Biyoyapıştırıcılar Pazarı 2022 | Büyüklük, Pay, Covid-19 Etkisi, Büyüme Faktörleri ve 2029 için Bölgesel Tahmine Göre Küresel Sanayi Analizi

Küresel biyo-yapışkan pazarı, filtreler, sigaralar, baskılı tabaka laminasyon, özel ambalajlar ve esnek ambalajlarda sürekli artan kullanımlarından çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından gelecek bir raporda verilmektedir. Rapor ayrıca tüketicilerden gelen çevre dostu ve organik ürünlere yönelik yüksek talebin büyümeyi olumlu etkileyeceğini belirtiyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bioadhesives-market-102737

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Hangi bölgenin pazara hakim olması bekleniyor?
 • COVID-19 pandemisi piyasayı olumsuz etkiler mi?
 • Piyasadaki güncel yenilikler ve gelişmeler nelerdir?
 • Biyo-yapışkan üreticileri yakın gelecekte müşteri tabanını nasıl artıracak?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Hızlandırmak İçin Dalgalanan Ham Petrol Fiyatları

Ham petrol fiyatlarındaki artan dalgalanmalar, yakın gelecekte bioadhesives pazarının büyümesini hızlandıracak. Artan petrol fiyatları nedeniyle insanların biyolojik yapıştırıcılara yönelik artan bir eğilimi var. Ayrıca ürünler doğal kaynaklardan elde edildiği için biyouyumludur. Bu nedenle, özellikle tıp endüstrisinde geniş bir uygulama yelpazesinde tercih edilirler. Ayrıca, ambalaj endüstrisinde biyo-yapışkanlara ilişkin artan farkındalık programları ve sürdürülebilir ambalaj çözümlerine yönelik artan talep büyümeyi destekleyecektir. Bununla birlikte, biyoyapıştırıcıların performansı söz konusu olduğunda bazı sınırlamalar vardır. Bu faktör büyümeyi engelleyebilir.

Bölgesel Analiz-

Avrupa’da Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Sentetik Yapıştırıcıların Kullanımına İlişkin Sıkı Yasalar

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda en büyük biyo-yapışkan pazar payını oluşturması bekleniyor. Bu büyüme, Çevresel İşbirliği Komisyonu (CEC) ve Çevre Koruma Ajansı (EPA) gibi bölgedeki düzenleyici kurumların insanları biyo-bazlı yapıştırıcıları kullanmaya teşvik eden artan girişimlerine bağlanabilir. Avrupa ise sentetik yapıştırıcıların kullanımına yönelik katı hükümet düzenlemeleri nedeniyle önemli ölçüde büyümeye hazırlanıyor. Bunun dışında, biyo-yapışkanlığın performansını artırmak için artan teknolojik gelişmelerin bu bölgede büyümeyi hızlandırması bekleniyor.

Asya Pasifik’te, artan sayıda yenileme ve inşaat faaliyetlerinin bu bölgedeki büyümeyi hızlandırması muhtemeldir. Son olarak, Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika, dokuları ve cildi içeren çeşitli tıbbi uygulamalar için biyo-yapışkanların artan kullanımı nedeniyle önemli ölçüde büyüyecektir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bioadhesives-market-102737

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Rekabette Avantaj Kazanmak İçin Yeni Ürünler Geliştirmeyi Amaçlıyor

Pazar, kapsamlı araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek sürekli olarak son teknoloji ürünleri piyasaya sürmeye çalışan çok sayıda üreticiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede rakiplerine karşı rekabet edebileceklerdi. Aşağıda sektördeki en son iki gelişme yer almaktadır:

 • Ağustos 2020 : Singapur Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nden bir bilim insanı ekibi, CaproGlu adlı deneysel bir materyal geliştirdi. Diazirin ve polikaprolaktondan yapılmıştır. Yeni geliştirilen ürün, iyileşme sürecini hızlandıracak kauçuksu bir biyo-yapışkandır.
 • Ağustos 2020 : MetP® Pharma AG’nin biyo-yapışkanlı bir burun jeli olan Nascum®-VIREX, viral enfeksiyona karşı etkisi açısından değerlendirilecektir. 1. sınıf tıbbi cihaz ve yağ bazlı bir burun jelidir. Havadaki partikülleri burun boşluğunda tutmak için fiziksel bir bariyer sağlar.

Fortune Business Insights™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm önde gelen Bioadhesives üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Henkel AG
 • Bileşen
 • LD Davis
 • Danimer Bilimsel
 • Arkema SA
 • EcoSynthetix Inc.
 • Ashland Inc.
 • DuPont
 • Bileşik Şirket
 • CryoLife Inc.
 • Diğer ünlü şirketler

İlgili Haberleri Okuyun:

Rafineri Katalizörü Pazar Büyüklüğü

Rafineri Katalizörü Pazar Payı

Rafineri Katalizörü Pazar Büyümesi

Rafineri Katalizörü Pazar Tahmini

Koruyucu Giyim Pazar Analizi

Koruyucu Giysi Pazar Fırsatları

Koruyucu Giyim Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları