Nörodejeneratif Hastalıklar İlaç Pazar Stratejisi ve 2027’ye Kadar Dikkat Çekici Büyüme Hızı

Küresel nörodejeneratif hastalıklar ilaç pazarının, dünya çapında artan nörodejeneratif hastalık insidansından çekiş kazanması muhtemeldir. Bu tür hastalıklar, halkların fiziksel ve zihinsel sağlıklarının yanı sıra sağlık hizmetleri maliyeti üzerinde daha büyük bir yük oluşturmaktadır. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Nörodejeneratif Hastalıklar İlaç Pazar Büyüklüğü, Payı ve İlaç Sınıfına Göre Endüstri Analizi (İmmüno modülatör, İnterferonlar, Dekarboksilaz İnhibitörleri, Dopamin Agonistleri, Diğerleri), Hastalık Endikasyonuna Göre (Çoklu) başlıklı yayınlanmış bir raporda verilmektedir. Skleroz, Parkinson Hastalığı, Alzheimer Hastalığı, Spinal Musküler Atrofi (SMA), Diğerleri, Uygulama Yoluna Göre (Oral, Enjeksiyon, Transdermal, Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre ve Bölgesel Tahmin 2019-2026.” Rapor ayrıca, pazarın 2018’de 35.497,3 milyon ABD Doları olduğunu ve 2026 yılına kadar 62.786,2 milyon ABD Dolarına ulaşacağını ve böylece tahmin döneminde %7,2’lik bir CAGR sergilediğini belirtiyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/neurodegenerative-diseases-drugs-market-100661

Fortune Business Insights™, piyasada faaliyet gösteren tüm nörodejeneratif hastalık ilaç üreticilerinin bir listesini sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Novartis AG
biyojen
Lundbeck A/S
Pfizer, Inc.
Mitsubishi Tanabe İlaç Şirketi
Hoffmann-La Roche Ltd.
Orion İlaç
Merck & Co., Inc.
UCB S.A.
Teva İlaç Sanayii Ltd.
Sanofi
ACADIA İlaç A.Ş.
Diğer önemli pazar oyuncuları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.