Diyabetik Ayak Ülseri Tedavi Pazarı %5,9 YBBO ile 11,05 Milyar ABD Doları Değerinde; Büyümeyi Desteklemek için Yeni Yara Bakım Cihazlarının Artan Kullanımı: Fortune Business Insights™

Küresel “diyabetik ayak ülseri tedavi pazarı” boyutunun, diyabetin artan prevalansı ve ardından ayak ülseri nedeniyle dikkate değer bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Diyabetik ayak ülseri, diyabetik bir kişinin ayak tabanında oluşan açık bir yaradır ve iyileşmesi için acil basınç, boşaltma, enfeksiyon kontrolü ve damar sistemi gerektirir. Fortune Business Insights’ın “Diyabetik Ayak Ülseri (DFU) Tedavi Pazar Büyüklüğü, Pay ve Covid-19 Etki Analizi, Ülser Türüne Göre (Nöropatik Ülser, İskemik Ülser, Nöro-iskemik Ülser), Ürüne Göre” başlıklı yakın tarihli bir raporuna göre ( Yara Bakım Pansumanları, Yara Bakım Cihazları, Aktif Tedaviler ve Diğerleri, Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Klinikler, Ayakta Cerrahi Merkezleri ve Evde Bakım Ayarları) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027,” piyasanın değeri USD oldu 2019’da 7,03 milyar ve 2027’nin sonunda 11,05 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Pazarın 2020-2027 tahmin döneminde %5,9’luk bir CAGR’de yükseleceği tahmin ediliyor.

Yeni koronavirüsün dünya çapında yayılmasını kontrol etmek için çoğu ülke bu pandeminin etkisini hafifletmek için sosyal mesafe ve karantina politikaları edindi. Birkaç işletme, bu önlemlerin etkilerini analiz etmek için makine öğrenimi araçlarını benimsiyor.

Fortune Business Insights olarak bizler, COVID-19 pandemisinden etkilenen pazar hakkında özel raporlar şeklinde kapsamlı veriler sunuyoruz. Bu raporlar, önümüzdeki yıllarda yatırım ve getiri geliri konusunda stratejik kararlar alırken kullanışlı olacaktır.

COVID-19’un bu Pazar üzerindeki kısa ve uzun vadeli etkilerini öğrenmek için buraya tıklayın.

Lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/diabetic-foot-ulcer-dfu-treatment-market-101948

DFU Tedavi Pazarının Kilit Oyuncularından Bazıları:

3M (Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri)
Braun Melsungen AG (Melsungen, Almanya)
Smith & Nephew (Londra, Birleşik Krallık)
Doku Regenix (Batı Yorkshire, ABD)
ConvaTec Group Plc(İngiltere, Birleşik Krallık)
Kardinal Sağlık (Ohio, Amerika Birleşik Devletleri)
Coloplast Corp (Humlebaek, Danimarka)
Integra LifeSciences Corporation (New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri)
Mölnlycke Health Care AB (Göteborg, İsveç)
Diğer oyuncular
Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

Pazarın doğası nedir ve rekabet ne kadar şiddetli?
Diyabetik ayak ülseri pazarının başlıca oyuncuları kimlerdir ve başlıca stratejileri nelerdir?
Bu pazarın lider segmenti hangisi ve neden?
COVID-19 diyabetik ayak ülseri tedavisi piyasasını nasıl etkileyecek?
Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/diabetic-foot-ulcer-dfu-treatment-market-101948

Segment:

Yara Bakım Örtüleri Segmenti Torbalı Maliyet Verimliliği Sayesinde Büyük Pay

Ürüne göre segmentasyon bazında yara bakım pansumanları segmenti 2019 yılında %42.7 diyabetik ayak ülseri tedavisi pazar payı kazanarak baskın çıktı. Bunun nedeni, bu tedavi prosedürlerinin maliyet etkinliği, yaraları iyileştirmek için daha az zaman harcanması ve genel eksüda yönetimidir.