Golf Turizmi Pazar Analizi, Gelişimi, Geliri, Gelecekteki Büyüme ve 2029’a Kadar Tahmin

Küresel golf turizmi pazarının , turizm endüstrisine yönelik önemli devlet desteği nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından ” Golf Turizm Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Çeşitli endüstrilerin her yönüyle büyümesi ve artan harcanabilir gelir, ürünün satışlarını destekliyor. Ayrıca turizm sektörü, ekonomik büyümenin temel unsurlarından biridir. Bu, turizmi teşvik etmek ve uluslararası ve yerli turistlerin turizmini teşvik etmek için hükümet girişimleri tarafından büyük ölçüde desteklenmektedir.    

COVID-19 Etkisi

Kilitlenmenin Piyasa Büyümesini Geçici Olarak Engelleyen Olumsuz Etkisi

COVID-19, karantina nedeniyle golf turizmi pazarını olumsuz etkiledi. Sokağa çıkma yasağı, toplu taşımanın yanı sıra turizm sektörünün çoğunda operasyonları durdurdu. Bu durum talebi olumsuz etkiledi. Ayrıca, karantina, ürün büyümesini kolaylaştırmak için birlikte çalışan turizm iş zincirlerini de engelledi. Kilitleme normlarının gevşetilmesinin çeşitli turistik noktaları iş için yeniden açması bekleniyor. Bu senaryoda, tüketicilerin akıllı turizmi tercih etmesi daha olasıdır.

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm golf turizmi piyasa şirketlerini listeliyor:

 • Golf Breaks Ltd.
 • İNTA Uluslararası
 • Doğrudan Golf Tatilleri
 • Kelt Golfü
 • Haversham & Baker Golf Gezileri
 • Kalos Golf
 • PerryGolf
 • SGF Golf A.Ş.
 • SOFİSTİKE GOLFÇ

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/golf-tourism-market-104986

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, piyasada bulunan en son teknolojilerin tümü hakkında ayrıntılara sahiptir. Sektörde gerçekleştirilen teknolojik gelişmeler ve bununla ilişkili potansiyel fırsatlar vurgulanmıştır. Rapor, pazarın zorluklarını belirlemekte ve bunlara çeşitli çözümler önermektedir. Ayrıca büyümeyi teşvik eden faktörlerden, sınırlamalardan, tüketim modelinden, dağıtım kanallarından ve golf turizmi ile ilgili diğer tüm hayati bilgilerden bahseder.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Artan Turizm Talebi Ürün Talebini Arttırıyor

Dünya çapında artan turizm talebi, önemli golf turizmi pazarının büyümesini artırıyor. Örneğin, Tayland Turizm Otoritesi, Tayland’ın golf sahalarını Hintli golfçüler arasında tanıtmak için Kasım 2020’de Hindistan’da golf sahaları ve ‘Sezon 4’ adlı bir pan-Hindistan tanıtım etkinliği başlattı.

Ayrıca, golf kulüpleri ve oteller tarafından düzenli olarak indirimli hizmetler sunulması, bireyleri bu kulüplerin hizmetlerini kullanmaya ikna edecek ve dolayısıyla pazar büyümesini yönlendirecektir. Ayrıca, golfün kadınlar arasında artan popülaritesinin turizm sektörünün büyümesi için yeni yollar açması bekleniyor.

Bölgesel Görüşler

Büyümeyi Artırmak için Kuzey Amerika’da İyi Kurulmuş Akıllı Altyapı

Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir golf turizmi pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, özel turizm acentelerinin daha iyi bir turizm deneyimine yönelik önemli yatırımlarıdır. Bölgedeki köklü akıllı altyapı endüstrisi, buradaki ürün büyümesinin bel kemiğidir. Ayrıca, akıllı teknolojinin hızlı gelişimi ve benimsenmesi, önemli bir pazar geliri sağlıyor.

Asya Pasifik’in büyük altyapı tesisleri tarafından desteklenen önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Royal & Ancient Golf Club Organisation tarafından sağlanan verilere göre, 2018 itibariyle Japonya’da 2.227 golf kulübü tesisi vardı. Ayrıca, bölgede yaşlılar tatillerinde veya emekli olduktan sonra golf oynamayı giderek daha fazla tercih etmektedirler.

Pazar Segmentasyonu

Türüne göre, golf turizmi pazarı, yerel ve uluslararası olarak bölümlere ayrılmıştır. Hizmet türüne göre, küresel pazar kişisel turlar ve profesyonel turlar olarak bölünmüştür. Son kullanıcıya göre, küresel pazar erkek ve kadın olarak ayrılmıştır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/golf-tourism-market-104986

Rekabetçi Peyzaj

Tanınmış Oyuncular Pazar Rekabetini Yoğunlaştırmak için İş Portföyünü Genişletiyor

Golf turizminin önde gelen firmaları, sektörü geliştirmek için çeşitli ileri teknolojileri bünyesine katarak iş portföylerini genişletiyor. Ayrıca, işlerini desteklemek için uygulamalar geliştirmeye yatırım yapıyorlar. Çeşitli sektörlerden tüketici tabanını çekmek için cazip sezonluk tur paketleri, indirimler ve kuponlar pazarlıyorlar. Buna ek olarak, endüstri deneyimi, işlerini genişletmek için otel zincirleri, restoranlar, ödeme şirketleri, seyahat acenteleri ile çeşitli işbirliği ve ortaklıklardır.

Global Golf Turizm Pazar Araştırması/Analiz Raporu, Aşağıdaki Sorularınızın Cevaplarını İçeriyor:

 • Golf Turizminde Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılıyor? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Golf Turizm Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimler? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Golf Turizm Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Golf Turizm Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Golf Turizm Sektörünün Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Golf Turizmi Pazar Trendlerinin Uygulamalar ve Türleri Dikkate Alınarak Pazar Analizi Nedir?
 • Küresel Golf Turizm Sektörünün Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammadde ve Downstream Sanayi ile Golf Turizm Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Golf Turizmi Sektörüne Ekonomik Etkisi Nedir? Global Golf Turizmi Analiz Sonuçları Nelerdir? Küresel Golf Turizmi Gelişim Trendleri Nelerdir?
 • Golf Turizm Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Golf Turizmi Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Sanayi Geliştirme:

 • Kasım 2020: ABD merkezli profesyonel bir golf turu operatörü olan PGA Tour, faaliyetlerini dünya çapında erkekler için profesyonel golf segmentinde büyütmek için European Tour Media Company’de azınlık hissesi satın aldı.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/golf-tourism-market-104986

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.wboc.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.newschannelnebraska.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.rfdtv.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.wicz.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.wrde.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.snntv.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.americanrodeo.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.thecowboychannel.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.yournewsnet.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

www.newjerseynewsnetwork.com/story/46744902/mosquito-repellent-market-market-outlook-in-depth-analysis-industry-drivers-key-trends-projections-and-future-opportunities-for-the- dönem-2022-2029

 

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter