COVID-19 Teşhis Pazarı 2020 Küresel Pay, Eğilim, Segmentasyon ve 2028’e Kadar Tahmin

 

Fortune Business Insights™ taCOVID-19 Diagnostics Market Forecast 2021-2028başlıklı yeni bir pazar araştırması yayınlandı .

 

*** Ücretsiz Örnek Raporla En Son Güncellenmiş Pazar Araştırması Raporunu Alın 

Piyasa bakış:

Küresel COVID-19 teşhis pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde %7,9’luk bir CAGR sergileyerek 2027 yılına kadar 11,40 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights™, COVID-19 Teşhis Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Aletler ve Reaktifler ve Kitler) başlıklı raporunda, koronavirüsün dünya çapında kontrolsüz yayılması bu pazarın büyümesini sağlayan ana faktör olacak. , Teknolojiye Göre (PCR (Polimeraz Zincir Reaksiyonu), ELISA (Enzime Bağlı İmmünosorbent Testi), Bakım Noktası (POC) ve Diğerleri), Numune Türüne Göre (Orofaringeal ve Nazofaringeal Swablar, Kan, İdrar ve Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler ve Klinikler, Laboratuvarlar ve Teşhis Merkezleri ve Araştırma Enstitüleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027”. Johns Hopkins Üniversitesi’ne göre, küresel COVID-19 enfeksiyonları sadece 60 günde 100.000’e ulaştı, önümüzdeki 12-14 gün içinde 200.000’e yükseldi ve son 100.000 vaka eklenmesi sadece 3 gün sürdü. Bu hastalığın yayılmasının hesaplanması, “üreme sayısı” veya R Naught (Ro) tahminine dayanmaktadır. İngiltere Araştırma ve İnovasyon organizasyonu, Ro’nun 1’in üzerine çıkması durumunda üstel bir büyümeye tanık olacağını belirtiyor. Wuhan’daki virüs bulaşma hızına dayalı olarak Journal of Clinical Medicine’de yayınlanan bir araştırmaya göre, Ro’nun 2,49 ile 2,63 arasında olduğu hesaplandı. Virüsün bu kadar hızlı bulaşması, bu pazarın büyümesini artıran koronavirüs teşhis araçlarına ve kitlerine olan talebi artırdı.

Ücretsiz Örnek Rapor Talebi PDF @  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/covid-19-diagnostics-market

Pazar Sürücüsü

Büyümeyi Hızlandırmak için COVID Tespit Testleri Geliştirmeye Yönelik Ortak Çabalar
COVID-19 pandemisi hiçbir azalma belirtisi göstermezken, tıbbi ve düzenleyici kurumlar, yeniliği teşvik etmek ve koronavirüs tespit araçlarının geliştirilmesinde araştırmaları hızlandırmak için işbirliği yapıyor. Örneğin, Nisan 2020’de ABD’deki Ulusal Sağlık Enstitüleri, COVID-19 testinin ticarileştirilmesi ve erişilebilirliğinin genişletilmesi için 1,5 milyar ABD doları tutarında bir fonla Teşhisin Hızlı Hızlandırılması (RADx) girişiminin başlatıldığını duyurdu. Benzer şekilde, Haziran 2020’de ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), PCR ve COVID için antikor testlerinin performansını değerlendirmek amacıyla Kanser Araştırma Dostları ve Reagan-Udall Vakfı tarafından oluşturulan COVID-19 Diagnostics Evidence Accelerator’a katıldı. Bu ve benzeri girişimlerin birlikte, 2020 boyunca COVID-19 teşhis pazarının büyümesini artırması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Regulatory Support to Novel Diagnostic Solutions to Encourage Innovation
The coronavirus is tightening its hold on the world and pharmaceuticals and governments are in a race against time to develop and launch quick and accurate diagnostic tests for this deadly virus. As a result, bodies such as the FDA are providing the necessary support to companies by removing unnecessary regulatory barriers, which is encouraging other players to innovate.

Ask for Customization @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/covid-19-diagnostics-market

List of Key Players Covered in this Market Report:

  • PerkinElmer Inc. (Massachusetts, U.S)
  • Quest Diagnostics Incorporated (New Jersey, U.S)
  • Quidel Corporation (California, U.S)
  • Siemens Healthcare GmbH (Germany)
  • Abbott (Illinois, U.S)
  • Thermo Fisher Scientific Inc. (Massachusetts, U.S)
  • bioMérieux SA (France)
  • Hoffmann-La Roche Ltd (Switzerland)
  • Danaher Corporation (Washington D.C, U.S)

Related Article @ marketresearchreportsfbi.wordpress.com/2021/10/21/preeclampsia-diagnostics-market-size-by-resin-by-product-by-application-industry-analysis-report-regional-outlook-forecast-2028/

NOTE: Our team is studying Covid19 and its impact on various industry verticals and wherever required we will be considering covid19 footprints for a better analysis of markets and industries. Cordially get in touch for more details.

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. We aim to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Supreme Headquarters,

Survey No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Highway,

Pune – 411045, Maharashtra, India.

Phone:

US :+1 424 253 0390

UK : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

Email: [email protected]

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook: https://www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter:  https://twitter.com/FBInsightPvtLtd