Küçük Tekne Pazarı 2022 Küresel Büyüklük, Bölgesel Satışlar, Gelecekteki Büyüme ve 2028 Tahmini

Küresel Küçük Tekne Pazar Büyüklüğü| 2021 Covid-19’un Otomotiv Sektörü Üzerindeki Etkisi Boyut, Eğilimler, Büyüme, Pay, İş, Kilit Oyuncular, Birleşme, İstatistik, Rekabet Ortamı ve 2026’ya Kadar Bölgesel Tahmine Göre Küresel Analiz Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır. Küresel küçük tekne endüstrisi boyutunun 2028 yılına kadar 57,78 milyar ABD Dolarına ulaşacağı ve tahmin döneminde %11’lik bir CAGR sergilediği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights™, “Küçük Tekne Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda, dünya çapında artan balıkçılık faaliyetlerinin yoğunluğunun bu pazar için önemli bir büyüme faktörü olacağını vurguluyor. Rapora göre, piyasanın değeri 2020 yılında 25,09 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/small-boats-market-103622

Bu Pazar Raporunda Profili Eklenen Önemli Oyuncuların Listesi

Crestliner Inc.
Bavyera Yachtbau
Yamaha Motor Şirketi
güneş avcısı
Brunswick Şirketi
Grup Beneteau
Azimut Benetti (İtalya)
yaban gelinciği
Deniz Ürünleri A.Ş.
Mastercraft Tekne Şirketi
Malibu Tekneler A.Ş.
Küçük Tekne Pazarı raporu, Pazarın çeşitli yönlerine ilişkin bilgileri vurgulayarak Aktif İlaç Bileşenleri endüstrisinin ve talep itici güçlerinin derinlemesine bir analizini sunar. Prudent Markets, tüm bu yönleri ele alır ve tüm büyük ve gelişmekte olan iş segmentleri hakkında en son kepçe ve ayrıntılı göz açma çalışmasını sağlar. Buna ek olarak, rapor, bu sektörün büyümesine katkıda bulunan kilit oyuncular tarafından sektördeki gelişmelere ışık tutuyor. Geliştirme kapsamı, fizibilite çalışması, Küçük Tekne Pazarı konsantrasyonu ve olgunluk analizi bu raporda detaylandırılmıştır.

Araştırma raporunda verilen bilgiler, son yıllarda tanıtılan farklı teknolojik gelişmelere ilişkin olup, sektörün titiz bir şekilde analiz edilmesini sağlar ve okuyuculara daha kapsamlı bir anlayış sunar.

Bölgesel Görüşler

Avrupa Gelecek Vaat Eden CAGR’ı Kaydedecek; Kuzey Amerika Sterlin Büyümesini Gösterecek

Avrupa’nın bölgedeki güçlü deniz altyapısı nedeniyle tahmin döneminde küçük tekne pazar payına liderlik etmesi bekleniyor. Ayrıca, eğlence amaçlı balıkçılık faaliyetlerinin artan popülaritesi, bölgesel pazar büyümesini daha da destekleyecektir. Bölgenin pazar büyüklüğü 2020 yılında 5,16 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Kuzey Amerika’da, pazar esas olarak ABD ve Kanada hükümetlerinin savunma ve deniz gözetim operasyonları için küçük teknelere artan yatırımları tarafından yönlendirilecek. Öte yandan, Güney ve Güneydoğu Asya’da hızla gelişen deniz turizmi endüstrisi nedeniyle Asya Pasifik’teki pazarın dinamik bir genişleme yaşaması bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/small-boats-market-103622

Rekabetçi Peyzaj

Stratejik Ortaklıklar Pazar Rekabetinin Kayan Nokta Özelliği Olacak

Bu pazarda kilit oyuncular tarafından en yaygın olarak benimsenen stratejilerden biri, taktik ittifakların oluşturulmasıdır. İşbirlikleri, çeşitli amaçlara hizmet edebilecek benzersiz şekilde tasarlanmış ve tasarlanmış küçük tekneler geliştirmeyi ve piyasaya sürmeyi amaçlıyor. Ayrıca, bu tür teklifler, şirketlerin çeşitlendirilmiş portföyler aracılığıyla iş ufuklarını genişletmelerine ve küresel pazarda güçlü bir yer edinmelerine olanak tanıyor.

Sanayi Geliştirme

Haziran 2020: Brunswick Corporation’dan Mercury Marine, uluslararası pazarlarda tekne markaları Nordkapp ve Sting için Frydenbø’nun tercih edilen motor üreticisi olmak için Frydenbø ile bir anlaşma imzaladı. Ortaklık, Frydenbø bu sektörde deneyimli olduğu için Mercury’nin denizcilik endüstrisindeki varlığını genişletmesine yardımcı olacak.
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/small-boats-market-103622

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]