Polimer Alaşımları Pazarı 2022 Boyut Analizi, Küresel Büyüme Etkisi, Hisse Yatırım Stratejileri ve 2029’a Rekabetçi Görüşler Fortune Business Insights™

Küresel polimer alaşımları pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Polimer alaşımlarının yapısal özellikleri, onları otomobil parçalarının imalatında faydalı kılar. Otomobil endüstrisinin sürekli genişlemesinin, polimer alaşımları pazarının büyümesini artırması muhtemeldir. Fortune Business Insights™ , bu bilgileri “Polimer Alaşımları Pazarı, 2021-2029” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda sundu .

Rapora göre, pazar çeşitli nedenlerden dolayı büyük popülerlik kazanıyor. Örneğin, artan çalışan nüfus, kişisel araçlara olan talebi artırıyor. Polimer Alaşımları, plastik tamponlar, otomotiv hortum kaplamaları, kauçuk plakalar vb. üretmek için kullanılır. Kişisel araçlara yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polymer-alloys-market-104232

Küresel Polimer Alaşımları Pazarındaki Anahtar Oyuncular:

 • Covestro AG
 • BASF SE
 • JSR Şirketi
 • Dow Kimya Şirketi
 • Schulman Inc.
 • Mitsubishi Mühendislik-Plastik A.Ş.
 • Asahi Kasei Şirketi
 • Daicel Polimer Ltd.
 • Lubrizol Şirketi
 • Ovation Polimerler A.Ş.
 • Essentra Plc.
 • poliskop polimerler

segmentasyon-

Tip bazında pazar, PPO/PPE bazlı alaşımlar ve PC bazlı alaşımlar olarak ikiye ayrılır. Uygulama bazında, pazar segmentleri elektrik ve elektronik, otomotiv, petrol ve gaz vb. olarak sınıflandırılır. Coğrafi olarak pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılır.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, piyasanın kapsamlı bir analizini sunar.
 • Rapor, pazar araştırmasında aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya yaklaşımları takip ediyor.
 • Rapor, küresel pazardaki önemli eğilimleri vurgulamaktadır.
 • Rapor, pazardaki yeni ürün lansmanlarını, teknolojik gelişmeleri vb.
 • Rapor, pazarın rekabet ortamını vurgular ve pazardaki kilit oyuncuların sıralamasını sağlar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Desteklemek için Artan Satın Alma Gücü ve Artan Araç Talebi

Kişisel araçlara yönelik sürekli genişleyen talep, dünya genelinde büyüyen otomotiv endüstrisi ile birleştiğinde, küresel polimer alaşımları pazarının büyümesini artırması muhtemeldir. Elektrikli araçların ortaya çıkışı ve artan benimsenmesinin pazar büyümesini daha da ilerletmesi bekleniyor.

Ayrıca, dünya genelinde artan güvenlik standartları, üretim kalitelerinin iyileştirilmesine verilen önemi artırıyor. Bunun pazar büyümesini artırması muhtemeldir.

Artan satın alma gücü, otomotive olan talebi artırıyor. Bunun polimer alaşımları için pazar büyümesini artırması muhtemeldir.

Gelişmekte olan ülkelerde artan DYY’nin otomotiv endüstrisini genişletmesi ve böylece polimer alaşımları pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Ayrıca ürün, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar vb. üretiminde temel malzeme olarak kullanılmaktadır. Büyüyen elektrik ve elektronik endüstrisinin önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini tamamlaması beklenmektedir.

Ancak, ürünün değişken fiyatları ve artan pazar rekabetinin pazar büyümesini engellemesi muhtemeldir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/polymer-alloys-market-104232

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik, Aslan Payını Elinde Tutacak

Asya Pasifik’in küresel polimer alaşımları pazar payına hakim olması muhtemeldir. Artan satın alma gücü, araçlara olan talebi artırıyor. Genişleyen otomotiv endüstrisi ve otomotiv endüstrisinde Hindistan, Japonya, Çin vb. gibi gelişmekte olan ülkelerde artan DYY’nin pazar büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Kuzey Amerika’nın küresel pazarda büyük bir paya sahip olması bekleniyor. SUV ve minivanlara yönelik artan talebin, bölgedeki kişisel araç satışlarını artırması ve polimer alaşımları için pazar büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Avrupa’nın önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Elektrikli ve hibrit araçların artan şekilde benimsenmesi, fosil yakıt bazlı araçların kullanımına yönelik artan hükümet kısıtlamaları ve elektrikli hibrit araçların benimsenmesine ilişkin artan hükümet girişimlerinin Avrupa’daki pazar büyümesini artırması muhtemeldir.

Orta Doğu ve Afrika’nın istikrarlı bir büyümeye tanık olması muhtemeldir. Ürün için yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesinin, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini artırması muhtemeldir.

Latin Amerika’nın ılımlı bir büyüme gözlemlemesi bekleniyor. Artan sayıdaki imalat sanayisinin itici gücü, pazar büyümesini hızlandırması muhtemeldir.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Karşılanmayan Talebi Karşılamak için Yeni Ürün Lansmanlarına Vurguluyor

Pazar oldukça parçalıdır ve çeşitli bölgesel ve küresel oyunculardan oluşur. Kilit oyuncular, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ve yeni ürünlerin piyasaya sürülmesine büyük önem veriyor. Kilit oyuncular ayrıca pazar konumlarını güçlendirmek için satın almalar, birleşmeler, genişlemeler, işbirlikleri vb. En son olarak, Polyscope Polymers, Temmuz 2019’da yeni bir mühendislik termoplastik alaşımını piyasaya sürdü. XILOY SO2315 adlı enjeksiyonla kalıplanabilir polimerin, mikroakışkan tıbbi test cihazı segmentinin ihtiyaçlarını karşılaması amaçlanıyor.

İlgili Mesajlar:

Endüstriyel Boya Pazar Büyüklüğü

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Payı

Endüstriyel Boya Pazar Büyümesi

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Tahmini

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Analizi

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Fırsatları

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları