Amfibi Araç Pazar Fırsatları ve 2027 Yılı Tahmini | Büyümeyi Desteklemek İçin Askeri Uygulamalara Artan Talep

Spor faaliyetleri, dağcılık, keşif faaliyetleri ve diğerleri gibi ticari uygulamalarda elektrikli tahrikli amfibi araçlara olan yüksek talep, tahmin süresi boyunca pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlayacaktır.

Küresel amfibi araç pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 4,98 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %13,05’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. OEM’ler tarafından hafif yeteneklere sahip yüksek hızlı motorların devam eden gelişimi, pazar için kazançlı fırsatlar yaratacak, pazar büyüklüğü 2019’da 2,66 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Bu kritik zamanda işletmeleri rahatlatmak için verilerimiz üzerinde sürekli çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve kabiliyetimiz, küresel salgın sırasında muazzam faydalar sağlayabilir. 

Talep Edin Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/covid19-impact/amphibious-vehicle-market-101800

 

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Desteklemek İçin Askeri Uygulamalara Artan Talep

Amfibi araçların yüksek dayanıklılık, gelişmiş elektronik sistemler ve yüksek dayanıklılık gibi faydalarına ilişkin artan farkındalık, askeri uygulamalara olan talebini artırmıştır. Ayrıca, artan teknolojik ilerleme, gelişmiş uzak kuleler, atış kontrol sistemleri, aktif koruma sistemleri ve karşı beka gibi yenilikçi özelliklere sahip birbirine bağlı savaş araçlarının geliştirilmesine yol açmıştır. Bu nedenle, artan deniz tehditleri ve karşı saldırı stratejileri, tahmin süresi boyunca pazara olan talebi artıracaktır. Ayrıca, deniz alanını ileri teknoloji tabanlı amfibi muharebe aracı (ACV) ile pekiştirmek için orduda yapılan anlaşma ve sözleşmeler, önümüzdeki yıllarda amfibi araç pazar payını eş zamanlı olarak yükseltecektir. Örneğin 2020 yılında ABD

Pazar Kısıtlaması :

Pazar Genişlemesini Engellemek İçin Yüksek Bakım Maliyeti

Savaş araçlarının bakım maliyeti son derece yüksektir, bu da tahmin döneminde pazarın büyümesini engelleyebilmektedir. Benzer şekilde, yedek bileşenlerin mevcudiyetinin ve erişilebilirliğinin olmaması, pazarın büyümesine büyük bir engel olabilir. Savunma sektöründe askerlerin gemiden karaya taşınması gerekliliği nedeniyle güvenlik ekipmanları, yangından korunma sistemi, faydalı yükler gibi aksesuarların entegrasyonunda ortaya çıkan ek maliyet, aynı zamanda pazarın büyümesini de engelleyecektir.

Özelleştirilmiş Bağlantı Alın: – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/amphibious-vehicle-market-101800

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Deniz Harcamaları

Kuzey Amerika’daki pazar 2019’da 1,02 milyar ABD doları seviyesindeydi ve tahmin döneminde hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, artan savunma bütçesi ve askeri harcamalara bağlanıyor. Kawasaki Robotics ve Electroimpact Inc gibi büyük şirketlerin varlığıyla birlikte deniz filolarının modernizasyonu, ABD’deki pazarı daha da ileriye taşıyacak. Gelişmiş muharebe araçlarının geliştirilmesine yönelik artan Ar-Ge, bölgedeki büyümeyi hızlandıracaktır. Avrupa’nın hibrit tabanlı motorların yüksek oranda benimsenmesi nedeniyle önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Asya Pasifik’in Çin, Japonya ve Hindistan gibi ülkelerden gelen gelişmiş ACV’lere olan talep nedeniyle tahmin döneminde hızlı bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor. 

Anahtar Geliştirme :

Temmuz 2018: İngiliz çok uluslu savunma, güvenlik ve havacılık şirketi BAE Systems, Tayvan için 36 Amfibi Saldırı Amfibi Aracı üretmek üzere 84 milyon ABD Doları tutarında bir anlaşma imzaladı. Böylece, Tayvan’ın deniz alanını güçlendirmek.

Önemli Oyuncular :

  • BAE Systems plc (İngiltere)
  • EİK Mühendislik Sdn. bhd. (Malezya)
  • General Dynamics Corporation (ABD)
  • Griffon Hoverwork Ltd. (GHL) (İngiltere)
  • Hanjin Heavy Industry Co. Ltd. (Güney Kore)
  • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
  • Bilim Uygulamaları Uluslararası Şirketi (SAIC)   
  • Wetland Equipment Company, Inc (ABD)
  • Wilco Manufacturing LLC (ABD) 

Satın Almadan Önce Sorgulayın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/amphibious-vehicle-market-101800

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar