Otomotiv Hava Filtreleri Pazarı 2022: Boyut, Pay, Bölgesel Satışlar, Kilit Oyuncular, Büyüme ve Tahmin 2027

Küresel otomotiv hava filtreleri pazarı, esnek, temiz ve gelişmiş motorların artan şekilde benimsenmesiyle çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bu, esas olarak düzenleyici kurumlar tarafından katı emisyon yasalarının dayatılmasından kaynaklanmaktadır. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Otomotiv Hava Filtreleri Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Araç Türüne Göre (Binek Araç, Hafif Ticari Araç ve Ağır Ticari Araç), Ürüne Göre ( Hava Emme Filtreleri ve Kabin Hava Filtreleri), Son Kullanıcıya Göre (OEM ve Satış Sonrası) ve Bölgesel Tahminler, 2020-2027.” Rapor ayrıca, pazar büyüklüğünün 2020’de 5.08 milyar ABD Doları olduğunu ve 2027 yılına kadar 5.49 milyar ABD Dolarına ulaşacağını ve tahmin döneminde %1.1’lik bir CAGR sergilediğini belirtiyor.
Örnek PDF Broşürü Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-air-filter-market-101907

Küresel otomotiv hava filtreleri pazarında faaliyet gösteren tüm tanınmış otomotiv hava filtreleri üreticilerinin listesi:

Mann+Hummel GMBH
K&N Mühendislik A.Ş.
Denso Şirketi
Clark, Inc.
Donaldson Şirketi, Inc.
Robert Bosch GmbH
Cummins Inc.
Hengst SE
Parker Hannifin Şirketi
Ahlstrom Şirketi
Lydall Inc.
Sürücüler ve Kısıtlamalar

Büyümeyi Artırmak için Sentetik Medya Kullanımının Arttırılması

Otomotiv hava filtreleri esas olarak çok pahalı olan selüloz ortamlardan yapılır. Hava filtreleri alanında devam eden teknolojik gelişmeler, sentetik ortam üretimine yol açmıştır. Hava akışını iyileştirme ve genel performansını artırma yeteneği nedeniyle günümüzde büyük popülerlik kazanıyor. Aynı zamanda suya karşı daha az hassastır. Bu nedenle, sentetik ortamların kullanılması yakıt verimliliğinin artırılmasına yardımcı olacaktır. Hava filtrelerine olan talebi artırmak için ayarlanmıştır. Bununla birlikte, tüketicilerin elektrikli araçlara (EV’ler) yönelik artan eğilimi, yakın gelecekte otomotiv hava filtreleri pazarının büyümesini engelleyebilir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Bilgi Edinin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/automotive-air-filter-market-101907

Bölgesel Analiz

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek İçin Artan SUV Sayısı

Asya Pasifik, 2019 yılında coğrafi olarak 3,29 milyar ABD doları gelir elde etti. Bu bölge, bölgedeki artan araç üretimi ve satışı ile desteklenen önümüzdeki yıllarda hakim olmaya hazırlanıyor. Kuzey Amerika, bu bölgedeki artan SUV sayısıyla desteklenen önemli bir büyüme sergilemeye hazırlanıyor ve bu da muhtemelen bu hava filtrelerine olan talebi artıracak. Avrupa’nın ise Mahle GmbH ve Robert Bosch gibi tanınmış şirketlerin bu bölgedeki varlığı nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Yenilikçi Otomotiv Hava Filtreleri Geliştirmeye Odaklanıyor

Piyasada birçok tanınmış şirket bulunmaktadır. Bunların çoğu, dünyanın dört bir yanındaki insanlardan gelen artan talebi karşılamak için yeni teknolojiler sunarak rekabet avantajı elde etmeye çalışıyor.

Aşağıda iki sektörel gelişme yer almaktadır:

Eylül 2020: MAHLE, kısa süre önce piyasada bulunanlardan farklı olarak çok sayıda yenilikçi özellik sunacak bir akıllı klima sistemi geliştirdi. Araçların kabinindeki ince partiküllerle mücadeleye destek olacaktır.

Ağustos 2020: MAHLE, özellikle yakıt hücreleri için iki standartlaştırılmış hava filtresi çözümü yarattı. Geliştiriciler tamamen geliştirilmiş bir bileşene doğrudan erişim elde edecekleri için şirket artık maliyetleri ve geliştirme süresini azaltabilecek. Her araç için ayrı çözümler tasarlamak zorunda kalmayacaklar.

Uzmanımızla Konuşun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-air-filter-market-101907

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]