İmmünoglobulin Pazarı 2025’e Kadar 18.378.0 Milyon ABD Dolarına Ulaşacak; Fortune Business Insights™, ADMA Biologics’in Büyümeyi Artırmak İçin Ön Onay Eki (PAS) için FDA Onayı, diyor

Piyasa bakış:

Küresel immünoglobulin pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde %7,0’lik bir CAGR sergileyerek 2025 yılına kadar 18,378.0 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights, İmmünoglobulinlerin tedavisine ilişkin artan farkındalık nedeniyle artan teşhis oranlarının, tahmin süresi boyunca pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacağını belirtiyor. (IV), Subkutan (SC)), Endikasyona göre (Primer İmmün Yetmezlik, Kronik İnflamatuvar Demiyelinizan Polinöropati (CIDP), Guillain-Barre Sendromu (GBS), İmmün Trombositopenik Purpura (ITP), Multifokal Motor Nöropati (MMN)), Forma Göre ( Liqui, Liyofilize), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Klinikler, Evde Bakım) ve Bölgesel Tahmin 2018-2025” pazar büyüklüğü 2017 yılında 10.750.0 milyon ABD Doları olarak gerçekleşti.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/immunoglobulins-market-100571

Rapor, Pazardaki Ana Şirketleri Listeliyor:

  • Shire (Takeda Pharmaceutical Company Limited)
  • CSL Behring
  • Grifols, S.A.
  • Kedrion S.p.A
  • Octapharma
  • Bio Products Laboratory Ltd.
  • Biotest AG
  • China Biologic Products Holdings, Inc.
  • LFB SA
  • Shanghai RAAS Blood Products Co., Ltd.

COVID-19 Etkisi

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Tecrübe ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında korona virüs salgınının etki analizini sunacağız.

Pazar Sürücüsü:

Arttırılmış Büyümeye Gelişmiş Terapötik Tanıtımı

Sırasıyla CUVITRU ve BIVIGAM by Shire (Takeda Pharmaceutical Company Limited) ve ADMA Biologics Inc. gibi yeni gelişmiş ilaçların piyasaya sürülmesi, üreticileri yenilikçi ilaçlara itecek ve rakip şirketlere rekabet sağlayacak ve bu da sırayla, şirketler için fırsatlar yaratacaktır. Pazar. Primer immün yetmezlik ve diğer nadir immünolojik ve nörolojik hastalıklar için ilk tedavi hattı olarak immünoglobulin tedavisinin artan şekilde benimsenmesi, pazarın büyümesini teşvik etmede kritik bir faktör olacaktır. Bağışıklık bozukluklarının teşhisine artan odaklanma, pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Çok sayıda virüsün ve hastalığın artan prevalansı, ön tanıya yol açmıştır ve bu da pazar için iyiye işaret edecektir. Primer immün yetmezlik ve kronik inflamatuar demiyelinizan polinöropati (CIDP) gibi çeşitli hastalıklar için etkili bir tedavi seçeneği olan immünoglobulinaların artan etkinliği, öngörülebilir gelecekte pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini olumlu yönde sağlayacaktır.

Hızlı Satın Alma İmmünoglobulin Pazarı:www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/100571

Bölgesel Analiz:

Kuzey Amerika’daki Genişlemeye Yardımcı Olmak İçin Artan Hasta Nüfusu

Kuzey Amerika’daki pazar, 2017’de 6.291.5 Mn ABD Doları gelir elde etti ve tahmin döneminde baskın olmaya devam edeceği tahmin ediliyor. Bölgedeki büyüme, immünoglobulinin birçok kritik bağışıklık bozukluğu için ilk tedavi seçeneği olarak kabul edilmesine bağlanıyor. Artan hasta sayısı ve yeni tedavilere yönelik artan talep, bölgedeki pazarın büyümesine daha da yardımcı olacaktır. Gelişmekte olan ülkelerde intravenöz (IV) talebi nedeniyle Asya Pasifik’in pazarda en büyük paya sahip olacağı tahmin edilmektedir. Artan sağlık harcamaları ve gelişmiş immünoglobulinler için artan yatırım, bölgede büyümeyi daha da sağlayacaktır. Orta ve Afrika’nın, bölgedeki gelişen sağlık altyapısı nedeniyle önümüzdeki yıllarda genişlemesi muhtemeldir.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/immunoglobulins-market-100571

Anahtar Geliştirme:

Mayıs 2019: FDA, ADMA Biologics için ön onay ekinin (PAS) onaylandığını duyurdu.

Mayıs 2018: Kedrion S.p.A ve Kamada, kuduz tedavisine yönelik bir immünoglobulin olan KEDRAB’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Related Reports:

Aesthetic Devices Market

Allogeneic Stem Cells Market

Animal Eubiotics Market

Animal Genetics Market

Animal Eubiotics Market

3D Mammography Systems Market

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]