Otomotiv Yaya Koruma Sistemi Pazarı 2021 | Küresel Büyüklük, Sanayi Büyümesi, Bölgesel Eğilimler ve Tahmin 2028

Fortune Business Insights™, “Otomotiv Yaya Koruma Sistemi Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda, küresel otomotiv yaya koruma sistemi pazar büyüklüğünün, dünya genelinde artan trafik kazaları nedeniyle önümüzdeki yıllarda dinamik bir büyüme yaşaması öngörülüyor. ”.Yayaların araca çarpmasını önlemek veya araç kazalarından kaynaklanan zararı azaltmak için otomotiv yaya koruma sistemi kullanılmaktadır. Bu tür bir sistem, fren yardımı, çarpışmadan kaçınma, harici hava yastıkları ve araca ve yayaya minimum hasar verilmesine yardımcı olan diğerleri gibi çeşitli sensörlerden oluşur. Sürücü ihmali, aceleci sürüş ve diğerleri gibi birçok nedenden dolayı trafik kazalarının sayısında önemli bir artış yaşanmış ve bu da pazarın çeşitli bölgelerinde otomotiv yaya koruma sistemlerine yüksek taleple sonuçlanmıştır. Ancak, otomotiv yaya koruma sisteminin kurulum maliyetinin nispeten yüksek olması, bu pazarın büyümesini kısıtlaması öngörülmektedir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-pedestrian-protection-system-market-103588

Otomotiv Yaya Koruma Sistemi Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

Robert Bosch GmbH,
TRW Otomotiv,
Kıta AG,
Mercedes-Benz,
Genel motorlar,
toyota motor şirketi,
Audi,
BMW AG,
Honda Motor Co., Ltd.,
Magneti Marelli S.p.A.,
Volkswagen AG,
Denso Şirketi,
Mazda Motor Şirketi,
ve Tesla Motors.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Pazar Büyümesini Artırmak İçin Tüm Dünyada İnsanların Harcanabilir Gelirlerinin Artması

Artan harcanabilir gelir ve insanların yaşam standartlarındaki değişim nedeniyle, dünya nüfusunun çoğunluğundan spor arabalar, lüks arabalar, binek arabalar ve diğerleri gibi çeşitli araba türlerine artan bir talep olmuştur. Hindistan, Çin, Japonya, İngiltere ve diğerleri gibi ülkeler. Bu, bu pazarın büyümesini desteklemesi beklenen otomotiv yaya koruma sistemine olan talebin artmasına neden oldu.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-pedestrian-protection-system-market-103588

Bölgesel Görüşler:

Avrupa Pazarının Büyümesini Desteklemek için Artan Premium Araç Üretimi

Avrupa bölgesinin, İngiltere, Almanya, İtalya ve diğerleri gibi ülkelerde artan premium araç üretimi nedeniyle otomotiv yaya koruma sistemi pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Asya Pasifik bölgesinin Hindistan, Çin, Japonya ve diğerleri gibi ülkelerde otomotiv endüstrisine yapılan artan yatırımlar nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi öngörülmektedir.

Otomotiv Yaya Koruma Sistemi Pazar Segmentasyonu:

Türe Göre

Aktif Yaya Koruma Sistemi
Pasif Yaya Koruma Sistemi
Pazar Türüne Göre

OEM
satış sonrası
Araç Tipine Göre

Yolcu arabaları
Ticari Araçlar
Elektrikli Araçlar
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD, Kanada ve Meksika)
Avrupa (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Dünyanın geri kalanı

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-pedestrian-protection-system-market-103588

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Beslemek için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İttifaklar

Otomotiv yaya koruma sistemleri pazarının önde gelen firmaları, pazarın çeşitli bölgelerinde otomobil üretimini artırmak için küçük ve büyük ölçekli firmalarla stratejik işbirliklerine odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında iş ufuklarını genişletmelerini ve pazar konumlarını genişletmelerini sağlayacak artan rekabetle sonuçlandı.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]