Japonya’da Spor Zemin Kaplamaları Pazar Büyümesi, Endüstri Genişleyen ve Teknolojik Yenilikler ve 2029’a Kadar Tahmin

Spor zemin kaplama pazarının, spor meraklılarının artan talebi nedeniyle artan bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Fortune Business Insights TM , bu bilgiyi “ Spor Zemin Kaplama Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı bir sonraki raporunda sundu .

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sports-flooring-market-105421

Segmentasyon –

Ürün tipi bazında pazar, iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. Malzeme bazında, pazar polimer, kauçuk, ahşap ve diğerlerine bölünmüştür. Son kullanıcı bazında, pazar ticari ve konut olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafi olarak, pazar Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Rapor Kapsamı –

Rapor, spor zemin kaplama pazarındaki büyümenin eksiksiz bir analizini sunar. Sektördeki en son teknolojik gelişmeleri, fırsatlar, itici güçler ve kısıtlayıcı faktörler dahil olmak üzere COVID-19’un pazar üzerindeki etkisini kapsar. Ayrıca, rapor birinci elden verileri, sektör analistlerinin nicel ve nitel analizlerini ve sektör uzmanlarının ve değer zincirinin tüm bölümlerinden katılımcıların katkılarını içerir. Araştırma, ana pazar eğilimleri, makroekonomik veriler ve temel itici güçlerin yanı sıra segmentlere göre pazar çekiciliği hakkında büyük ayrıntılara giriyor. Raporda, ana pazar parametrelerinin küresel pazar segmentleri ve bölgeleri üzerindeki niteliksel etkisinden de bahsedilmektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar –

Pazar Büyümesini Sağlamak için Açık Hava ve Kapalı Alan Sporlarına Artan Talep

Spor salonlarına ve spor alanlarına olan ihtiyaç arttıkça spor zemin kaplamaları da yüksek talep görecektir. Açık hava ve kapalı alan sporlarına artan ilgi, sağlık bilincine sahip insan sayısındaki artış, yenilikçi malzemelerle yeni spor zemin kaplamalarının tanıtılması ve spor meraklılarının sayısındaki artış, ürün talebini körüklüyor. Ayrıca, artan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra artan altyapı inşaatı sonucunda spor salonuna olan talep artmıştır. Sonuç olarak, bu faktörler, projeksiyon dönemi boyunca spor zemin kaplama pazarının büyümesini artıracaktır.

Hammadde fiyat değişimleri ise, ürün talebini sınırlayan ve pazar genişlemesini engellemesi beklenen spor zemin kaplamasına yönelik toplam talep üzerinde bir etkiye sahiptir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/sports-flooring-market-105421

Bölgesel Görüşler –

Asya Pasifik’in Artan Ürün Talebi Sayesinde Sabit Bir Hızda Büyümesi Bekleniyor

Asya Pasifik’teki spor zemin kaplama pazarının istikrarlı bir hızla büyümesi bekleniyor; inşaat sektörünün artan ürün talebi, artışla ilişkilendiriliyor. Avrupa’da, konut binalarında poliüretan esaslı zemin kaplamalarının artan kullanımı, pazarın genişlemesini sağlayacaktır. Kuzey Amerika’nın ürün talebi, hızlı altyapı geliştirme ve artan kentleşme ile desteklenecektir. Ticari binalarda artan ürün talebi nedeniyle, Orta Doğu ve Afrika’nın önemli bir büyüme görmesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-  

Pazar Oyuncuları Üretim Tesislerini Genişletecek

Shaw Industries, Tarkett Group, Interface, Inc. ve diğerleri gibi üreticiler, hem yerleşik hem de gelişmekte olan ülkelerdeki spor zemin kaplama talebini karşılamak için üretim tesislerini genişletmek için çalışıyorlar. Ürün genişletme tesisleri üzerinde çalışmak, nihayetinde marka adlarını ve dünya çapındaki varlıklarını artırmalarına neden olacaktır.

Sektörel Gelişmeler

Şubat 2020: ‘Etki Sporları’, önemli bir sosyal etkiye sahip sporları tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Impact Sports zemin kaplaması, spor yüzey çözümlerinde küresel bir öncü olan Tarkett tarafından özel olarak Kare Ayak için tasarlanmış vinil/kauçuklu bir kapalı spor zeminidir. Impact Sports zemin kaplaması, spor federasyonu tarafından onaylandığı üzere, güvenlik, konfor, performans ve estetik zevkin doğru dengesini sağlayarak oyuncular için konfor ve güvenlik sağlayan nokta elastik bir yüzeye sahiptir. Çeşitli renklerde ve dört farklı kalınlıkta gelen döşeme, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve metrekare başına 165 INR ile 380 INR arasında maliyetlere sahiptir.

Pazardaki Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Gerflor SAS
 • Tarkett SA
 • forbo
 • Çam ABD
 • BauwerkBoen Grubu
 • EPI grubu
 • Horner Spor Zemin Kaplaması
 • İmza Sporları
 • Robbins Spor Yüzeyleri
 • Aacer Döşeme
 • SnapSports
 • FlexcourtAtheletics
 • Konika AG
 • matsinc
 • KLIKFLEX DÖŞEME
 • Rephouse Ltd.

İlgili Haberleri Okuyun:

 

Alev Geciktirici Pazar Fırsatları

Alev Geciktirici Pazar Geliri

Alev Geciktirici Pazar Talebi

Alev Geciktirici Pazar Fırsatları

Alev Geciktirici Pazar Gelecek Trendleri

Alev Geciktirici Pazar Büyümesi

Alev Geciktirici Pazar Coğrafi Segmentasyon

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları