Yoğun Bakım Ünitesi Ekipman Pazarı 2027’ye Kadar 9,03 Milyar ABD Dolarına Ulaşacak; İş Fırsatlarını Artırmak İçin Kanserli Hastalardaki Artış, Fortune Business Insights ™ ‘ı belirtiyor

Küresel “yoğun bakım ünitesi” ekipman pazarı büyüklüğünün 2027 yılına kadar 9,03 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve tahmin döneminde% 4,8’lik bir YBBO sergileyeceği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights, “Yoğun Bakım Ünitesi” başlıklı bir raporda, koronavirüs gibi yeni virüslerin ortaya çıkmasının yaşam desteği, hasta izleme ve acil resüsitasyon cihazlarına olan talebi artıracağını ve bunun da tahmin döneminde pazar büyümesini artıracağını belirtiyor. Ekipman Pazar Büyüklüğü, Ürüne Göre Pay ve Sektör Analizi (Yataklar, Ventilatörler, Nabız Oksimetreleri, Diyaliz Ekipmanları ve Diğerleri), Hastaya Göre (Yetişkin ve Pediatrik), Uygulamaya Göre (Nöroloji, Kardiyoloji, Solunum, Böbrek, Onkoloji, Travma ve Diğerleri) ), Son Kullanıcıya göre (Hastaneler, Uzmanlık Klinikleri ve Diğerleri ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027 ”pazar büyüklüğü 2019’da 6,16 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Request a Sample Copy of the Research Report

The Report Lists the Main Companies in the Market:

Please visit: www.fortunebusinessinsights.com/intensive-care-unit-icu-equipment-market-103058

Pazar Sürücüsü:

Büyümeyi Artırmak İçin Kronik Hastalıklardaki Artış

Artan kanser vakaları, nörolojik bozukluklar ve kardiyovasküler hastalıklar, öngörülebilir gelecekte pazar için talebi artıracaktır. Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre, Kanser küresel olarak ikinci önde gelen ölüm nedenidir ve 2018’de tahmini 9,6 milyon ölümden sorumludur. Küresel olarak, yaklaşık 6 ölümden 1’i kansere bağlıdır. Kanserden ölümlerin yaklaşık% 70’i düşük ve orta gelirli ülkelerde meydana gelir. Artan hastanede yatış ve yoğun bakıma ihtiyaç piyasayı olumlu yönde etkileyecektir. Artan kronik hastalık insidansı, hastalar arasında yoğun bakımın kullanılmasına yol açmıştır. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, yaklaşık 133 milyon Amerikalı (% 45 nüfus) en az bir kronik hastalığa sahiptir. Benzer şekilde, yoğun bakım ünitesine artan sayıda hasta kabulü, daha sonra pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlayacaktır.

İlgili Rapor:

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Growth Analysis

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Revenue

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Manufacturers

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Drivers

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Research Methodology

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Future Growth

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Devlopment Strategy

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Industry

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Overview

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Segments

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Competitive Landscape

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Demand

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Key Players

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Business Opportunities

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Analysis

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Growth

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Trends

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Share

Non-steroidal Anti-Inflammatory Drugs Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn | Twitter | Bloglar