Saç Yağı Piyasası Analizi, Gelişimi, Geliri, Gelecekteki Büyüme ve 2029’a Kadar Tahmin

Fortune Business Insights, “ Saç Yağı Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı bir raporda, artan saçla ilgili hastalık vakalarının ve sorunların tahmin döneminde küresel saç yağı pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor , diyor . Artan salon ve spa sayısı nedeniyle saç yağı pazarının büyük bir büyüme yaşaması bekleniyor.

COVID-19 Etkisi :

Koronavirüs salgını, tüm dünyada çok çeşitli endüstrilerde hasara yol açtı. Bu sağlık felaketinin tüm dünyadaki endüstriler üzerinde kritik bir etkisi olduğunun farkındayız. Yükselen hükümet ve şirket desteği, bu son derece bulaşıcı hastalığa karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler acı çekerken, diğerleri gelişiyor. Başta kozmetik sektörü olmak üzere aşağı yukarı her sektör etkilendi. Yavaş üretim ve tedarik, saç yağı pazarı için büyük kayıplara neden oldu. 

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hair-oil-market-104391

Rapor, Saç Yağı Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor :

 • Merico Inc.
 • Dabur Hindistan Ltd.
 • Emami Ltd.
 • Henkel AG & Co. KGaA
 • P&G Şirketi
 • Unilever Plc.
 • Vogue Uluslararası LLC.
 • Vital’s Cosmetics International Inc.
 • Şimdi Yiyecekler
 • Brock Güzellik A.Ş.

Saç yağı piyasasına ilişkin rapor şunları ortaya koyuyor :

 • Sektörle ilgili öne çıkan görüşler
 • Derinlemesine araştırma ile temel veriler
 • Pazar büyümesini gösteren faktörler
 • Ana bölgeler hakkında kapsamlı çalışma
 • Sektördeki önemli gelişmeler

Sürüş Faktörü :

Büyümeyi Desteklemek İçin İlaçlı Saç Yağına Artan Talep

Alopesi areata, Telogen effluvium ve diğerleri gibi insanlar arasında saçla ilgili rahatsızlıkların ve hastalıkların artan prevalansının, dünya çapında ilaçlı saç yağı ürünlerine olan talebi artırması bekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Tıp Kütüphanesi’ne göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde 50 milyondan fazla erkek ve 30 milyon kadın, Ağustos 2020 itibariyle androgenetik alopesi saç bozukluğundan mustariptir. Ek olarak, sektör artan sayıda spa kliniği ve kuaför salonu tarafından desteklenmektedir. Dünya çapında. Ayrıca, değişen saç modası trendleri ile yenilikçi saç bakım ürünlerine duyulan ihtiyaç artıyor. Pazarın genişlemesi, saç bakım ürünleri ve tedavileriyle bağlantılı isteğe bağlı filmlerin tüketimindeki artıştan kaynaklanıyor. Bunun dışında,

Bölgesel Görüşler :

Asya Pasifik’te Pazarı Artıracak Saç Bakım Ürünlerinin Artan Popülaritesi

Çin, Japonya ve Güney Kore gibi ülkelerde saçla ilgili hastalıkların önemli sonuçları olan yaşlı nüfusun büyük varlığı nedeniyle, Asya Pasifik bölgesinin önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun bölgedeki saç bakım ürünlerine olan talebi artırması bekleniyor. Japonya İstatistik Bürosu verilerine göre, Japonya’da 65 yaş ve üstü toplam insan sayısı 2019’da 35,89 milyona ulaştı. Ayrıca, bölge halkı arasında kişisel bakım ve sağlık hijyeni konusunda artan farkındalık, pazarı ileriye taşıyor. Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki spa klinikleriyle bağlantılı önemli altyapı tesisleri nedeniyle, Kuzey Amerika bölgesinin küresel saç yağı pazarı için daha hızlı gelişmesi bekleniyor.

Amerikan Med Spa Derneği’ne göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki toplam med kaplıca sayısı 2018’de 5.431’e ulaştı. Ayrıca, profesyonel saç ve cilt bakım ürünlerinin artan popülaritesi ve daha yüksek gelirli bir nüfusun varlığı, pazardaki pazarı itiyor. alan ileri.

