Asya Pasifik Soğutucular Pazar Görünümü 2021, Küresel Talep, Temel Etmenler, Kısıtlamalar ve 2027’ye Kadar Gelecek Beklentiler

Asya Pasifik soğutma grupları pazar büyüklüğünün,  2020 ile 2027 arasında % 4,3’lük  bir YBBO sergileyerek  2027 yılına kadar 6,69 milyar ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor.  Bu, Asya-Pasifik’te yükselen yiyecek ve içecek sektörüne ve gelişmeye artan odaklanmaya bağlanabilir. Asya Pasifik soğutucular kategorisindeki talebi artırmak için yeşil yapı. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından  ” Asya Pasifik Soğutucular Pazar Analizi, Hisse ve Covid-19 Imapact Analizi, Türe Göre (Vida, Kaydırma, Santrifüj ve Diğerleri), Uygulamaya göre (Kimyasallar ve Petrokimyasallar) ” başlıklı son raporunda yayınlanmıştır. , Yiyecek ve İçecek, Medikal, Plastik ve Kauçuk) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027. ”  Pazar durdu  2019’da 4,82 milyar ABD doları .

Raporda Kapsanan Hususlar:

 • Raporda tartışılan konular, üreticiler, hammadde tedarikçileri, ekipman tedarikçileri, son kullanıcılar, tüccarlar, distribütörler vb. Gibi pazarda yer alan başlıca Asya Pasifik Soğutucular Piyasası oyuncularıdır.
 • Şirketlerin tam profilinden bahsedilir. Ve Asya Pasifik Soğutucular Pazar büyüklüğü, kapasite, üretim, fiyat, gelir, maliyet, brüt, brüt marj, satış hacmi, satış geliri, tüketim, büyüme oranı, ithalat, ihracat, tedarik, gelecek stratejileri ve oldukları teknolojik gelişmeler yapımı da rapora dahil edilmiştir. 2011’den 2017’ye geçmiş veriler ve 2019’dan 2024’e kadar tahmin verileri.
 • Pazarın pazar büyüme faktörleri ayrıntılı olarak tartışılmakta ve burada Asya Pasifik Soğutucular Pazarının farklı son kullanıcıları ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Örnek Kopya Talebi: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/asia-pacific-chillers-market-104660

Asya Pasifik Soğutucular Segmenti Büyümesini Etkilemek İçin Azaltılmış HVAC Yatırımları

Salgın, hükümet kurumları tarafından açıklanan kilitlenme nedeniyle endüstriyel faaliyetlerin askıya alınmasına neden oldu. Büyük tedarik zinciri kesintisi, üretim faaliyetlerinin durdurulması ve sınırlı işgücü mevcudiyeti, tüm sektörlerde önemli bir ekonomik gerilemeye yol açtı. HVAC sektörü, yeni koronavirüsün ortasında pazarın değişken yapısı nedeniyle yatırımların azaldığını gördü. Bunun, yakın gelecekte Asya Pasifik Soğutucular Pazarının büyümesini bir ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Soğutucular, çeşitli konut uygulamaları ve ticari uygulamalar için sürekli bir soğutma sıvısı akışı sağlamak üzere kapsamlı bir şekilde benimsenmiştir. Buhar sıkıştırma yöntemiyle bir sıvıdan ısının uzaklaştırılmasına yardımcı olurlar. Ayrıca, bir kompresör, bir genleşme ünitesi, bir evaporatör ve bir kondansatör gibi dört temel bileşenden oluşurlar. Asya Pasifik soğutucular segmenti, yiyecek ve içecek sektöründen büyük bir talebe tanık oluyor.

Rapor Neleri İçerir?

Asya Pasifik Soğutucular Piyasası raporu, büyümeyi etkileyecek temel etkenler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niteliksel ve niceliksel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan, farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analiz hakkında içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri içeren rekabetçi ortamı ve ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler sunmak ve 2020 ile 2027 arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içerir. Ayrıca, araştırma analisti çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. Tahmin dönemi boyunca Asya Pasifik Soğutucular Pazarının büyümesini sağlayacak mevcut eğilimler ve sektör gelişmeleri hakkında bilgi elde etmek.

