Araç Kiralama Pazarı 2021 Payı: Büyüme İçgörüsü, Boyut, Genel Bakış, Rekabet Analizi ve 2028 Tahmini

Rapora göre, Araç Kiralama pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 123,87 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Küresel Araç Kiralama Pazarı 2020’de 69,27 milyar ABD Doları değerindeydi ve tahmin döneminde %7,8’lik bir CAGR sergileyecek. Hızlı şehirleşme ve artan sayıda akıllı şehirlerin, küresel olarak otomotiv kiralama hizmetlerine olan talebi artırması bekleniyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/car-leasing-market-105417

Araç Kiralama Piyasası Raporunda Kapsanan Kilit Şirketlerin Listesi:

Avis Bütçe Grubu
orix
ALD Otomotiv
altmış
Hertz
Arval
Kiralama Planı
Europcar
Daimler Finansal Hizmetler

Pazar -%-20,6 Negatif Büyüme Oranı Sergiledi; COVID-19 Operasyonların Kapatılmasına Neden Oluyor

Analizimize göre, pazar 2020’de yaklaşık -%20,6’lık bir negatif büyüme oranı sergiledi. Birkaç ülkede sokağa çıkma yasağı uygulanması gibi faktörler, birçok endüstriyel operasyonun durmasına neden oldu. Bu, genel pazar büyümesini etkileyen birkaç otomotiv kiralama şirketinin kapatılmasına yol açtı. Ancak yılın son çeyreğinde endüstriyel faaliyetlerin kademeli olarak yeniden başlaması şirketlerin normale dönmesine neden oldu. Pazarın birkaç yıl içinde pandemi öncesi seviyelerine dönmesi bekleniyor.

Hızlı Satın Alma – Araç Kiralama Pazar Araştırması Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/105417

Büyük Şirketler Pazar Beklentilerini Aydınlatmak İçin Ar-Ge Faaliyetlerine Yatırıma Odaklanıyor

Pazar, bir kaleyi korumaya çalışan küçük, orta ve büyük şirketlerden oluşmaktadır. Önde gelen şirketler, dünya çapında tüketicilerden gelen yüksek talep karşısında yenilikçi araç kiralama çözümleri geliştirmek için Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yapıyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, öngörülebilir gelecekte son derece rekabetçi küresel pazardaki konumlarını korumak için organik ve inorganik büyüme stratejileri benimsiyor. Ağustos 2020 – Büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan AVIS Budget Group, araç aboneliği mobilite hizmetleri çözümü AVIS Flexi 12’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre çözüm, müşterinin istediği arabayı seçmesine olanak tanıyor. şirketin özel lisans plakası altında kayıtlıdır.

Küresel Araç Kiralama Pazar Segmentasyonu:

Başvuru Türüne Göre:

İş Kullanımı
Kişisel kullanım
Kira Türüne Göre:

Açık uç
Yakın Uç
Coğrafyaya göre:

Kuzey Amerika (ABD, Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika, Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/car-leasing-market-105417

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
LinkedIn | heyecan | Bloglar