlerinin artan şekilde benimsenmesine bağlanabilir. Bunun dışında alkalin piller endüstriyel, sağlık hizmetleri ve askeri uygulamalarda kullanılmaktadır. Ayrıca, bu bölgede sağlık sektöründe artan yatırımlar, Alkali Pil Pazarı büyümesini artıracaktır.

Asya Pasifik’in ise elektronik ürünlere yönelik artan talep nedeniyle ikinci sırada kalması bekleniyor. Örneğin Uluslararası Para Fonu (IMF), gelişmekte olan ve yükselen Asya ülkelerindeki büyümenin 2019’da% 5,6’dan 2020’de% 5,8’e ve 2021’de% 5,9’a çıkmasının beklendiğini açıkladı. bu bölgedeki Alkali Pil Pazarının büyümesine de yardımcı olacaktır.

Rekabetçi Ortam

Kilit Oyuncular, Konumu Güçlendirmek İçin Yeni Alkalin Pilleri Piyasaya Sürmeyi Hedefliyor

Alkali Pil Pazarı, birkaç büyük, küçük ve orta ölçekli işletmeden oluşur. Günümüzde daha fazla tüketiciyi çekmek ve rekabet avantajı kazanmak için yeni ürünler piyasaya sürmeye odaklanıyorlar. Halihazırda Gold Peak Industries (Holdings) Limited, Camelion Batterien GmbH, Energizer Holdings ve Duracell Inc. hakim konumdadır. Aşağıda, sektördeki önemli gelişmelerden ikisi bulunmaktadır:

 • Şubat 2019 : Duracell, en son alkalin pili olan Duracell Ultra’yı tanıttı. Yüzde 100’e kadar daha fazla güç sağlama kapasitesine sahiptir. Şirketin ana amacı, güce aç cihazlara olan artan ihtiyacı karşılamaktı. Aileler artık cihazlarına ve oyuncaklarına durdurulamaz ve güvenli kalitede güç sağlamak için yeni pillere güvenebilirler.
 • Mayıs 2017 : Panasonic Corporation, 10 alkalin pilden oluşan yeni Powerline serisini tanıttı. Avrupa’da üretilirler, uzun ömürlü, yüksek güvenilirlik ve düşük kendi kendine deşarj olabilirler. Distribütörlerden ve orijinal ekipman üreticilerinden (OEM’ler) oldukça talep görmektedir.

Hızlı Satın Alma – Alkali Pil Pazarı:

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/103298

Fortune Business Insights ™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm alkalin pil üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Duracell Inc. (US)
 • Energizer Holdings (US)
 • Camelion Batterien GmbH (Germany)
 • Gold Peak Industries (Holdings) Limited (Hong Kong)
 • Sanyo (Japan)
 • Sony (Japan)
 • Maxell Holdings, Ltd. (Japan)
 • Toshiba International Corp (US)
 • Zhejiang Mustang Battery Co., Ltd. (China)
 • Panasonic Corporation (Japan)
 • FDK Corporation (Japan)
 • GPB International Limited (Germany)

Hakkımızda:

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

İletişim:

İsim: Ashwin Arora

E-posta:  [email protected]

Telefon: ABD +1 424253 0390 / İngiltere +44 2071 939123 / APAC: +91 744740 1245