Asya Pasifik Soğutucular için Pazarda Profil Oluşturulan Firmaların Listesi:

 • Johnson Controls International (Cork, İrlanda)
 • Trane (Dublin, İrlanda)
 • Taşıyıcı (Florida, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Mitsubishi Electric Corporation (Tokyo, Japonya)
 • Daikin Klima Hindistan Pvt. Ltd. (Osaka, Japonya)
 • Smardt Chiller Grubu (Quebec, Kanada)
 • Multistack LLC (Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Thermax Limited (Maharashtra, Hindistan)
 • Thermal Care Inc. (Illinois, Amerika Birleşik Devletleri)
 • Midea Group (Foshan, Çin)

Raporda Öne Çıkanlar:

 • Pazar Penetrasyonu: Asya Pasifik Soğutucular Pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgiler.
 • Ürün Geliştirme / Yenilik: Asya Pasifik Soğutucular Pazarında yaklaşan teknolojiler, RandD etkinlikleri ve ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler
 • Rekabetçi Değerlendirme: Asya Pasifik Soğutucular Pazarındaki lider oyuncuların pazar stratejileri, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi
 • Pazar Geliştirme: Yükselen pazarlar hakkında kapsamlı bilgiler. Bu rapor, coğrafyalar arasında çeşitli segmentler için pazarı analiz eder
 • Pazar Çeşitlendirmesi: Asya Pasifik Soğutucular Pazarındaki yeni ürünler, kullanılmayan coğrafyalar, son gelişmeler ve yatırımlar hakkında kapsamlı bilgi

Herhangi Bir Sorgunuz Var mı? Analistle Konuşun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/asia-pacific-chillers-market-104660

İçindekiler Asya Pasifik Soğutucular Pazarı

1. Giriş

1.1. Bölümlere Göre Tanım
1.2. Araştırma Yaklaşımı
1.3. Kaynaklar

2 Yönetici Özeti

3 Asya Pasifik Soğutucular Pazar Dinamikleri

3.1. Makro ve Mikro Ekonomik Göstergeler
3.2. Sürücüler, Kısıtlamalar, Fırsatlar ve Eğilimler
3.3. COVID-19’un Etkisi
3.3.1. Kısa Vadeli Etki
3.3.2. Uzun Vadeli Etki

4 Yarışma Manzarası

4.1. Kilit Oyuncular Tarafından Uygulanan İş Stratejileri
4.2. Kilit Oyuncuların Konsolide SWOT Analizi
4.3. PESTLE Analizi
4.4. Porter’ın Beş Kuvvet Analizi
4.5. Asya Pasifik Soğutucular Pazar Payı Analizi ve Matrisi, 2019

5 Temel Pazar Bilgileri ve Stratejik Öneriler

6 Önemli Oyuncu Profili (Yalnızca 10 oyuncu için sağlanacaktır)

6.1. Genel Bakış
6.1.1. Anahtar Yönetimi
6.1.2. Merkez vb.
6.2. Teklifler / İş Segmentleri
6.3. Anahtar Ayrıntılar (Anahtar ayrıntılar, kamu malı ve / veya ücretli veritabanlarında veri kullanılabilirliğine
tabidir ) 6.3.1. Çalışan Büyüklüğü
6.3.2. Başlıca Finansallar
6.3.2.1. Geçmiş ve Cari Gelir
6.3.2.2. Brüt Kar Marjı
6.3.2.3. Coğrafi Pay
6.3.2.4. İş Segmenti Paylaşımı
6.4. Son gelişmeler

7 Birincil Görüşme Yanıtları

TOC Devam Ediyor …!

REKABETÇİ PEYZAJ

Önde Gelen Firmaların Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Tesis Genişletmesi

Asya Pasifik soğutma grupları pazarı, Asya Pasifik soğutucular kategorisindeki üretim hacimlerini iyileştirmek için tesislerini genişletmeye odaklanan büyük şirketlerin varlığıyla konsolide edilmektedir. Ayrıca, diğer önemli oyuncular, işbirliği, yeni ürünlerin tanıtımı ve tahmin dönemi boyunca Asya Pasifik Soğutucular Pazarının büyümesini destekleyecek ortaklıklar gibi stratejileri benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Ağustos 2020 –  Trane teknolojileri, ayrı bir kazan ve soğutucuya olan ihtiyacı ortadan kaldıran, binalar için tamamen elektrikli tek üniteli bir ısıtma ve soğutma sistemi olan Sintesis Balance CMAF’yi tanıttı. Lansmanın küresel pazardaki konumunu güçlendirmesi bekleniyor.

Diğer İlgili Rapor:

EMEA Hava Filtreleri Pazarı

Sıfır Dönüşlü Çayır Biçme Makineleri Pazarı

Giyilebilir Robotik Dış İskelet Pazarı

Palletizer Pazarı

Ultra Düşük Sıcaklıklı Dondurucu Pazarı

Ultrasonik Temizleme Ekipman Pazarı

Yürüyen aksam Sistemleri Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

İletişim:

İsim: Ashwin Arora

E-posta:  [email protected]

Telefon: ABD +1 424253 0390 / İngiltere +44 2071 939123 / APAC: +91 744740 1245