Otomotiv Radarı Pazarı 2022 Küresel Endüstri Büyüklüğü, Segmentleri, Payı, Büyüme Faktörü ve Tahmini 2028

Küresel otomotiv radar pazar büyüklüğünün 2028 yılına kadar 3,95 milyar ABD Dolarına ulaşması ve 2021 ile 2028 yılları arasında %9,7’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Radar sensörleriyle donatılmış yeni nesil araçlar üretmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yapılan artan yatırımların, Pazar büyümesi. Fortune Business Insights™, “Otomotiv Radar Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda bu bilgiyi sağlamıştır. Pazar büyüklüğü 2020’de 2,01 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti. Sinyal bant genişliği yeteneklerinin geliştirilmesi yoluyla radar işlevselliğinin geliştirilmesinin, pazarın büyümesini destekleyen önemli bir trend olarak ortaya çıkması bekleniyor. Benzer şekilde, menzil çözünürlüğündeki artışın pazarın büyümesini tamamlaması muhtemeldir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-radar-market-101688

Bu Piyasa Raporunda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

Robert Bosch GmbH
Kıta AG
Denso Şirketi
Autoliv Inc.
Valeo SA
aptiv
NXP Yarı İletkenler
Texas Instruments Anonim Şirketi
ZF Friedrichshafen AG
Infineon Teknolojileri AG
Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Destekleyen Katı Devlet Araç Güvenliği Düzenlemeleri

Tüketiciler arasında artan araç güvenliği bilinci, araçlarda kör nokta algılama ve hız sabitleyici gibi gelişmiş güvenlik özelliklerine olan talebi artırıyor. Bu özellikler, sürücülere yardımcı olabilir ve kazaları azaltabilir. Artan sayıda trafik kazası, çeşitli ülkelerin hükümetlerini katı düzenlemeler uygulamaya ve araç güvenlik sistemlerinin gelişimini teşvik etmeye zorladı. Bu katı hükümet düzenlemelerinin, küresel otomotiv radar pazarının büyümesini önemli ölçüde teşvik etmesi bekleniyor.

Hızlı Satın Alma – Otomotiv Radarı Pazar Araştırması Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101688

Yukarıda belirtilen faktörler, üreticileri yatırımları artırmaya ve ürün tekliflerini iyileştirmeye zorlamaktadır. Radar sensörleriyle donatılmış yeni nesil araçlar üretmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ağırlık veriyorlar. Bunun pazar büyümesini önemli ölçüde etkilemesi muhtemeldir. Ek olarak, sinyal bant genişliği yeteneklerinin geliştirilmesi yoluyla radar işlevselliğinin geliştirilmesinin, pazarın büyümesini destekleyen önemli bir trend olarak ortaya çıkacağı tahmin edilmektedir. Ancak, radar tabanlı teknolojiyle ilgili güvenlik riskleri, düşük benimseme nedeniyle pazar büyümesini engelleyebilir.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Büyümeye Ulaşmak İçin Yeni Ürünler Piyasaya Sürüyor

Pazar, diğerleri arasında en iyi pazar oyuncuları olarak Autoliv Inc., Robert Bosch GmbH, NXP Semiconductors ve Continental AG’den oluşmaktadır. Kilit oyuncular, yüksek verimli ve kompakt radar sensörleri üretmek için yoğun araştırma ve geliştirmeye önem veriyor. Radar teknolojisini geliştirmek için teknolojik gelişmelere odaklanırlar. Pazar konumlarını geliştirmek için yeni ürün lansmanları, teknolojik gelişmeler, patentler, işbirlikleri, ortaklıklar, satın almalar, birleşmeler ve diğerleri dahil olmak üzere ustaca büyüme stratejileri tasarlarlar. Örneğin, NXP Semiconductors, Aralık 2020’de yeni bir radar sensörü yonga seti çözüm paketini piyasaya sürdü. Yeni ürün teklifi, araçları her yönden bir güvenlik kozası içinde sarabilir ve görüntüleme radarının sınıflandırma ve tanımlama yeteneklerini etkinleştirebilir.

Sektörel Gelişmeler-

Eylül 2021: ZF, mevcut ZF co ASSIST yarı otomatik sistemini geliştirmek ve Çin’in Dongfeng Aelous Yixuan Max’inde yeni nesil ADAS güvenlik işlevlerini desteklemek için Dongfeng Motor (Çin) ile ortaklaşa en yeni Orta Menzilli Radarını (MRR) tanıttı.
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-radar-market-101688

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]