Şerbetçiotu Pazar Büyüklüğü, Payı, Büyüme, Segmentasyon, Eğilimler, Gelişme, 2029’a Kadar Görünüm ve Tahmin

Fortune Business Insights, “Şerbetçiotu Pazar Büyüklüğü, Payı ve Ürün Türüne Göre Küresel Eğilim” başlıklı bir raporda, tıp, bira fabrikası ve kozmetik gibi sektörlerde farklı şerbetçiotu çeşitlerine ve bunların çiçeklerine yönelik artan talebin küresel şerbetçiotu pazarını yönlendirmesinin beklendiğini söylüyor. (Cascade Şerbetçiotu, Chinook Şerbetçiotu, Amarillo Şerbetçiotu, Centennial Şerbetçiotu, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Tıbbi İlaçlar, Alkollü İçecekler, Kozmetikler, Diğerleri) ve 2029’a Kadar Coğrafya Tahmini.” Antibakteriyel özelliklerinden dolayı ilaç endüstrisi tarafından artan oranda şerbetçiotu benimsenmesinin, küresel şerbetçiotu pazarının büyümesini sağlaması muhtemeldir.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hops-market-100742

Peak Health ve Immunag™ Inc. Arasındaki Ortaklık Büyümeyi Artıracak

Önde gelen bir fitness ve beslenme şirketi olan Peak Health ve ImmnuAG™, yalnızca şerbetçiotu (Kriya marka Humulus) elde edilen kannabidiol (CBD) ürününün dağıtımı için ABD’deki ilk açık ticaret esrar şirketi olan Medical Marijuana, Inc. ile ortaklıklarını ilan etti. , ImmunAg™. Ürün, Medical Marijuana, Inc.’in tek yan kuruluşu HempMeds® tarafından Real Scientific Humulus Oil (RSHO-K) olarak dağıtılacaktır. Şirketler arasındaki ortaklığın, Tetrahidrokanabinol (THC) içermeyen, ancak yüksek CBD konsantrasyonuna sahip olan Kriya markası Humulus’un kenevir özü sayesinde şerbetçiotu gelirine katkıda bulunması muhtemeldir. Ayrıca, önde gelen pazar oyuncuları tarafından şerbetçiotu birasının piyasaya sürülmesi, şerbetçiotu büyümesini daha da teşvik ediyor. Örneğin, Canopy Beer Co., yerel olarak tedarik edilen Brixton şerbetçiotu ile hazırlanan Green Hop birasının lansmanını duyurdu.

Şerbetçiotu Sağlık Faydaları Taleplerini Artıracak

Şerbetçiotu için artan talep, önde gelen pazar oyuncularını farklı acı şerbetçiotu çeşitlerini kullanarak şerbetçiotu ürünleri üretimine odaklanmaya sevk etti. Bu faktörün şerbetçiotu pazarının genişlemesine yardımcı olması muhtemeldir. Aynı şekilde, kilit oyuncular tarafından yapılan satın alma ve ürün lansmanları, pazara önemli bir katkıda bulunmaya devam edecek ve artan gelir elde etmesini sağlayacaktır. Bira, kozmetik ve tıp gibi endüstrilerin farklı çiçek ve şerbetçiotu çeşitlerine yönelik artan talebinin, önümüzdeki yıl şerbetçiotu büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor. Zanaat biraların hızla artan popülaritesi ve egzotik aromalı biralara olan talebin artmasının, küresel şerbetçiotu pazarının büyümesini daha da teşvik etmesi bekleniyor. Şerbetçiotu bazlı ürünler, kontrolsüz miktarda tüketildiğinde insan sağlığı üzerinde bazı yan etkilere neden olabilir. Bu faktörün şerbetçiotu büyümesini engellemesi muhtemeldir. Bunlara ek olarak,

ABD’de Artan Şerbetçiotu Üretimi Büyümeyi Destekleyecek

Coğrafi olarak, küresel şerbetçiotu pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Kuzey Amerika, küresel şerbetçiotu pazarında en büyük pazar payına sahiptir ve tahmin döneminde pazara hakim olması beklenmektedir. ABD lider şerbetçiotu üreticisidir. Bu faktörün bölgedeki şerbetçiotu gelirinin büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor. Amerika Şerbetçiotu Yetiştiricileri’ne göre, 2017’de ABD’de şerbetçiotu hasadı bir önceki yıla göre %20’lik bir artışa tanık oldu. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve bölgedeki diğerleri gibi büyük şerbetçiotu üreten ülkelerin varlığı nedeniyle Avrupa’nın önemli bir oranda büyümesi muhtemeldir.

Küresel şerbetçiotu pazarında bulunan önemli şirketlerden bazıları Steiner Hops Ltd., Hops Direct, LLC., Heineken UK Limited, Yakima Chief Hops LLC., Bintani Australia PTY Ltd., New Zealand Hops Limited, BAARTH-HAAS GROUP , Hollingberry & Son Inc., Carlsberg Breweries A/S, Kalsec Inc., Charles Faram & Co. Ltd. ve Brewers Select Limited diğer şerbetçiotu üreticileri arasındadır.

Analistle Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/hops-market-100742

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]