Gözetim Radarı Pazar Payı, 2027’ye Kadar Tahmin | Talebi Hızlandırmak İçin Artan Sınır ve Kıyı Güvenliği Sorunları

Küresel gözetleme radarı pazarı, savaş alanı operasyonlarını geliştirmek için gözetleme radarı tabanlı insansız hava araçlarının (UAV’ler) konuşlandırılmasında ABD tarafından artan yatırımlardan çekiş kazanmaya hazırlanıyor.

Çalışma ayrıca, gözetleme radarı pazar büyüklüğünün 2019’da 7,33 milyar ABD doları olduğunu ve tahmin döneminde %8,21’lik bir CAGR sergileyerek 2027 yılına kadar 11,78 milyar ABD dolarına ulaşmasının beklendiğini belirtiyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/surveillance-radars-market-104290

Küresel pazarda faaliyet gösteren tüm ünlü gözetleme radarı üreticilerinin listesi :

 • Elbit Systems Ltd. (İsrail)
 • FLIR Systems Ltd. (ABD)
 • İsrail Havacılık ve Uzay Sanayii Ltd. (İsrail)
 • Leonardo SPA (İtalya)
 • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
 • Raytheon Teknolojileri (ABD)
 • Saab AB (İsveç)
 • Thales Grubu (Fransa)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • BAE Sistemleri (ABD)

Analist ile konuşun: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/surveillance-radars-market-104290

Segment-

Uzun Menzilli Gözetleme Radarı Segmenti, OTH Radar Kullanımının Artmasıyla Hızla Stoklanacak

Radar tipine bağlı olarak, uzun menzilli gözetleme radarı segmenti, 2019’da gözetleme radarı pazar payı bakımından %40,23’e sahipti. (OTH) daha uzun mesafelerden hedefleri tespit etmek için radarlar.

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika Tanınmış Şirketlerin Varlığıyla Desteklenecek

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika 2019 yılında 3,62 milyar ABD doları gelir elde etti. Lockheed Martin Corporation, Northrop Grumman Corporation ve Raytheon Technologies gibi çok sayıda önde gelen şirketin bu bölgedeki varlığı nedeniyle yakın gelecekte hakim olmaya hazırlanıyor.

Öte yandan Asya Pasifik, düzenleyici kurumların deniz tabanlı sistemlere ve askeri karaya artan harcamalarıyla beslenen en hızlı büyüyen bölge olmaya hazırlanıyor. Orta Doğu ve Afrika, Suudi Arabistan ve BAE’deki havayollarından artan sayıda yeni uçak siparişinin desteğiyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme sergilemeye hazırlanıyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Talebi Hızlandırmak İçin Artan Sınır ve Kıyı Güvenliği Sorunları

Hindistan, Çin ve ABD gibi çeşitli ülkelerden yeni nesil savaş uçaklarına olan yüksek talep artıyor. Bu, savaş sırasında gerekli olan yüksek taktik yeteneklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Kıyı ve sınır güvenliği ile ilgili artan sorunların, gözetleme radarlarıyla etkinleştirilen İHA’lara olan talebi artırması bekleniyor. Ayrıca, artan askeri uçak filosu modernizasyonu eğilimi, yeni uçak siparişlerinin sayısını artıracaktır. Aynı zamanda gözetleme radarlarına olan talebi de destekleyecektir. Ancak, temel teoriler ve teknikler genellikle radar sisteminin performanslarını ve boyutlarını sınırlar. Gözetleme radarı pazarının büyümesini engelleyebilir.

 Özelleştirme Talebi:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/surveillance-radars-market-104290

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Yeni Siparişler Kazanmaya Odaklanıyor

Gözetim radarları için küresel pazar, kendi ürünleri için tanınmış ajanslardan yeni siparişler almaya odaklanan çok sayıda üreticiye ev sahipliği yapmaktadır. Diğerlerinden bazıları, rekabet avantajı elde etmek için satın alma stratejisini benimsemeye çalışıyor. Aşağıda, sektördeki en son iki gelişme yer almaktadır:

 • Eylül 2020 :Yunanistan Sivil Havacılık Otoritesi’nden (HCAA) Yunanistan’ın Atina Uluslararası Havalimanı için radarlar ve bir hava trafik gözetleme sistemi sunmak için yeni bir sözleşme imzalandı. Ayrıca yaklaşan ve yerdeki uçakları tanımlamak için çoklu laserasyon sistemlerinin teslimatını da içerir.
 • September 2020:Raytheon Technologies received a contract worth USD 212.8 million from the Missile Defense Agency to deliver support services for terminal high altitude area defense radars of the U.A.E. Its aim is to prevent them from ballistic missiles.

About Us:
Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar