Metal Kutular Pazar Trendleri, Analizi, Paylaşımı, Büyümesi, Görünümü ve 2028’e Kadar Sanayi Raporu

Küresel metal kutu pazar büyüklüğünün, çeşitli endüstrilerden konserve ürünlere olan talebin artması nedeniyle önümüzdeki yıllarda ilerici bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Metal kutular kalay, alüminyum veya çinko kaplı çelikten yapılmış kaplardır ve daha uzun raf ömrü için boya veya gıda depolamak için kullanılır. Fortune Business Insights tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, pazarın niteliksel ve niceliksel bir analizini sunuyor ve önümüzdeki yıllarda büyüme yollarını tahmin ediyor .

Tüm dünya koronavirüsün yaygınlaşmasıyla karşı karşıya ve evlerde güvende kalarak bununla başa çıkmaya çalışıyor. Ancak, uzatılan karantina süresi, çoğu şu anda durmada olan birçok işletmeyi etkiledi. Uluslararası ticaretin durması çoğu şirketi olumsuz etkiledi. COVID-19 küresel düzeyde tüm ekonomiyi etkiledi, ancak hükümet desteği ve önlemleri ile bu durumdan yakında çıkmayı umuyoruz.

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/metal-cans-market-102355

 

Raporun Amaçları

Rapor, pazara ve büyüme yörüngelerine 360 ​​derecelik bir genel bakış sunuyor. Buna sürücüler, kısıtlamalar, zorluklar ve büyüme fırsatları dahildir. Bunun yanı sıra, rapor önemli endüstri gelişmelerinden, pazardaki mevcut trendlerden ve pazara ilişkin diğer ilginç görüşlerden bahsediyor. Rapor ayrıca, segmentasyon tablosunu ayrıntılı olarak tartışıyor ve piyasa rakamları ile lider segmentlerin listesinden bahsediyor. Rapor şirketin internet sitesinde satışa sunulmuştur .

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Gıda ve İçecek Sektörünün Artan Talebi Pazarın Genişlemesine Yardımcı Oluyor

Metal kutular diğer ürünlere göre daha yüksek geri dönüştürülebilirliğe sahiptir ve bu nedenle daha popülerdir. Bu, metal kutular pazarındaki büyümenin ana itici gücü olarak hareket eder. Ek olarak, yiyecek ve içecek endüstrisinden metal kutulara yönelik artan talep de pazarın genişlemesine yardımcı oluyor. Bu, endüstriyel paketleme, boya depolama ve diğerleri için artan metal kutu uygulamalarıyla birleştiğinde, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini artırması muhtemeldir.

Ancak metal kutuların sızdırmazlığında kullanılan dayanıklı polimerik malzemelerin varlığı sağlık sorunlarına neden olabilir ve bu nedenle tahmin döneminde pazarın büyümesini engellediği düşünülmektedir. Bununla birlikte, kozmetik, solventler, boyalar, sağlık ürünleri, endüstriyel kimyasallar, boyalar ve diğerleri gibi çeşitli uygulamalardan metal kutulara yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması bekleniyor.

Segment:

Metal Kutular Pazarı aşağıdaki bölümlere ayrılmıştır:

Metal kutular için küresel pazar, malzeme ve uygulama bazında kategorize edilir. Malzemeye göre pazar, aerosol, çelik ve teneke ve alüminyum olarak sınıflandırılır. Uygulamaya göre sınıflandırmaya göre, pazar yiyecek, içecek, sağlık ürünleri, endüstriyel kimyasallar ve kişisel bakım ve kozmetik olarak ayrılmıştır. Yiyecek segmenti ayrıca yemeklik yağ, et, meyve, sebze ve diğerleri olarak sınıflandırılırken, içecekler segmenti ayrıca alkollü içecekler, alkolsüz içecekler ve diğerlerine bölünmüştür.

Bölgesel Analiz-

Yüksek Üretim ve Tüketim Oranları Nedeniyle Asya Pasifik Pazarına Hakim Oldu

Coğrafi olarak, metal kutularda paketlenmiş içecek ürünlerinin artan üretim ve tüketimi nedeniyle Asya Pasifik bölgesi baskın hale geldi. Tayvan, Güney Kore, Çin ve Hindistan gibi ülkeler bu pazarda faaliyet gösteren önde gelen ülkelerdir. Avrupa, metal kutulara olan talebi artıran plastik kullanımına uygulanan katı düzenlemeler nedeniyle ikinci en büyük metal kutu pazar payına sahip. Ayrıca, ABD’den gelen metal kutulara yönelik artan talep nedeniyle Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması muhtemeldir.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/metal-cans-market-102355

 

Rekabetçi Peyzaj-

Piyasa Rekabetinde Öne Çıkan Konumları Elde Etmek İçin Ortak Girişimlerde Stratejik İşbirliklerine Giren Oyuncular

Halihazırda, bu pazarda faaliyet gösteren oyuncular, pazarda önemli bir konum elde etmek için birleşme ve satın almalar, ortak girişimler, sözleşmeler ve anlaşmalar ve diğer işbirlikçi stratejiler yürütmektedir. Ayrıca, pazar rekabetinde baskın hale gelmek için coğrafi erişimlerini genişletmeye de vurgu yapıyorlar.

Metal Kutular için Markanın Başlıca Endüstri Gelişmeleri şunları içerir:

Nisan 2019 – Verrerie Calvet, Avrupa pazarında ambalaj tedarikçisi olarak konumlarını güçlendirmek için Berlin Packaging tarafından satın alındı.

Temmuz 2019 – Ardagh Group SA, metal ambalaj işlerini Trivium Packaging’e 2,5 milyar ABD Doları tutarında bir atlama anlaşmasıyla sattığını açıkladı.

Metal Kutu Pazarının Önemli Oyuncularından Bazıları:

 • Kaira Can Limited Şirketi
 • KÜRESEL ŞİRKET
 • Şangay Baoyi Can Yapma Co, Ltd
 • Berlin Ambalaj
 • Guangzhou hengyu Demir baskı ve Can-making Co., Ltd.,
 • Ardağ Grup SA
 • Toyo Seikan Grup Holding
 • Chumboon Demir Baskı ve Kalay Yapımı Limited Şirketi
 • CPMC Holdings Limited
 • Crown Holdings, Inc.
 • TON YI ENDÜSTRİYEL KURUMSAL
 • Silgan Konteynerler LLC.
 • Showa Denko KK
 • Müttefik Kutular
 • Novelis (Aditya Birla Grubu), Ltd.

İlgili gönderileri okuyun:

imgur.com/gallery/ZR4kcDW

clearpassweb.ideas.aha.io/ideas/CPW-I-4004

bac.ideas.aha.io/ideas/BAC-I-2443

nethxt.mn.co/posts/18871929

diigo.com/0mo6yu

sco.lt/6yzvWK

flipboard.com/@rushabadsule/technical-textiles-market-analysis-price-report-by-forecast-period-2026-kd8q5evhy

www.reddit.com/user/Friendly_Risk/comments/r7xndi/technical_textiles_market_report_growth/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Hakkımızda:  

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter