Anti-Obezite İlaçları Pazar Büyüklüğü [2022 – 2028] 3421.0 Milyon ABD Dolarına [CAGR %10.1] ulaşacak

Fortune Business Insights™, “Anti-obezite İlaçları Pazar Büyüklüğü, Paylaşımı ve COVID- başlıklı raporunda, küresel obeziteye karşı ilaç pazar büyüklüğünün, küresel nüfus arasında giderek artan obezite prevalansı nedeniyle önemli ölçüde büyümeye ayarlandığını gözlemliyor. 19 Etki Analizi, Türe Göre (Reçeteli İlaçlar ve OTC İlaçlar), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane Eczanesi, Perakende Eczane ve Çevrimiçi Eczane) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019’da 1.520.2 milyon ABD Doları idi ve tahmin döneminde %10.1’lik bir CAGR sergileyerek 2027 yılına kadar 3.421.0 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/anti-obesity-drugs-market-104783

Büyümeyi Sürdürmek İçin Dünya Çapında Obezite Yaygınlığı Artıyor

Kötü yaşam tarzı seçimleri ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları nedeniyle dünya bir obezite pandemisinin eşiğinde. Dünya çapında artan obezite vakaları, obezite karşıtı ilaç pazarının büyümesini sağlıyor. Örneğin, Dünya Obezite Federasyonu’na göre, şu anda obeziteden muzdarip 120 milyon çocukla birlikte 650 milyon yetişkin var. Ek olarak, kilit oyuncular tarafından etkili anti-obezite ilaçlarını tanıtmak için artan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin büyümeyi daha da artıracağı tahmin edilmektedir. Bununla birlikte, bu tür anti-obezite ilaçlarının etkinliği ile ilgili bilgi eksikliği, gelecekte büyümeyi engelleyebilir.

Önemli Oyuncuların Önem Kazanmasına Yardımcı Olacak Yeni Ürün Lansmanları

Küresel pazarda faaliyet gösteren kilit oyuncular, müşteri tabanlarını genişletmek için yenilikçi ürün lansmanlarına odaklanıyor. Ayrıca, yeni anti-obezite ilaç ilaçlarının geliştirilmesi, onların diğer oyuncular üzerinde öne çıkmalarına yardımcı olacaktır. Örneğin, Novo Nordisk, şu anda çeşitli gelişim aşamalarında olan obeziteye karşı belirtilen yedi boru hattı adayına sahiptir.

Sağlık Sektörü COVID-19 Pandemisi Ortasında Tökezleyecek

Sağlık sektörü, COVID-19 salgınından bu yana en aktif sektör oldu. Pandemi, küresel ölçekte sektörün gelişimini hızlandırırken, sektöre birçok olumsuzluğu da getirdi. Bu olumsuzluklar arasında gelişmekte olan ülkelerdeki sınırlı altyapı ve sağlıkla ilgili acil durumlara hazırlıklı olunmaması sayılabilir. Kilit oyuncular bu tür zorlukları ortadan kaldırmaya odaklanıyor. Fortune Business Insights’ta en etkin çözümleri hizmetinize sunmak için sürekli olarak piyasa koşullarını analiz ediyoruz.

Analistimizle Konuşun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/anti-obesity-drugs-market-104783

Raporun Önemli Noktaları:

Raporu hazırlarken pazarı ürün, tür, tüketim, dağıtım kanalı ve bölge bazında bölümlere ayırdık. Segmentasyona dayalı olarak şirketlerin bir listesini çıkardık ve finansal durumlarının, ürün portföylerinin ve büyüme stratejilerinin ayrıntılı bir analizini yaptık. Bir sonraki adımımız, rekabetin derecesini tahmin etmek için kilit oyuncuların temel yetkinliklerinin ve pazar paylarının incelenmesini içeriyordu. Piyasanın genel büyüklüğüne ulaşmak için aşağıdan yukarıya prosedür uygulandı.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]