Pazar Segmentleri :

Ürün tipi, kategori, dağıtım kanalı ve bölgenin tümü, dünya çapındaki saç yağı pazarını segmentlere ayırmak için kullanılır.

Pazar, ürün tipine göre hindistancevizi yağı, badem yağı, argon yağı ve diğerlerine ayrılmıştır. Bu saç yağı formunun diğer çeşitlere kıyasla maliyet etkinliği nedeniyle, hindistancevizi yağı sektörünün en büyük saç yağı pazar payına sahip olması bekleniyor. Ayrıca, hindistancevizi yağı öncelikle kuru ve hasarlı saçları onarmaya yardımcı olur, bu nedenle segmental büyümeyi destekler. Küresel pazar iki kategoriye ayrılmıştır: ilaçsız ve ilaçlı. İlaç sektörünün en büyük oranı, tıp uzmanlarının tavsiyesi üzerine profesyonel saç bakım ürünleri satın almaya yönelik önemli bir tüketici hareketine atfedilebilir ve bu da gelirde önemli bir artışa neden olur. Saç yağı pazarı, dağıtım kanalına göre hipermarketler ve süpermarketler, eczaneler, internet perakendecileri ve diğerlerine bölünmüştür.

Coğrafyaya göre, küresel saç yağı pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/hair-oil-market-104391

Anahtar Geliştirme :

Temmuz 2020 : Küresel bir FMCG ana şirketi olan Marico Ltd., sakal ve saç yağları, sakal balsamı, sakal yıkama gibi çeşitli ürünler de dahil olmak üzere erkek bakım kategorisindeki işini büyütmek için Hindistan merkezli bir şirket olan Beardo’nun %55 hissesini satın aldı , yüz yıkama, serumlar ve diğerleri. 

Ocak 2020 : Puig-Exea Corporation, Apivita markası altında serumlar, şampuanlar, saç maskeleri, saç yağları, saç kremleri, temizleyiciler, tonerler ve diğerleri gibi çeşitli cilt ve saç bakım ürünlerini ABD pazarında tanıttı.

Küresel Saç Yağı Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Cevaplarını İçeriyor:

 • Saç Yağı için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Saç Yağı Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimlerdir? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Saç Yağı Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Saç Yağı Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Saç Yağı Sektörünün Güncel Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Saç Yağı Piyasa Trendlerinin Uygulamalar ve Türleri Dikkate Alınarak Piyasa Analizi Nedir?
 • Global Saç Yağı Sektörünün Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammaddeler ve Downstream Industry tarafından Saç Yağı Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Saç Yağı Sektörüne Ekonomik Etkisi Nedir? Küresel Makroekonomik Çevre Analizi Sonuçları Nelerdir? Küresel Makroekonomik Çevre Geliştirme Eğilimleri Nelerdir?
 • Saç Yağı Piyasasının Piyasa Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Saç Yağı Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Satın Almadan Önce Sorgulama:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/hair-oil-market-104391

İlgili Haberleri Görüntüle:

foxbusinessmarket.com/luxury-hotel-market-size-by-global-major-companies-profile-and-key-regions-2028/

marketguest.com/luxury-hotel-market-share-size-trend-demand-analysis-by-top-leading-player-and-forecast-till-2028/

ko-fi.com/post/Luxury-Hotel-Market-Analysis-Development-Revenue-V7V4DOGJT

hotfastnews.com/luxury-hotel-market-analysis-by-trends-size-share-company-overview-growth-and-forecast-by-2028/

firstnewswallet.com/luxury-hotel-market-trends-industry-share-growth-drivers-business-opportunities-and-demand-forecast-to-2028/

ibusinessday.com/luxury-hotel-market-share-demand-top-players-industry-size-future-growth-by-2028/

dailybusinesspost.com/luxury-hotel-market-size-share-forecasts-analysis-company-profiles-competitive-landscape-and-key-regions-2028/

factoryextreme.com/luxury-hotel-market-revenue-future-growth-trends-top-key-players-business-opportunities-industry-share-size-analysis-by-forecast-2028/

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter