Otomotiv pazarında Artırılmış Gerçeklik 2021 Küresel Endüstri Büyüklüğü, Büyüme, Eğilimler ve Tahmin 2028

Rapora göre, Otomotiv Pazar büyüklüğündeki Artırılmış Gerçekliğin (AR) 2028 yılına kadar %18,1’lik bir CAGR sergileyerek 14,44 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Otomotiv Sektöründe Artırılmış Gerçeklik (AR) 2018’de 12,54 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti. Küresel Otomotiv pazarındaki artırılmış gerçeklik, sektörün artan evriminden çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bu nedenle, şirketler günümüzde kendi kendini süren ve yarı otonom araçlar geliştirmeye çalışıyor. Örneğin, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE), 2040 yılına kadar yollarda çalışan arabaların yaklaşık %75’inin otonom olacağını açıkladı.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/augmented-reality-ar-in-automotive-market-105593

Otomotiv endüstrisinde artırılmış gerçeklik alanında tanınmış oyuncular:

Kıta AG
Volkswagen AG
Daimler AG
BMW Grubu
Panasonic Şirketi
Visteon Şirketi
Hyundai Motor Şirketi
Jaguar Arabaları
WayRay
Audi AG

Büyümeyi Artırmak için Bağlantılı Araçlarda AR-tabanlı ADAS’ın Arttırılması

Ulaşım sektörü, en son iletişim teknolojisinin gelişmesi nedeniyle bağlantılı araçlara yüksek bir talep yaşıyor. Günümüzde şirketler de bu araçları görselleştirerek ve hesaplayarak hayati rehberlik bilgileri sağlayabilen artırılmış gerçeklik tabanlı Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemi (ADAS) ile donatıyor. Aynı zamanda, AR HUD ekranı, güvenlik özelliklerini geliştirmek için sürücülere kendi görüş alanlarını sunmada yardımcı olabilir. AR üreticileri de yüksek talebi karşılayan yeni nesil bağlantılı araçları piyasaya sürüyor. Bununla birlikte, siber güvenlikle ilgili sorunlar, önümüzdeki yıllarda otomotiv pazarının büyümesinde artırılmış gerçekliği engelleyebilir.

Hızlı Satın Alma – Otomotiv Pazar Araştırma Raporunda Artırılmış Gerçeklik (AR): www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/105593

Kuzey Amerika 2020’de 1,53 Milyar ABD Doları Tuttu: Fortune Business Insights

Coğrafi olarak Kuzey Amerika, 2020 yılında 1,53 milyar ABD doları gelir elde etti ve hakim durumda kaldı. Bu büyüme, artan binek araç satışlarına ve bölgede artırılmış gerçeklik sağlayan tanınmış şirketlerin varlığına bağlanabilir. Örneğin Edison Elektrik Enstitüsü (eei.org), elektrikli araç satışlarının yalnızca ABD’de 2017’ye kıyasla 2018’de %81’e ulaştığını belirtti. Asya Pasifik’te ise, otomotiv sektöründe artırılmış gerçeklik sağlayan yeni kurulan şirketlerin gelişimine özel ve devlet kurumlarının artan yatırımları büyümeye yardımcı olacaktır.

Otomotiv Pazar Segmentasyonunda Küresel Artırılmış Gerçeklik (AR):

İşleve Göre:

Standart AR HUD’si
AR HUD Tabanlı Navigasyon
Sensör Teknolojisi ile:

Radar
LİDAR
CCD/CMOS Görüntü Sensörü
Ekran Teknolojisine Göre:

TFT-LCD ve Diğer İleri Teknolojiler
Elektrikli Araçla:

Pil Elektrikli Araç ve Diğerleri

Otonom Sürüş Seviyesine Göre:

Geleneksel
yarı özerk
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/augmented-reality-ar-in-automotive-market-105593

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]