Steroid Olmayan Anti-Enflamatuar İlaçlar Pazarı 2027 Sonuna Kadar% 5,8 CAGR Sergileyecek; Fortune Business Insights ™ Maliyet Yükünü Azaltmaya Yönelik Hükümet Girişimlerinin Büyümeyi Destekleyeceğini söylüyor

Küresel “steroidal olmayan anti-enflamatuar ilaçlar” pazarı, bu şirketler için hala gri bir alan oldukları için, seçkin siklooksijenaz-2 inhibitörleri konusunda önde gelen birkaç ilaç şirketinin sürekli artan araştırma faaliyetlerinden ivme kazanmaya hazırlanıyor. İbuprofen ve diklofenak gibi sert, steroidal olmayan Anti-Enflamatuar İlaçlar günümüzde COX aktivitesini engellemek için kullanılmaktadır, ancak bunlar istenmeyen etkilere sahiptir. Fortune Business Insights ™ bu bilgileri “Steroid Olmayan Anti-Enflamatuar İlaçlar (Steroid Olmayan Anti-Enflamatuar İlaçlar) Pazar Büyüklüğü, Hisse ve Endüstri Analizi, Hastalık Endikasyonuna Göre (Artrit, Migren, Oftalmik Hastalıklar, ve Diğerleri), Uygulama Yoluna Göre (Oral ve Parenteral), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane Eczane Perakende Eczanesi ve Çevrimiçi Eczane) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027. ” Rapor ayrıca, Steroid Olmayan Anti-Enflamatuar İlaçlar pazar büyüklüğünün 2019’da 15,58 milyar ABD doları olduğunu ve tahmin döneminde% 5,8 YBBO sergileyerek 2027’ye kadar 24,35 milyar ABD dolarına ulaşmasının beklendiğini belirtiyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

Fortune Business Insights™ lists out the names of all the manufacturers of Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs operating in the market. They are as follows:

  • Pfizer Inc.
  • GlaxoSmithKline plc
  • Boehringer Ingelheim International GmbH
  • Johnson & Johnson Services, Inc.
  • Bayer AG
  • AstraZeneca
  • Zyla Life Sciences
  • Horizon Therapeutics plc
  • Other key players

Please visit: www.fortunebusinessinsights.com/non-steroidal-anti-inflammatory-drugs-nsaids-market-102823

COVID-19’un Bu Pazardaki Etkisine Genel Bir Bakış:

COVID-19’un ortaya çıkışı, dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin endüstrilerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını biliyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden ve gelişen bazı endüstriler var. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkileneceği tahmin edilmektedir.

COVID-19 salgınları sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Tecrübemize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstrilerdeki koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

İlgili Rapor:

Plantar Fasciitis Market Competitive Landscape

Phoropters Market Demand

Retail Clinics Market Key Players

Animal Growth Promoters and Performance Enhancers Market Business Opportunities

Nutrigenomics Market Analysis

Diabetic Foot Ulcer Treatment Market Growth

C-arms Market Trends

Intensive Care Unit Equipment Market Share

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Size

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Analysis

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Growth

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Trends

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Share

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Size

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Analysis

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Growth

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Trends

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Share

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn | Twitter | Bloglar