Uçuş Simülatörü Pazarı 2021: Üretim Büyüklüğüne, Paylaşıma, Büyüme Hızına Göre Uygulamalar ve Türlere Göre Küresel Endüstri Eğilimleri ve 2028’e Kadar En Önemli Oyuncular Analizi

Küresel uçuş simülatörü pazar büyüklüğünün 2028 yılına kadar 5,75 milyar ABD dolarına ulaşması ve dönem boyunca %5,99’luk bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Havayollarının kabin ekibini ve uçuş güvertesi ekibini eğitmek için sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçekliğin (AR) giderek daha fazla benimsenmesiyle pazarın ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından ” Uçuş Simülatörü Pazar Büyüklüğü, Paylaşım & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Tam Uçuş Simülatörü, Uçuş Eğitim Cihazları, Sabit Tabanlı Simülatör ve Tam Görev Simülatörü) başlıklı yakın tarihli bir çalışmada verilmiştir. , Platforma Göre (Sabit Kanat Simülatörü, Döner Kanat Simülatörü ve İHA Simülatörü), Uygulamaya Göre (Ticari ve Askeri & Savunma) ve Bölgesel Tahmin, 2021-2028 . Çalışma ayrıca, pazar büyüklüğünün 2020’de 3,55 milyar ABD doları olduğunu belirtiyor.

 

COVID-19 Etkisi :

Engellenen Havacılık Sektörü
, COVID-19 Ortasında İşi Engelleyecek COVID-19 pandemisinin ortaya çıkması nedeniyle şu anda birçok sektör büyük kayıplarla karşı karşıya. Üretim süreçleri durma noktasına geldiğinden, dünya çapında ürün sıkıntısı yaşanmaktadır. Ancak düzenleyici kurumlarla işbirliği yaparak bu durumun üstesinden geleceğiz. Raporlarımız, iş güvenini yeniden kazanmanıza ve böylece daha fazla satış elde etmenize yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/flight-simulator-market-102592

 

Küresel Uçuş Simülatörü Pazarında Profili Oluşturulan Lider Şirketlerin Listesi :

 • Thales Group (France)
 • CAE (Canada)
 • Boeing Company (U.S.)
 • Collins Aerospace (U.S.)
 • FlightSafety International (U.S.)
 • L-3 Communications (U.S.)
 • Raytheon Company(U.S.)
 • Precision Flight Controls (U.S.)
 • SIMCOM Aviation Training (U.S.)
 • Frasca International (U.S.)
 • TRU Simulation + Training (U.S.)

 

Bu Uçuş Simülatörü Piyasa Raporunu satın almanın Temel Faydaları:

 • Uçuş Simülatörü pazarının kapsamlı analizlerini elde etmek ve küresel pazar ve ticari ortamı hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmak.
 • Geliştirme riskini azaltmak için üretim süreçlerini, ana sorunları ve çözümleri değerlendirin.
  Pazardaki en çok etkileyen itici ve kısıtlayıcı güçleri ve bunun küresel pazardaki etkisini anlamak.
 • Önde gelen ilgili kuruluşlar tarafından benimsenen pazar stratejileri hakkında bilgi edinin.
  Uçuş Simülatörü pazarının gelecekteki görünümünü ve beklentilerini anlamak.
 • Standart yapı raporlarının yanı sıra, özel gereksinimlere göre özel araştırmalar da sağlıyoruz.

 

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Piyasa sürücüleri, dinamikleri ve engeller nelerdir?
 • Önümüzdeki yıllarda hangi şirketler pazara öncülük edecek?
 • Kilit şirketler COVID-19 salgınıyla nasıl başa çıkacak?
 • Gelişmiş uçuş simülatörleri ekiplerin eğitimine yardımcı olur mu?

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek için Ek Uçuş Frekansları Talebi

Artan hava yolcu trafiği, önümüzdeki yıllarda uçak simülatörü pazarının büyümesini hızlandıracak. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), 2027 yılına kadar hava yolcu sayısının %4,2’ye ulaşacağını belirtti. Şu anda 4,8 milyar olan bu artış, yaklaşık 1,6 milyar yolcu katacak. Bu nedenle ticari pilotlara olan talep ve ekstra yükleri azaltmak için ek uçuş frekansları piyasayı olumlu etkileyecektir. 2019’da Airbus SAS dahil olmak üzere birkaç önde gelen şirket, 2028 yılına kadar dünya çapında 39.000’den fazla yeni uçağın faaliyete başlayacağını açıkladı. Bununla birlikte, uçuş simülatörlerinde birkaç benzersiz teknoloji kullanılmaktadır. Doğada pahalıdırlar. Bu faktör, yakın gelecekte pazar büyümesini engelleyebilir.

