Hidrojenasyon katalizörü Japonya’da Pazar Araştırma Metodolojisi, 2029’a Kadar İş Kapsamı ve Tahmin

Fortune Business Insights™ , “ Hidrojenasyon katalizörü Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, kimyasal uygulamalardan kaynaklanan heterojen katalizörlere yönelik artan talep nedeniyle küresel hidrojenasyon katalizörü pazar boyutunun önümüzdeki yıllarda üretken bir hızla büyümesi öngörülmektedir .

Hidrojenasyon için kullanılan katalizörlere hidrojenasyon katalizörü denir. Son yıllarda, kimyasal uygulamalardan heterojen katalizörler için artan bir talep olmuştur, çünkü bu katalizörler kimyasal reaksiyonun geri kalanından kolayca filtrelenebilir ve ürünün saflaştırılmasını çok daha zahmetsiz hale getirir. Bu nedenle, kimyasallar, petrol ve gaz ve diğerleri gibi çok sayıda son kullanıcı endüstrisinden bu tür katalizörlere yüksek bir talep vardır. Dolayısıyla, bu pazarın büyümesini sağlayan önemli bir faktördür. Ancak, zararlı gaz emisyonlarını önlemek için hükümetin koyduğu katı kural ve düzenlemelerin bu pazarın büyümesini engelleyeceği öngörülmektedir.

Örnek Rapor PDF’si İsteyin –  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hydrogenation-catalyst-market-104681 

COVID-19 Etkisi:

Hidrojenasyon katalizörü talebi, tüm büyük endüstrileri ve işletmeleri kapalı kalmaya ve üretim birimlerini durdurmaya zorlayan dünya çapında artan karantina kısıtlamaları nedeniyle COVID-19 salgını sırasında azaldı. Böylece, hidrojenasyon katalizörü pazarının büyümesi, COVID-19 pandemisinin patlak vermesi sırasında azaldı.

Pazar Segmentasyonu:

Bu pazar, ürün çeşidine göre değerli metal esaslı, adi metal esaslı ve alaşım esaslı olarak sınıflandırılmaktadır. Forma göre, pazar homojen katalizör ve heterojen katalizör olarak ikiye ayrılır. Nihai kullanım açısından pazar, petrol ve gaz, kimya, ilaç, petrokimya, polimer ve diğerleri olarak kategorize edilmiştir. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Hidrojenasyon Katalizörü Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

BASF, Evonik, Sinopec, CNPC, Johnson Matthey, Advanced Refining Technologies (ART), Albemarle.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, piyasayı yönlendiren çeşitli faktörler ve eğilimler hakkında birincil, ikincil ve üçüncül kaynaklara dayalı bütünsel araştırmalar sunar. Bu rapor aynı zamanda kilit piyasa oyuncuları ve onların baskın büyüme stratejileri hakkında kapsamlı bir anlayış içermektedir. Bununla birlikte, rapor pazarın nüanslı bir bölümlendirmesini ve her bir bölümün kapsamlı bir analizini sunar. Son olarak rapor, piyasanın gelecekteki görünümünü şekillendiren bölgesel gelişmelere ilişkin geniş tabanlı bir çalışmayı paylaşıyor.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Kimya Sektöründe Ar-Ge Faaliyetlerinin Artırılarak Piyasayı Canlandırması

Dünyada birçok ülkenin hükümetleri tarafından kimya ve malzeme endüstrisindeki araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde önemli bir artış olmuştur. Bu, tahmin döneminde bu pazarın büyümesini desteklemesi beklenen kimya endüstrisindeki yatırımların artmasına neden oldu.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Platin Metaller İçin Artan Araştırmalar

Kuzey Amerika bölgesinin, ABD ve Kanada gibi ülkelerde artan platin metal araştırmaları nedeniyle hidrojenasyon katalizörü pazar payına hakim olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan kimyasal ve özel kimyasal endüstrileri nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Beslemek için Üretim Yeteneklerini Artırma

Hidrojenasyon katalizörü pazarındaki lider şirketler, çeşitli son kullanıcı endüstrilerinden hidrojenasyon katalizörlerine yönelik yüksek talep nedeniyle üretim kapasitelerini artırmaya odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında ürün sunumlarını genişletmelerine ve pazardaki yerlerini güçlendirmelerine olanak sağlayacak artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Eylül 2020 : BASF, yeni dizi seçici hidrojenasyon katalizörleri portföyünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni paladyum alümina katalizörü, kükürt safsızlıklarına karşı tolerans gösterir ve üstün aktivite sunar.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/hydrogenation-catalyst-market-104681 

En Son Haber Bloglarını Okuyun –

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazar Geliri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar