Kraniyomaksillofasiyal İmplantlar Pazar Raporu 2021 : Sektör İçgörüleri, Tahmini Verim, Son Gelişmeler ve Baskın Bölgeler ve Ülkeler Verileriyle 2027’ye Kadar Tahmin

Fortune Business Insights’ın yeni çalışmasında, artan kaza sayısı ve beyin ve kafatası yaralanmasıyla ilgili vakaların kritik doğası, kraniomaksillofasiyal implant pazarını artırıyor, diyor. Ürüne Göre (Vida, Mesh, Plaka, Kemik Grefti, Dural Onarım, Diğerleri), Malzemeye Göre (Titanyum, Polimerler, Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler) “Kranyomaksillofasiyal İmplant Pazarı” başlıklı çalışma, Boyut, Pay ve Global Trend başlıklı çalışmadır. , Klinikler, Ayakta Cerrahi Merkezleri, Diğerleri) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini” ve temel bilgiler ve büyüme fırsatları dahil olmak üzere pazarın tüm önemli yönlerini ayrıntılı olarak kapsar.

Kraniyomaksillofasiyal ameliyatlar, kafa, yüz, kraniyal boşluk ve boyun ile ilişkili yaralanmaları, anormallikleri ve hastalıkları tedavi etmek için yapılır. Şu anda titanyum segmenti pazara büyük gelir sağlıyor. Bunun nedeni, titanyumun dayanıklılıkları ve gerilme mukavemetleri nedeniyle implant üretiminde kullanılmasıdır. DePuy Synthes Company tarafından Eylül 2017’de ABD’de TRUMATCH Titanyum 3D-Baskılı İmplantlarının piyasaya sürülmesi, fasyal rekonstrüksiyon prosedürleri için pazar gelirlerini artırdı. Bu nedenle, titanyum için artan talebin, bu segmentin tahmin süresinde baskın hale gelmesine yardımcı olması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın @

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/craniomaxillofacial-implants-market-101031

Kraniyomaksillofasiyal İmplantlara Talebi Arttırmak için Spor Yaralanmalarının Artan İnsidansı

Kraniyomaksillofasiyal bozukluk vakalarındaki hızlı artışın ve implant üretimi için 3D baskı teknolojisinin artan şekilde benimsenmesinin, Kuzey Amerika’nın küresel kraniomaksillofasiyal implant pazarında baskın bölge olarak ortaya çıkmasına yardımcı olması bekleniyor. Bunun yanı sıra Kanada ve ABD gibi gelişmiş ülkelerin hükümetleri tarafından sağlanan olumlu geri ödeme politikalarının da pazarın hızla büyümesine yardımcı olması bekleniyor.

Öte yandan, ürün lansmanları ve artan spor yaralanmaları vakaları, Avrupa’daki pazarın olumlu bir hızla büyümesine yardımcı oluyor. Ayrıca, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik, artan hükümet desteği ve hem iç hem de dış implantlar hakkında artan farkındalık nedeniyle büyük büyüme potansiyellerine sahiptir. Ayrıca, ilgili bölgelerin hükümetleri daha iyi sağlık altyapısı ve tıbbi tesislerin geliştirilmesi için daha fazla finansman yatırımı yapıyor ve bu da bölgelerdeki pazarın tahmin süresi içinde umut verici bir şekilde büyümesine yardımcı olacak.

Küresel pazarda faaliyet gösteren şirketlerden bazıları DePuy Synthes, MATRIX SURGICAL USA, Johnson & Johnson Services, Inc., Rebstock Instruments GmbH, Integer Holdings Corporation, Integra LifeSciences, Calavera Surgical Design, KLS Martin Group, OsteoMed, Medartis, B. Braun Melsungen AG, Materialise, CONMED Corporation, Zimmer Biomet, Medtronic, Stryker ve diğerleri.

Uygun Geri Ödeme Politikaları ve Devlet Desteği Pay Büyümesi

Dünya çapında artan travma vakaları ve yol kazaları, kraniomaksillofasiyal implantlar pazarının büyümesini destekleyen önemli bir faktördür. Büyük kazalar arasında, tedavi için implant kullanımını gerektiren konjenital yüz deformitelerinin insidansı en yaygın olanıdır. Minimal invaziv ameliyatlara yönelik artan talep, genel kraniomaksillofasiyal implantlar pazar büyüklüğünü artıracaktır. Yukarıdaki tüm faktörler, tahmin döneminde kraniomaksillofasiyal implantlar için küresel pazarın büyümesine katkıda bulunur.

Kraniyomaksillofasiyal implantların yeni ve güncellenmiş versiyonları, teknolojideki ve prosedür tekniklerindeki ilerleme ile mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, yarık damaklı doğum raporları giderek artmaktadır. Kraniyomaksillofasiyal implantların yardımıyla bu tür talihsiz deformasyonlar tedavi edilebilir ve bu, küresel pazarın büyümesini destekleyen bir başka faktör olarak hareket edebilir.

Aksine, yüksek maliyetli kraniomaksillofasiyal cerrahi gibi faktörler, özellikle gelişmekte olan ülkelerde hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında uygulanmasını caydırabilir. Bu, uzun vadede pazarın genel büyümesini sınırlayabilir. Bununla birlikte, güvenlik ve düzenleyici tedbirlerin yanı sıra uygun geri ödeme politikalarının önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması beklenmektedir.