 

COVID-19 Pandemisi Piyasayı Ciddi Şekilde Etkileyecek mi?

 • Havayolu endüstrisi, koronavirüs enfeksiyonunun hızla yayılmasının arkasındaki ana neden olarak kabul ediliyor.
 • Yayılmayı azaltmak için birçok ülke demiryolu ve hava taşımacılığını durdurdu.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), küresel havayolları endüstrisinde 2020’de tahmini 314 milyar ABD doları kayıp olacağını belirtti. Gelirin yaklaşık %55’lik bir düşüşünü ifade eder.

 

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika, Çeşitli Endüstri Devlerinin Varlığıyla Desteklenecek

Kuzey Amerika, gelir açısından yüksek bir çekiş sağladı. Bu bölgedeki birkaç tanınmış uçuş simülatörü sistemi üreticisinin mevcudiyeti ile beslenen tahmin dönemi boyunca lider konumda kalmaya ayarlanmıştır. Avrupa’nın ise bu bölgede çok sayıda uçağın ve uçuş simülatörü üreticisinin bulunması nedeniyle ikinci sırada kalması bekleniyor. Asya Pasifik’in Çin, Hindistan ve Endonezya gibi ülkelerden gelen ticari uçaklara yönelik artan talebin körüklediği önümüzdeki yıllarda güçlü bir büyüme göstermesi bekleniyor.

 

Pazar Bölümleri

Askeri ve Savunma Segmenti, Eğitimli Asker İhtiyacı Sayesinde Hızla Büyüyecek

Uygulama açısından, pazar askeri ve savunma ve ticari olarak ikiye ayrılır. Bunlardan ticari segment 2019 yılında %59 uçuş simülatörü pazar payı elde etti. Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Askeri dahil olmak üzere personel. Simülatörler esas olarak onları nakliye uçakları, tanker uçakları, helikopterler, gemiler, uçak gemileri ve tanklar gibi çeşitli araçları sürmek için eğitmek için kullanılır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/flight-simulator-market-102592

 

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular, Rekabette Avantaj Kazanmak için Satın Almalara ve Tesis Açılışlarına Odaklanıyor

Pazar, çok sayıda tanınmış şirketle bölünmüştür. Esas olarak birleşme ve satın almaların yanı sıra coğrafi ayak izlerini genişletmek ve daha fazla tüketici tabanı kazanmak için yeni tesislerin açılmasına odaklanıyorlar.

 

Raporda yanıtlanan önemli sorular:

 • Flight Simulator için Hangi Üretim Teknolojisi kullanılmaktadır? Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Uçuş Simülatörü Pazarında dünya çapındaki Kilit Oyuncular kimlerdir? Şirket Profili, Ürün Bilgileri, İletişim Bilgileri Nedir?
 • Uçuş Simülatörü Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Uçuş Simülatörü Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Uçuş Simülatörü Sektörünün Mevcut Piyasa Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket hem de Ülke Bilgesinde Pazar Rekabeti Nedir? Uygulamaları ve Çeşitlerini Göz önünde bulundurarak Flight Simulator Market’in pazarlama araştırması nedir?
 • Dünya çapındaki Uçuş Simülatörü Endüstrisinin Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini ne olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat Nedir?
 • Upstream Hammadde ve Downstream Endüstri ile Uçuş Simülatörü Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Uçuş Simülatörü Endüstrisine Ekonomik Etkisi Nedir? Küresel Makroekonomik Çevre Analizi Sonuçları Nelerdir? Küresel Makroekonomik Çevre Geliştirme Eğilimleri Nelerdir?
 • Uçuş Simülatörü Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Uçuş Simülatörü Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

 

Önemli Endüstri gelişmeleri:

 • Eylül 2019: Alpha Aviation Group (AAG), Simülatör Eğitim Merkezi Genişletme Projesinin açılışını duyurdu. 11 milyon ABD Doları değerindedir ve Filipinler’de bulunan AAG akademisinin bir parçasıdır. Dört ek simülatör bölmesi içerecektir.
 •  Şubat 2021 : CAE Inc., L3Harris Technologies, Inc’in 1,05 milyar ABD doları değerindeki askeri eğitim işletmesini satın aldığını duyurdu.

 

ARAŞTIRMA RAPORU DETAYLI ÖZETİ GÖZ ATIN:

www.fortunebusinessinsights.com/flight-simulator-market-102592

 

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter