Avrupa Sıkıştırma Bandajları Pazar Büyüklüğü, Gelecekteki Büyüme, Pay, Arz, Talep, Segmentler ve Tahmin 2021-2028

Avrupa kompresyon bandajları pazarı, büyük şirketlerin son ürün gelişmelerinden büyüme sağlayacaktır. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Avrupa Sıkıştırma Bandajları Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Kısa Streç Bandajlar, Uzun Streç Bandajlar, Çok Katmanlı Sıkıştırma Bandajları), Malzemeye Göre (Polyester, Lateks, Pamuk, Diğerleri) başlıklı bir rapora göre , Uygulamaya Göre (Yara Yönetimi, Derin Ven Trombozu, Lenfödem, Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler ve Ayakta Cerrahi Merkezler, Klinikler, Bakım Merkezleri ve Nitelikli Bakım Tesisleri, Evde Bakım, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026, ” 2018 yılında 340,4 Milyon ABD Doları değerinde olan piyasanın, 2026 yılına kadar 510,9 Milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %5,2’lik bir CAGR sergilemesi öngörülmektedir.

Avrupa Sıkıştırma Bandajları Pazarının Örnek Rapor Broşürünü şu adresten edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-compression-bandages-market-101405

Kompresyon, uzun süredir cerrahi prosedürlerde başarıyla kullanılan güçlü bir tedavidir. Bu yöntemin ülser ve diğer rahatsızlıkların tedavisinde sağladığı faydalar, dünya çapında büyük bir benimsenmesine yol açmıştır. Venöz bacak ülserasyonu (VLU) ve kronik venöz yetmezlik (CVI), dünyanın her yerinde en yaygın ülser tiplerinden ikisidir. Bu tür ülserlerin başarılı tedavisinin anahtarı, sıkıştırma işlemlerinin kullanılmasında yatmaktadır. Kompresyon, lenfödemin azaltılmasında büyük rol oynar ve ülserlerin azaltılmasına büyük ölçüde yardımcı olur. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde ileri teknolojilerin benimsenmesi, önümüzdeki yıllarda Avrupa kompresyon bandajları pazarının büyümesine yardımcı olacaktır.

Rapor, Avrupa kompresyon bandajları pazarının ayrıntılı bir analizini sunar ve pazardaki önemli şirketleri vurgular. Fortune Business Insights, bu şirketlerin son yıllarda benimsediği en çekici iş stratejilerinden bazılarını analiz ediyor ve bu stratejilerin Avrupa kompresyon bandajları pazarındaki etkisini ölçüyor. Ek olarak, rapor bölgesel pazarın önde gelen oyuncularını vurgulamaktadır.

Hastaneler ve Ayakta Tedavi Merkezleri Lider Konumda Olacak

Son kullanıcı bazında pazar, Hastaneler ve Ayakta Ameliyat Merkezleri, Klinikler, Hemşirelik Bakım Merkezleri ve Nitelikli Hemşirelik Tesisleri, Evde Bakım, Diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Hastaneler ve ayaktan cerrahi merkezler segmenti, önümüzdeki yıllarda Avrupa kompresyon bandajları pazarında en yüksek paya sahip olacak. Sıkıştırma bandajlarının yüksek talebi ve benimsenmesi nedeniyle, hastaneler ve ayaktan cerrahi merkezler toplam pazar payının neredeyse %41.7’sini oluşturuyordu. Bunu söyledikten sonra, evde bakım segmentinin tahmin döneminde yüksek bir CAGR’ye tanık olması muhtemeldir. Fortune Business Insights, bu segmentin 2026’nın sonunda %6.7’lik bir CAGR’ye tanık olacağını tahmin ediyor. Kompresyon bandajlarının doğrudan müşterilere sunulması, bu segmentin önümüzdeki yıllarda büyümesine yardımcı olacaktır.

Avrupa kompresyon bandajları pazarında faaliyet gösteren lider firmalardan bazıları şunlardır:

  • Essity
  • Paul Hartmann AG
  • Smith & Nephew plc
  • Mölnlycke Health Care AB
  • Lohmann & Rauscher GmbH & Co. KG
  • Braun Melsungen AG
  • 3M
  • Cardinal Health
  • ConvaTec Group PLC

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/europe-compression-bandages-market-101405

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]