Seramik Mürekkepler Pazar Büyümesi, Fiyat Analizi, 2028 Payı | Fortune Business Insights™ tarafından hazırlanan Küresel Araştırma Raporu

Küresel seramik mürekkepleri pazar büyüklüğünün 2021’de 2,24 milyar ABD dolarından 2028’de 3,66 milyar ABD dolarına çıkacağı tahmin edilmektedir. Yazıcılarda talep üzerine bırak (DOD) mürekkep püskürtmeli baskı kafalarının (IJP) artan kullanımının büyümeyi etkilemesi muhtemeldir. olumlu. Ayrıca su bazlı sistemler reoloji, homojenlik ve stabiliteyi kontrol etme yeteneğine sahiptir. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi “ Ceramic Inks Market, 2021-2028 ” başlıklı bir raporda sağladı . Rapora göre, pazar 2020’de 2,07 milyar ABD doları seviyesindeydi. 2021-2028 arasındaki tahmin döneminde %7,3’lük bir CAGR sergileyecek.

Ferro Corporation Fayans Kaplamaları İşletmesini Pigments Spain, SL’ye Satıyor

Aralık 2019’da, ABD merkezli üreticiler için teknoloji tabanlı performans malzemeleri üreticisi Ferro Corporation, Fayans Kaplamaları İşletmesini satmak için Pigments Spain, SL ile bir anlaşma imzaladı. Şirket yetkililerinden birine göre, “Bu işlem, bilançoyu güçlendirmek için Dinamik İnovasyon ve Optimizasyon aşamamızı hızlandırmamıza yardımcı olacak. Ayrıca portföyümüzü geliştirecek ve nihai pazar riskimizin yanı sıra üretim ayak izini de azaltacaktır.” Şirketlerin bu tür yenilikçi gelişmeleri, önümüzdeki yıllarda seramik mürekkeplerine olan talebin artmasına yardımcı olacaktır.

Örnek PDF Broşürünü Alın @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ceramic-inks-market-105521

COVID-19 Pandemisi İnşaat Sektörünün Büyümesini Engellediğinde İnşaat Faaliyetlerinin Durdurulması

Ceramica Info’ya göre, 2020’de COVID-19 kaynaklı karantina, Batı Avrupa’da karo kullanımında çift haneli bir düşüşe (-15.9%) neden oldu. Virüsün bulaşmasını önlemek için inşaat faaliyetlerinin durdurulması nedeniyle inşaat sektörü ciddi şekilde etkilendi. Ancak, el dezenfektanlarının üretiminde vernikler ve baskılı ambalaj seramik mürekkepleri yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu da büyümeyi hızlandırabilir.

COVID-19’un bu pazar üzerindeki kısa ve uzun vadeli etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

Rapor Kapsamı-

Büyük ölçüde gerçek bilgiler sunmaya odaklanan kapsamlı bir araştırma metodolojisi izliyoruz. Doğru tahminler sunmamıza ve bu endüstrinin dinamiklerini ölçmemize son derece yardımcı olan bir veri üçgenleme modelini benimsedik. Ek olarak, birden fazla küresel ve bölgesel ücretli veritabanına erişimimiz var. Bunlar ayrıca pazar eğilimleri ve itici güçleri hakkında veri toplamamıza yardımcı olur.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Sürdürmek için Organik Çözücülerin Artan Kabulü

Günümüzde organik çözücülerin kullanımı, yüksek etkinlikleri nedeniyle hızla artmıştır. Dijital baskı için de çevre dostu inkjet baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu seramik türü mürekkepler, nano boyutlu CoAl2O4 seramik pigmentinden oluşturulabilir. Sadece güçlü püskürtme özellikleri sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda sağlam dağılım kararlılığı da sağlayacaktır. Örneğin Zschimmer & Schwarz Group, 2019 yılında Aquaglaze adlı yeni bir araştırma projesi başlattı. Bu proje, su bazlı dijital camlar geliştirmek için kullanılacak. Ancak, püskürtülebilir olması için mürekkebin benzersiz reolojik özelliklere sahip olması gerekir. Bunun olmaması seramik mürekkepleri pazarının büyümesini engelleyebilir.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/ceramic-inks-market-105521

Segmentler-

Cam Baskı Segmenti ABD’de 2020’de %30,0 ​​Pay Aldı: Fortune Business Insights™

Uygulamaya göre, pazar gıda kabı baskısı, cam baskı, seramik karo ve diğerlerine ayrılmıştır. Bunlardan cam baskı segmenti , 2020 yılında ABD seramik mürekkepleri pazar payına göre %30,0 kazanç elde etti. Seramik karo segmenti ise inşaat işlerinde yaygın kullanımı nedeniyle aynı yıl ön planda kaldı.

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik, Seramik Fayanslara Yönelik Yüksek Talebin Desteğiyle Sürekli Büyüyecek

 • Asya Pasifik, 2020’de gelir açısından 0.831 milyar ABD doları tuttu. Seramik karolara olan yüksek talep, bölgesel büyümeyi destekleyecektir. Ayrıca, önde gelen seramik mürekkebi üreticilerinin karo üretim kapasitesini hızla artırması da büyümeye yardımcı olacaktır.
 • Paketleme, yenileme ve inşaat sektörlerinin genişlemesi, Kuzey Amerika’daki büyümeyi hızlandıracak.
 • Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika’da hükümet organları, modern altyapılar geliştirerek turizm endüstrilerini geliştirmek için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Talebi artırması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Portföyleri İyileştirerek Varlıklarını Güçlendirmeyi Amaçlıyor

Pazar, araştırma ve geliştirme faaliyetleri yoluyla varlıklarını sürekli olarak güçlendirmeye çalışan birkaç tanınmış seramik mürekkebi üreticisine ev sahipliği yapıyor. Çoğu, yüksek talebi karşılamak için mevcut portföylerini geliştiriyor. Aşağıda sektördeki gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Aralık 2020 : PV Nano Cell Ltd. jenerik, LIFT, cam, seramik ve güneş enerjisi uygulamaları için dijital iletken mürekkepleri piyasaya sürdü. Bu mürekkepler, Laser Induced Forward Transfer, aerosol ve inkjet gibi dijital iletken baskı teknolojileri için çok uygundur.

 

A list of renowned vendors of ceramic inks present in the global market:

 • Ferro Corporation (Ohio, U.S.)
 • Torrecid Group (Castellón, Spain)
 • ZSCHIMMER & SCHWARZ CHEMIE GMBH (Lahnstein, Germany)
 • LAURIER ARCHITECTURAL (Quebec Canada)
 • Megacolor Ceramic Products (Castellón, Spain)
 • BASF SE (Ludwigshafen, Germany)
 • FRITTA (Comunidad Valenciana, Spain)
 • Colorobbia Holding S.p.A (Gujarat, India)
 • Esmalglass-Itaca Grupo (Castellón, Spain)
 • Chromaline (Minnesota, U.S.)
 • Electronics For Imaging, Inc. (California, U.S.)
 • sedak GmbH & Co. KG (Gersthofen, Germany)
 • SOLUTEC GLASS (Biscay, Spain)
 • Sun Chemical (New Jersey, U.S.)
 • Other Key Players

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

 

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn Facebook Twitter