Muazzam Çekiş Kazanmak için Rekombinant Aşılar Pazarı; Fortune Business Insights™, AstraZeneca ile Oxford Üniversitesi arasındaki Satış Fırsatlarını Teşvik Etmek için Ortaklığın

Küresel “rekombinant aşı pazarı” büyüklüğünün 2027 yılına kadar 25,32 milyar ABD dolarına ulaşması ve 2019 ile 2027 arasında %11,3’lük bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Koronavirüs ve hepatit B gibi çeşitli bulaşıcı virüslerin insidansı nedeniyle yenilikçi rekombinant aşıların piyasaya sürülmesi, Fortune Business Insights, “Rekombinant Aşılar Pazar Büyüklüğü, Pay ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Alt Birim ve Canlı Azaltılmış), Yönetim Yoluna Göre (Parenteral ve Oral ), Hastalık Belirtisine Göre (Human Papillomavirus (HPV), Hepatit B, Rotavirus, Herpes Zoster, Meningokokal B ve Diğerleri), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane ve Perakende Eczaneleri, Devlet Tedarikçileri ve Diğerleri) ve Coğrafya Tahmini, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 10,82 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Koronavirüs acil durumu, dünya genelinde endüstrilere ve sektörlere büyük zarar verdi. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak zamanla ve kararlılıkla bu zorlu zamanla mücadele edip normale dönebileceğiz. İyi revize edilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacak ve buna göre gerekli stratejileri benimseyebileceksiniz.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/rekombinant-vaccines-market-101935

Rapor rekombinant aşı pazarı şunları içerir:

Piyasanın kapsamlı raporu
Pazara ilişkin üstün görüşler
Piyasa sürücüleri ve kısıtlamalar
Değerli bilgiler içeren bölgesel analiz
COVID-19’un rekombinant aşılara etkisi
Pazar Sürücüsü:

Büyümeyi Artırmak için Önemli Oyuncular Tarafından Yeni Aşıların Geliştirilmesi

Hastalıkların ve virüslerin artan yaygınlığı, yenilikçi ilaç ve aşıların geliştirilmesi için Ar-Ge’ye büyük yatırımlar yapılmasına yol açmıştır. Nüfusu rahatlatmak ve aşı bulunamama riskini önlemek için daha büyük miktarlarda aşı üretimi. Kilit oyuncuların gelişmiş DNA teknolojisine, genomiklere ve diğer biyoteknoloji tekniklerine artan şekilde odaklanması, üretimi daha da geliştirebilir ve böylece piyasaya etkin bir şekilde fayda sağlayabilir. Ayrıca, yeni ürünlerin yıldız satışları daha sonra pazarın büyümesini artıracaktır. Örneğin, Merck’in Gardasil satışları 2014’te 1,7 milyar ABD dolarından 2019’da 3,7 milyar ABD dolarına ulaştı. Hepatit B’den etkilenen nüfusun büyük çoğunluğunun pazarın genişlemesini teşvik etmede önemli bir faktör olduğu tahmin ediliyor. Hepatit B Vakfı’na göre, her yıl 30 milyon kişiye hepatit B virüsü bulaşıyor. Ayrıca, yükselen hükümet girişimleri ve aşılama programları önümüzdeki yıllarda mutlaka pazar için fırsatlar yaratacaktır.

COVID-19’un bu pazar üzerindeki kısa ve uzun vadeli etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/rekombinant-vaccines-market-101935

Rapor, Rekombinant Aşı Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor:

GlaxoSmithKline plc. (İngiltere, Avrupa)
Merck & Co., Inc (New Jersey, ABD)
Dynavax Technologies (Kaliforniya, ABD)
Pfizer Inc (New York, ABD)
Sanofi S.A (Fransa, Avrupa)
Hindistan Pvt Serum Enstitüsü. Ltd (Hindistan, Asya Pasifik)
Novartis AG (İsviçre, Avrupa)
Diğer Öne Çıkan Oyuncular