Fortune Business Insights™ , “ Marin Beacon Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Endüstri  ” başlıklı bir raporda, küresel deniz feneri pazarının büyüklüğünün, deniz seviyesinde gemilerin ve gemilerin daha güvenli ve daha hızlı navigasyonuna yönelik artan talep nedeniyle aşamalı olarak büyüyeceği tahmin ediliyor.  Analiz, Ürün tipine göre (Halojen Deniz İşareti, LED Deniz İşareti, Diğer), Uygulamaya Göre (Deniz Feneri, Şamandıralar, Limanlar) ve Bölgesel Tahmin 2020-2029. ” Deniz fenerleri 2 kilometreye kadar mesafeden görülebilir. Yapıları sağlamdır ve zorlu deniz ortamlarını sürdürebilir.

COVID-19 salgınının küresel ekonomi üzerinde ciddi bir etkisi oldu. Ülke çapında sokağa çıkma kısıtlamaları ve seyahat kısıtlamaları küresel tedarik zincirini bozdu ve dünya genelindeki işletmeleri olumsuz etkiledi. Dünyanın dört bir yanındaki ülkeler, kriz sırasında ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için sürekli çalışıyor. Fortune Business Insights’ta, uygulanabilir çözümler sunmak için bu zorlukları sürekli olarak analiz ediyoruz.

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/marine-beacon-market-103539

 

Marine Beacon Pazarında Faaliyet Gösteren Önemli Üreticilerin Listesi Raporu:

 • ACR Elektronik A.Ş.
 • Floatex Srl
 • Moflash Sinyalizasyon Ltd.
 • SABIK Denizcilik
 • Sealite Pty.Ltd.
 • Gisman
 • JFC İmalat A.Ş.
 • Lindley Grubu
 • CR Kontrol Sistemleri A.Ş.
 • Diğerleri

Raporun Önemli Noktaları:

Raporu hazırlarken pazarı ürün, tür, tüketim, dağıtım kanalı ve bölge bazında bölümlere ayırdık. Segmentasyona dayalı olarak şirketlerin bir listesini çıkardık ve finansal durumlarının, ürün portföylerinin ve büyüme stratejilerinin ayrıntılı bir analizini yaptık. Bir sonraki adımımız, rekabetin derecesini tahmin etmek için kilit oyuncuların temel yetkinliklerinin ve pazar paylarının incelenmesini içeriyordu. Piyasanın genel büyüklüğüne ulaşmak için aşağıdan yukarıya prosedür uygulandı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Sürdürmek İçin Artan Deniz Kazaları Vakaları

Küresel olarak artan deniz kazaları nedeniyle su kütleleri üzerinde güvenli navigasyona yönelik artan talebin, küresel deniz feneri pazarının büyümesini sağladığı tahmin edilmektedir. Örneğin, 2017 yılında Insurance Information Institute tarafından yayınlanan bir rapora göre, deniz kazaları yaklaşık 1.163 ölüme neden olmuş ve 197 milyon ABD doları zarara neden olmuştur. Ayrıca, insanların okyanus turizmine ve su bazlı rekreasyon faaliyetlerine yönelik artan eğiliminin büyümeyi daha da güçlendirmesi beklenmektedir. Bununla birlikte, kurulum için kalifiye işçi eksikliği, tahmin zaman dilimindeki büyümeyi sınırlayabilir.

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/marine-beacon-market-103539

 

Bölgesel Görüşler-

ABD’de Kuzey Amerika’nın Liderliğine Yardımcı Olacak Büyük Kapasiteli Limanların Varlığı

Kuzey Amerika’nın, dünyanın en işlek limanlarının ABD’deki varlığı nedeniyle küresel deniz feneri pazarına liderlik edeceği tahmin ediliyor Örneğin, Ulaşım İstatistikleri Bürosu’na göre, 2018’de, Güney Louisiana Limanı, LA, kapasiteye göre en üst sırada yer aldı. 275,5 milyon ton tonaj kapasitesine sahipti.

Asya Pasifik’teki pazarın öngörülen zaman çizelgesinde önemli bir oranda büyümesi bekleniyor. Çin’den dünya çapındaki yüksek ihracat oranı, bölgedeki deniz fenerlerinin büyümesini sağlayan ana faktörlerden biridir.

Rekabetçi Peyzaj-

Birleşme ve Satın Almalar, Önemli İşletmelere Yardımcı Oluyor Ürün Portföylerini Genişletiyor

Küresel deniz feneri pazarında faaliyet gösteren kilit oyuncular, ürün portföylerini genişletmeye başlıyor. Birleşmeler ve satın almalar da dahil olmak üzere genişleme stratejileri ile aynı şeyi elde ediyorlar. Örneğin, Ocak 2019’da Moflash, R.Stahl’dan Clifford & Snell marka sinyalizasyon cihazlarını satın aldı. Satın almanın şirketin ürün portföyüne önemli bir katkı sağlaması bekleniyor.

Sektörel Gelişmeler-

 • Şubat 2019’da  SPX Corporation, SABIK Marine’i satın aldı. Bu satın alma, SPX Corporation’ın navigasyon yardımcıları özel aydınlatma çözümlerindeki konumunu genişletecek ve güçlendirecektir. SABIK Marine’in yüksek mühendislik ürünü ürünleri, SPX Corporation’ın hissedarları için değer yaratacaktır.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/marine-beacon-market-103539

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar