Ayakkabılık Pazar Analizi, Geliştirme, Gelir, Gelecekteki Büyüme ve 2029 Tahmini

Küresel ayakkabı rafı pazarının büyüklüğü, insanların ayakkabının zarar görmelerini önlemek için organizasyonu konusunda artan farkındalığından ivme kazanacak şekilde ayarlanmıştır. Dünya çapında artan sayıda sağlık ve fitness kulübü, ayakkabı raflarına olan talebi artırmaya hazırlanıyor. Uluslararası Sağlık, Raket ve Spor Kulübü Derneği’ne (IHRSA) göre, ABD’de 2017’de 62,5 milyon olan sağlık ve fitness kulübü müşterisi 2018’de 71,5 milyonu aştı. Bu sektörün 32,3 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin ediliyor. yakında. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Shoe Rack Market, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda verilmektedir .

COVID-19 pandemisi, tüketim malları endüstrisi üzerinde büyük bir bedel ödedi ve etkileri 2021 yılına kadar devam edecek. Çeşitli perakendeciler ve şirketler, talepte eşi benzeri görülmemiş dalgalanmalar, tedarik zinciri kesintileri ve zorlu fiziksel ortamlarla karşı karşıya. Bunlar, işletmelerin raflara ürün almalarını ve işyerinde herkesi güvende tutmalarını engelliyor. Ancak güzellik salonlarının kapanması nedeniyle kozmetik, hijyen ve benzeri diğer ürünlerin satışları hızla arttı. Aksine, birçok mobilya şirketi bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için üretim tesislerini geçici olarak kapattığından, ayakkabı rafı endüstrisi engelleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alı[email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/shoe-rack-market-104389

Segmentler-

Perakende Mağaza Segmenti, Artan Gerçek Ürüne Dokunma ve Hissetme İhtiyacıyla Destekleniyor

Türüne göre, ayakkabı rafları pazarı ahşap, çelik, alüminyum ve plastik olarak ayrılmıştır. Son kullanıcıya göre ticari ve konut olarak ikiye ayrılır. Son olarak dağıtım kanalı ile e-ticaret mağazası ve perakende mağaza olarak ayrılmıştır. Bunların dışında, perakende mağaza segmentinin önümüzdeki yıllarda en büyük ayakkabı rafı pazar payını oluşturması bekleniyor. Bu büyüme, insanların ürünü fiziksel olarak görme, dokunma ve daha sonra herhangi bir komplikasyondan kaçınmaya yardımcı olmak için hissetme konusundaki artan tercihine bağlanabilir.

Rapor Kapsamı-

Rapor, ayakkabı rafı endüstrisinin mevcut payını tahmin etmeye yönelik dört önemli faaliyeti içeriyor. Ana pazar hakkında veri toplamak için kapsamlı ikincil araştırmalar yapılmıştır. Bir sonraki adımımız, çok sayıda endüstri uzmanıyla bu boyutlandırma, varsayımlar ve bulguları doğrulamak için kapsamlı birincil araştırmayı içeriyordu. Ayrıca bu endüstrinin büyüklüğünü hesaplamak için aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya araştırma yaklaşımlarını kullandık.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/shoe-rack-market-104389

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Hızlandırmak için Çeşitli Ayakkabı Türlerini Tutma Trendi Yükseliyor

Çeşitli ayakkabı türlerine sahip olma eğiliminin artması, dünya çapında ayakkabı endüstrisinin genişlemesine neden oluyor. Örneğin Temmuz 2019’da Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Bakanlığı, Hindistan’da ayakkabı üretim cirosunun 6,78 milyar ABD dolarına ulaşmasının beklendiğini açıkladı. Aynı zamanda, sporcuların geniş bir ayakkabı yelpazesine sahip soyunma odalarına sahip olmaları nedeniyle ayakkabılıklara olan talep hızla artmaktadır. Bununla birlikte, araştırma enstitülerinde temizliğin korunması için katı protokollerin uygulanması da yakın gelecekte ayakkabı rafı pazarının büyümesini hızlandıracaktır. Ancak başta plastik, ahşap ve metal olmak üzere hammadde fiyatlarının artması, ürün maliyetlerini daha da artırmaktadır. Büyümeyi engelleyebilir.

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik’te Büyümeyi Desteklemek için Hindistan ve Japonya’da Ayakkabıları Kapıya Bırakma Geleneği

Coğrafi olarak, Hindistan ve Japonya gibi ülkelerde ayakkabıları kapıda bırakmanın geleneksel uygulaması nedeniyle Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda ön planda kalması bekleniyor. Örneğin Kashiwaya.Org, Japonya’daki insanların çoğunun evlerinde ayrı ayakkabılar giydiğini veya temizliği korumak için çıplak ayakla kaldığını açıkladı. Bu nedenle, günlük dış mekan ayakkabılarını ayakkabı raflarında tutarlar. Ayrıca bölgede Puma, Nike, New Balance ve Adidas gibi çok sayıda uluslararası ayakkabı markasının bulunması, çok sayıda genci bu ürünleri almaya çekecektir.

Ayrıca, Kuzey Amerika’da insanların mobilyaya artan harcamaları büyümeye yardımcı olacaktır. Örneğin, tanınmış bir dergi olan Furniture Today, ABD mobilya endüstrisinin 2019’da 114,5 milyar ABD dolarına ulaşmasının beklendiğini belirtti. Bununla birlikte, Houston Wedding Showcase, New York Moda Haftası, Project Women’s gibi çok sayıda moda etkinliğinin organizasyonu. Las Vegas ve LA Moda Haftası da bu bölgedeki ayakkabı raflarına olan talebi teşvik edecektir.

Satın Almadan Önce [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/shoe-rack-market-104389

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Rekabette Avantaj Kazanmak İçin Yeni Ürünler Tanıtmaya Odaklanıyor

Küresel pazar, sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürerek rekabet avantajı elde etmeye çalışan çeşitli şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Birkaç kişi, ürünleri için belirli özelliklere göre ödül almaya çalışıyor. Aşağıda iki sektörel gelişme yer almaktadır:

  • Kasım 2019 : Business Insider, Seville Classics 3-Tier Resin Shoe Rack’i en iyi ayakkabı organizatörü ilan etti.
  • Mart 2019 : Footwear News, yüksek verimliliği nedeniyle Whitmor Askılı Ayakkabı Raflarını ilk 7 listesine dahil etti.

Küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen ayakkabı rafı üreticilerinin listesi:

  • Williams-Sonoma Inc.
  • Godrej Industries Ltd.
  • IKEA Grup A.Ş.
  • Kartell PI
  • Ethan Allen Global, Inc.
  • Diğer önemli pazar oyuncuları

 

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.marketwatch.com/press-release/office-chairs-market-share-size-revenue-trends-business-boosting-strategies-cagr-status-growth-opportunities-and-forecast-2029-2022- 07-07?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/global-photo-frame-market-competitive-strategy-analysis-and-forecast-values-2022-2029-2022-07-07?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/set-top-box-market-research-2022-size-share-swot-analysis-cagr-status-industry-growth-trends-business-strategies-segmentations- ve-en-en-key-player-to-tahmin-to-2029-2022-07-07?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/commercial-sparkling-water-dispenser-market-size-growth-factors-top-leaders-development-future-trends-analysis-and-regional-forecast-2029- 2022-07-07?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/banyo-havlu-market-2022-size-global-trends-comprehensive-research-study-development-status-opportunities-future-plans-competitive-landscape-and- tahmine göre büyüme-2029-2022-07-07?mod=search_headline

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

 

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.        

 

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

 

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter                Blogları