Japonya’da Otoklavlı Gazbeton Pazar Analizi, Büyüme, Talep ve 2029’a Kadar Küresel Outkook

Küresel otoklavlanmış gaz beton pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde hafif, enerji verimli yapı malzemelerine olan artan talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından ” Otoklavlanmış Gaz Beton Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı.Bu tip bloklar, ince harç harcı ile akan bir bağda bir araya yığılma kapasiteleri nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Bloklar, hızlı ve kolay kurulumları ve mükemmel ısıl verimleri nedeniyle yüksek binalar için idealdir. Örneğin, Aralık 2020’de, otoklavlanmış gaz beton (AAC) blokları da dahil olmak üzere önde gelen bir yapı malzemesi üreticisi olan Big blok, BSE’ye tesislerinin, M/s Starbigbloc Building Material Private Limited’in genişleme sürecini zamanından önce başarıyla tamamladığını bildirdi. Tesisin maksimum verimlilikte çalışması bekleniyor.

Örnek Rapor PDF’si İsteyin – www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/autoclaved-aerated-concrete-market-104296 

COVID-19 Etkisi-

COVID 19, en önemli son kullanıcılardan biri olan inşaat sektörü de dahil olmak üzere dünyadaki her işi etkiledi. Koronavirüsün yayılmasını önlemek için özellikle şantiyelerde, üretim birimlerinde ve ticari komplekslerde endüstriyel faaliyetler durduruldu ve inşaat sektörünün büyüme hızının düşmesine neden oldu.

segmentler-

Elemanlara göre pazar, bloklar, kirişler ve lentolar, kaplama panelleri, duvar panelleri, çatı panelleri, zemin elemanları olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında, pazar konut ve konut dışı olarak ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Otoklavlanmış Gaz Beton Küresel Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Xella Grubu
  • H+H Uluslararası
  • Ultratek Çimento
  • Aercon Klima Santrali
  • Eastland Yapı Malzemeleri

Rapor Neler Sunar?

Pazar raporu, son gelişmeleri, ticaret düzenlemelerini, ithalat-ihracat analizini, üretim analizini, değer zinciri optimizasyonunu, pazar payını ve yerel ve yerel pazar oyuncularının etkisini kapsar, ortaya çıkan gelir cepleri, pazar düzenlemelerindeki değişiklikler, stratejik pazar açısından fırsatları analiz eder. büyüme analizi, pazar büyüklüğü, kategori pazar büyümeleri ve uygulamalar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Kamu Altyapısının Geliştirilmesine Odaklanmanın Artması

Gelişmiş kamu altyapısına yönelik artan talebin, tahmin süresi boyunca küresel otoklavlanmış gaz beton pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Son kullanıcı uygulaması bazında en büyük gelir payına kamu altyapı kategorisinin sahip olacağı öngörülmektedir. Artan nüfusa optimum olanaklar sağlamak için sivil altyapının geliştirilmesine artan odaklanma ile ihtiyaç artmaktadır. Örneğin Haziran 2021’de Hindistan demiryollarında kamu-özel sektör ortaklıkları altyapı gelişimi için kritik öneme sahip. Nüfusun katlanarak artması, mevcut kentsel tesislerin yanı sıra altyapı yatırımlarını da zorluyor. COVID-19 sonrası gelecekte ekonomik büyümeyi hızlandırmayı amaçladığı için hükümetin kilit öncelik alanıdır.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Asya-Pasifik’teki Yapısal Faaliyetlere Artan Odaklanma

Kuzey Amerika’nın inşaat sektöründe çevre dostu normlara uyum sağlamak için hafif ve verimli yapı malzemelerine yönelik artan talebin desteğiyle kayda değer bir büyüme sergilemesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanacak

Otoklavlanmış gaz beton pazarı, varlıklarını sürdürmeye ve rakiplerine karşı rekabet avantajı kazanmaya odaklanan büyük şirketlerin varlığı ile parçalanmıştır. Diğer kilit oyuncular, işlerini genişletmek ve büyütmek için sonraki birleşme ve satın alma planlarına, coğrafi kapsama, araştırma ve inovasyona ve yeni ürünlerin tanıtımına odaklanıyor.

Sanayi Geliştirme-

  • Nisan 2019: CSR Hebel, şirketin mevcut kapasitesini üç katına çıkaracak 75 milyon ABD Doları tutarında AAC üretim tesisinin inşaatına başladı. NSW, Somersby’de kurulacak yeni tesis, şirketin Avustralya’da artan ev talebini karşılamasına yardımcı olacak.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/autoclaved-aerated-concrete-market-104296

En Son Haber Bloglarını Okuyun –

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazar Geliri

Epoksi Reçine Pazar Talebi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar