Can Boya 2028 Yılı Pazar Payı, Analizi, Trend ve Tahmin Raporu: Fortune Business Insights

Fortune Business Insights™ tarafından yapılan araştırma çalışmasına göre, yaşam alışkanlıklarındaki değişim ve yiyecek ve içecek endüstrisinden konserve ürünlere yönelik artan talep nedeniyle küresel kutu boyaları pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 2,65 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Teneke kutular, ürünleri muhafaza etmek ve üretim birimlerinden son kullanıcıya güvenli bir şekilde taşımak için depolamak için kullanılır. Paketlenmiş yiyecek ve içecek ürünlerinin artan popülaritesi, kutu kaplama pazar büyüklüğünü artıran önemli bir faktördür. Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan bir raporda piyasa hakkında daha fazla bilgi verilmektedir. Bu rapora göre, piyasa değeri 2018’de 1,97 milyar ABD dolarıydı ve 2019 ile 2026 arasında %3,8’lik bir CAGR’de artması bekleniyor.

Önemli Piyasa Oyuncularının Listesi:

 • PPG Industries, Inc.
 • Kansai Nerolac Boyalar Ltd.
 • KÜRESEL ŞİRKET
 • CSC MARKALARI, LP
 • Axalta Kaplama Sistemleri
 • Ulusal Boya Fabrikaları Ltd.
 • CSC MARKALARI, LP
 • TOYOCHEM LTD.
 • IPC GmbH & Co. KG
 • VPL Coatings GmbH & Co KG
 • Sherwin-Williams Şirketi
 • Küpsa Kaplama

 

ÖRNEK PDF BROŞÜR İSTEYİN

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/can-coatings-market-102537

 

Raporun Kapsamı Nedir?

Rapor, pazara ve pazar için teşvik edici, düşük, zorlayıcı ve pazar için fırsatlar yaratan faktörler gibi büyüme parametrelerine 360 ​​derecelik bir genel bakış sunar. Ayrıca tip, uygulama ve coğrafya gibi faktörlere dayalı olarak pazar bölümlendirmesi ve kutu boyaları pazarının genel rekabet ortamı hakkında ayrıntılar sunar. Rapor, piyasada faaliyet gösteren oyuncuların piyasada rekabet avantajı elde etmek için benimsedikleri isimler ve stratejileri tartışıyor. Rapor ayrıca, şirketin web sitesinde satışa sunulan mevcut teneke kutu kaplama pazar trendlerine de ışık tutuyor.

Market sürücüleri

Pazara Hız Katmak İçin Kişisel Bakım Ürünlerine Gelen Talepteki Artış

Artan nüfusu beslemek için yiyecek ve içecek endüstrisinden gelen artan talep, kutu kaplama pazarının büyümesini destekleyen önemli bir faktördür. Ayrıca tüketici yaşam tarzındaki değişim ve raf ömrü uzamış mobil gıda ürünlerinin artan trendi de pazarı büyütüyor. Özellikle gıda ve içecek ürünlerinde gıdaların daha uzun süre muhafaza edilmesi için hem dış hem de iç yüzeyde teneke kaplamalar kullanılmaktadır.                

Bununla birlikte, özel kutu kaplama teknolojisi ve uygulama yöntemleri, VOC emisyon içeriği, kullanılan solventler, reçineler ve diğer kutu kaplama formülasyonlarının kimyasallarda ve sağlık sorunlarına neden olabilecek malzemelerde kullanımına ilişkin hükümet kısıtlamaları, uzun vadede genel pazarın engellenmesine neden olabilir.

Bölgesel Segmentasyon:

Kuzey Amerika, Metal Kutulara Artan Taleple Pazara Hakim Olacak

Coğrafi açıdan bakıldığında, Kuzey Amerika, 2018’de 675,5 milyon $’lık bir gelir üretimi ile baskın teneke kutu kaplama pazar payını elinde tutuyor. Bu büyüme, kişisel bakım, ilaç, yiyecek ve içecek gibi sektörlerde ambalaj için metal kutuya yönelik artan talebe bağlanabilir. , kimyasal ve diğerleri. Öte yandan, Asya Pasifik pazarının Çin, Hindistan, Japonya ve diğerleri gibi ülkelerdeki artan nüfus ve artan yiyecek ve içecek ve diğer konserve ürünleri nedeniyle tahmin döneminde en hızlı büyümeye tanık olması muhtemeldir. .

Ayrıca, sağlık hizmetleri, deodorantlar, sprey ilaçlar, tıraş köpüğü ve diğerleri gibi kişisel bakım talebindeki artış nedeniyle Avrupa’daki pazarın istikrarlı bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Ek olarak, sağlıklı beslenmeye yönelik artan eğilim, uzun vadede pazarın genişlemesine de yardımcı olacaktır.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/can-coatings-market-102537

 

Rekabet Ortamı:

Ürün Portföyünün Genişletilmesi – Oyuncular Tarafından Kabul Edilen Temel Strateji

Büyük kutu kaplama üreticileri, üretim için zararlı kimyasal malzemeleri hariç tutuyor ve kutu üretimi için polyester ve akrilik gibi elementleri içeriyor. Bunun yanı sıra üreticiler, bir yandan yüksek konserve boyası pazar geliri elde etmek ve diğer yandan pazarda hakim olmak için coğrafi genişlemeye, dağıtım kanallarını güçlendirmeye ve çorbalar, bebek sütü ve diğerleri gibi istisnai yiyecek ve içecek çeşitleri için ürün lansmanlarına odaklanıyor. diğer yanda pazar rekabeti .

İlgili gönderileri okuyun:

comunidad.revistamyt.com/post/recycled-plastics-market-size-report-recent-trends-share-and-growth-forecas-61a0dc4191ec58e720046ca8

www.debwan.com/blogs/220845/Recycled-Plastic-Market-Size-Analysis-Industry-Share-Growth-Regional-Demand

social.heyluu.com/read-blog/71720

kaalama.org/post/104743

impif.com/post/41108_recycled-plastics-market-size-and-share-demand-emerging-trends-opportunities-and.html

fnetchat.com/post/116471_recycled-plastics-market-industry-outlook-comprehensive-insights-growth-and-fore.html

bigkis.com/post/160304_recycled-plastics-market-size-development-key-opportunity-application-and-foreca.html

selfieoo.com/read-blog/51040

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter