Fortune Business Insights™, Nöroendoskopi Cihazları Pazarının 2026’ya Kadar %7,12 CAGR Sergileyecek, Beyin Tümörlerinin Artan Prevalansından Kazanılacak Pazar, diyor

 

Küresel nöroendoskopi cihazları pazar büyüklüğünün, 2026 yılına kadar %7,12’lik bir CAGR ile 2026 yılına kadar 204,4 milyon ABD Dolarına ulaşması beklenmektedir. Bu, beyin tümörleri ve optik sinir sıkışması gibi beyin bozukluklarının artan prevalansına bağlanabilir. 2018 yılında piyasa değeri 117,5 milyon ABD doları olarak gerçekleşmiştir.

Yukarıda sunulan bilgiler, Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan  Nörendoskopi Cihazları Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürün Tipine Göre (Sert Nöroendoskoplar, Esnek Nöroendoskoplar), Uygulama Tipine Göre (Transnazal Nöroendoskopi, İntraventriküler Nöroendoskopi, Transkraniyal Nöroendoskopi), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Özel Klinikler, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026.”

Rapor, nöroendoskopi cihazları pazar trendlerini kapsıyor ve okuyucuların sektöre kapsamlı bir genel bakış elde etmesine yardımcı oluyor. Piyasaya ivme kazandıran, iten, zorlayan ve fırsatlar sunan faktörleri kapsar. Rapor, başlıca sektör gelişmelerine ve pazara ilişkin ilginç görüşlere ışık tutuyor. Ayrıca piyasada faaliyet gösteren tüm segmentlerin, bölgelerin ve kilit oyuncuların bir listesini sağlar. Nöroendoskopi cihazları raporu ayrıca, pazar rekabetinde öne çıkan bir konuma ulaşmak için oyuncular tarafından benimsenen ana stratejilerin ayrıntılarını sağlar. Rapor şirketin internet sitesinde satışa sunuldu.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/nörovasküler-devices-interventional-neurology-market-101684

Sürücüler –

Pazara Hız Katmak İçin Minimal İnvaziv Nöroendoskopi Prosedürlerinin Artan Popülaritesi

Beyin tümörleri ve artan prevalansı, nöro endoskopi pazarının büyümesini teşvik etmede önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra, artan pediatrik tümör vakaları vakaları da tahmin döneminde piyasayı yönlendirmeye yardımcı olacaktır. Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’ne (ASCO) göre, 2019’da 3.720 tahmini pediatrik tümör vakası kaydedildi. Ek olarak, artan sayıda omurilik yaralanması ve travma vakasının daha da genişlemesine yardımcı olması bekleniyor. yakın gelecekte pazar.

Ayrıca, nörogörüntüleme tekniklerindeki ve cerrahi aparatlardaki ilerleme, pazarın ivme kazanmasına da yardımcı olacaktır. Bunun, teknolojinin ilerlemesi, artan popülaritesi ve minimal invaziv beyin cerrahisinin artan başarı oranı ile birleştiğinde, uzun vadede pazar için kazançlı fırsatlar yaratması bekleniyor.

Hızlı satın al

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101684

Segment –

Sert Endoskoplar, Gelişmiş Görselleştirme için Yüksek Çözünürlüklü Optik Cam Çubuk Lenslerin Varlığı Nedeniyle Baskın Paya Sahip Olacak

Ürüne dayalı olarak pazar, esnek nöroendoskoplar ve katı nöroendoskoplar olarak ikiye ayrılır. Bunlar arasında, sert nöroendoskoplar segmenti, önemli bir nöroendoskopi cihazı pazar payına sahiptir. Bu, rijit endoskopların tanı için lensler ve ışık kanalları içeren metal tüplerden yapılmış olmasına bağlanabilir. Bu endoskoplar, beynin erişilemeyen kısımlarının daha iyi görüntülenmesi için bir dizi yüksek çözünürlüklü optik cam çubuk lens ile entegre edilmiştir.

Bölgesel Analiz –

Kuzey Amerika, Akut Pediatrik Beyin Tümörlerinin Artan Prevalansıyla Pazara Hakim Olacak

Pazar coğrafi olarak Latin Amerika, Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Bunlar arasında Kuzey Amerika, 2018’de kazanılan 55,8 milyon ABD Doları gelir üretimi ile maksimum nöro endoskopi pazar payına sahiptir. Bu, akut pediatrik beyin tümörlerinin artan prevalansı ve Karl Storz ve B gibi nöro endoskop üreticilerinin varlığından kaynaklanmaktadır. Braun. Buna ek olarak, bölgedeki insanlar arasında, bu bölgenin tahmin döneminde pazara hakim olmaya devam etmesine yardımcı olması beklenen minimal invaziv prosedürlere yönelik artan bir talep var.

Öte yandan, Asya Pasifik’teki pazar, artan beyin tümörleri prevalansı, yapılan biyopsi sayısındaki artış ve Vietnam ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde artan sağlık harcamaları nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olacaktır.

Rekabet Ortamı –

Pazar Rekabetini Yoğunlaştırmak için Yeni Oyuncuların Girişi

Küresel nöro endoskopi cihazları pazarının rekabet ortamı, birden fazla girişimin girişi nedeniyle doğası gereği parçalanmıştır. Öte yandan Karl Storz ve b. Braun, ABD’de önemli bir hisseye sahip olarak nöroendoskopi cihazları pazar gelirine büyük katkıda bulunuyor. .

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/neurovasküler-devices-interventional-neurology-market-101684

Nöro Endoskopi Pazarı Üreticilerinin Listesi:

  • Nevro Şirketi
  • Ackermann Instruments GmbH
  • Adeor medikal AG
  • Braun Esculap
  • Tonglu WANHE Tıbbi Alet
  • Machida Endoskopu
  • Clarus Medical LLC
  • ŞAHİN
  • Schindlerendoskopie technologie GmbH

Nöroendoskopi Cihazları Pazarındaki Sektör Gelişmeleri şunları içerir:

Nisan 2013 –  A B. Braun Company, Aesculap, Inc tarafından MINOP nöroendoskoplar ürün serisini piyasaya sürdü. Bu ürün, kistlerin ve katı tümörlerin iki manuel rezeksiyonu için bir çözüm sunacaktır.