Evcil Hayvan Giyim Pazar Payı, Büyüme, İstatistik, Geliştirme, Genel Bakış ve 2028 yılına göre tahmin

Fortune Business Insights’a göre, küresel evcil hayvan giyim pazar büyüklüğünün 2021 ve 2028 yılları arasında %4,4’lük bir CAGR sergilerken 2028 yılına kadar 7,0 milyar ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights, “Evcil Hayvan Giyim Pazarı, 2021-2028” başlıklı son raporunda, pazarın 2020’de 5,01 milyar ABD doları seviyesinde olduğunu gözlemliyor.

Birçok şirket, piyasada bulunan yenilikçi evcil hayvan kıyafetleri konusunda farkındalık yaratmak ve teşvik etmek için kampanyalar yürütüyor. Aktif olarak, ürünün dünya çapındaki talebini artıran erişimlerini ve tesislerini genişletmeye odaklanmışlardır.

Örneğin, Temmuz 2020’de, Amerikan evcil hayvan mağazası ürünleri tedarikçisi PetSmart, Kanada’da yeni bir mağaza açarak işinin genişlemesini duyurdu.Mağaza hayvan oyuncakları, bandanalar ve gömlekler gibi çeşitli ürünler sunmaktadır.

Salgının sismik etkisi olan COVID-19, küresel olarak benzeri görülmemiş bir ekonomik kayıpla karşı karşıya olan birçok ekonomide hissedildi. Hükümet tarafından ilan edilen kilitlenme nedeniyle, çok sayıda sektör sınırlı operasyonel faaliyetlerle durma noktasına geldi. Bununla birlikte, ekonominin salgın sonrası rayına oturması muhtemel olan hükümet ve sektörlerin birleşik çabaları gerekiyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/pet-clothing-market-104419

Rapor Ne Sağlar?

Evcil hayvan giyimi için küresel pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel sürücüler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörler üzerinde etkili analizler sağlar. Buna ek olarak, rapor farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizler hakkında öngörüler sağlayarak pazarın büyümesine katkıda bulunmaktadır. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler tanıtmak ve işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içerir. Ayrıca, araştırma analisti, tahmin döneminde pazar büyümesini sağlayacak mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi almak için PORTER’ın Beş Nokta ve PESTEL analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir..

PAZAR SEGMENTASYONU:

Evcil hayvan giyimi için küresel pazarı ürün türüne, evcil hayvan türüne ve bölgeye göre kategorize ettik. Ürün türüne göre, pazar Coats & Jackets, Sweaters & Hoodies, Shirt &Tops ve Others olarak ikiye ayrılmıştır. Evcil hayvan türüne göre, pazar köpeklere, kedilere ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, bölgeye göre, pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Avrupa’ya ayrılmıştır.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Artırmak için Çevrimiçi Orta Yoluyla Satışları Artırmak

Ocak 2020’de, önde gelen bir Çin çevrimiçi platformu olan Alibaba.com, Aralık 2018 ile Aralık 2019 arasında kedi hanfu satışlarında on kat artış bildirdi. Çevrimiçi ortam üzerinden artan satış ve mallarını satan büyük şirketlerin artan varlığı, tahmin döneminde ürünün talebini artırması beklenen faktörlerden bazılarıdır. Buna ek olarak, çok çeşitli ikramlar, oyuncaklar ve diğer şekerlemelerden oluşan evcil hayvan abonelik kutusu hizmetlerine olan artan talebin önümüzdeki yıllarda küresel evcil hayvan giyim pazarının büyümesine katkıda olması bekmektedir.

 • Örneğin, 2020’de, bir dizi kupon kodu ve promosyon için çevrimiçi bir merkez olan Coupon Follow, ABD evcil hayvan sahiplerinin% 51’inden fazlasının abonelik kutusuyla ilgili hizmetlerden yararlandığını bildirdi.

Diğer Rapor Bulgusu:

 • Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda evcil hayvan giyimi için küresel pazarda en üst sırada yer almaya devam etmesi ve ön planda kalması bekleniyor. Bu, abd gibi bölgedeki ülkelerde evcil hayvanlar için birinci sınıf kaliteli kıyafetler satın alma eğiliminin artmasına atfedilebilir. Kuzey Amerika 2020’de 1,70 milyar ABD doları seviyesinde gerçekleşti.
 • Avrupa’daki pazarın, 2021 ve 2028 yılları arasında yenilikçi evcil hayvan kıyafetlerinin benimsenmesini artıracak Almanya ve İtalya gibi ülkelerde evcil kedilerin stillenmesi ve bakımına artan odaklanma ile desteklenen önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor.
 • Ürün türüne göre, kaban ve ceket segmenti 2020 yılında yaklaşık% 21,62’lik küresel bir evcil hayvan giyim pazar payına sahip oldu. Segmentin, tüketiciler tarafından dünya çapında evcil hayvanları için tercih edilen çok renkli palto ve ceketlerin geniş mevcudiyeti nedeniyle önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

REKABETÇİ MANZARA

Ürün Portföylerini Genişletmek ve Satışları Artırmak İçin Öne Çıkan Şirketler Arasında İşbirliği

Pazar, diğer şirketlerle işbirliği yaparak varlıklarını sürdürmeye çalışan büyük şirketlerin varlığı ile konsolide edilmektedir. Dahası, diğer önemli oyuncular, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için iyi olacak rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için stratejilerinde organik ve inorganik bir yaklaşım benimsemeye odaklanıyorlar.

Endüstri Gelişimi:

 • Eylül 2020– Önde gelen köpek giyim ürünleri sağlayıcısı Little Beast, kapüşonlular, boğazlı kazaklar ve tulumlar gibi yeni bir moda köpek kıyafeti serisini tanıttı. Şirket, evcil hayvanlar için artan yenilikçi giyim talebinin sağladığı fırsatlardan yararlanmayı hedefliyor.

Küresel Pazarda Profillenen Önemli Şirketlerin Listesi:

 • L. Shareholding Company Ltd. (Oxford, U.K.)
 • MEDICAL PET SHIRTS INTERNATIONAL B.V. (Bleiswijk, Netherland)
 • Bitch New York (New York, U.S.)
 • Moshiqa (Los Angeles, U.S.)
 • Petrageous Designs (California, U.S.)
 • PetRageous Designs LLC. (Burlington, U.S.)
 • MILK&PEPPER (Cholet, France)
 • TRIXIE Heimtierbedarf GmbH & Co. KG (Tarp, Germany)
 • PETstock (South Melbourne, Australia)
 • CANADA POOCH (Toronto, Canada)
 • BedheadPajamas Inc. (California, U.S.)

Bu Raporu Sorgula:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/pet-clothing-market-104419

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™, doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her ölçekten kuruluşun uygun kararlar vermesine yardımcı oluyor. Müşterilerimiz için yeni çözümler uyarlayarak, işletmelerinde farklı çeşitli zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Faaliyette oldukları pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar zekası ile güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bize Ulaşın:

Fortune İş İçgörüleri™ Pvt. Ltd.

308, Yüce Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd