Detaylı Rakip Analizi ile Tip, Uygulama, Bölgeler, Trendler, Talebe Göre Omuz Sabit Silah Sektörü

Küresel omuz sabit silah pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 7.836.8 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde% 5.74’lük bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, savunma sistemlerindeki artan geliştirmelerin sağlam sınır güvenliğiyle birleştiğinde küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olacağını belirtiyor. Roketatar, Roket Tahrikli Bombaatar ve Tripod] ve Mühimmat [Tanksavar Füzesi, Uçaksavar Füzesi, Roket Tahrikli El Bombası]), Teknolojiye Göre (Kılavuzlu [Kızılötesi Hedef Arama, Lazer Güdümlü ve Yarı Otomatik Komuta görüş hattı] ] ve Kılavuzsuz), Aralığa Göre (Kısa, Orta ve Uzun) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 6.224,6 milyon ABD doları olarak gerçekleşti.

Koronavirüs olayı, dünya genelinde birçok endüstride devasa kayıplara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak zamanla ve kararlılıkla bu zorlu zamanla mücadele edip normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi edinmelerine yardımcı olacak, böylece buna göre gerekli stratejileri benimseyebilirsiniz.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/shoulder-fixed-weapons-market-105026

Rapor, Omuz Sabit Silah Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor:

 • Northrop Grumman Şirketi (ABD)
 • Konstruktorskoye byuro mashynostroyeniya (Rusya)
 • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
 • Thales Grubu (Fransa)
 • Saab AB (İsveç)
 • KBP Enstrüman Tasarım Bürosu (Rusya)
 • Raytheon Şirketi (ABD)
 • Rafael Gelişmiş Savunma Sistemi (İsrail)
 • MBDA
 • BAE Sistemleri (İngiltere)
 • JSC SPA Bazalt (Rusya)
 • Diğer oyuncular

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Artırmak İçin Askeri Operasyonlarda Kişi Başına Artan Harcama

Artan terör faaliyetleri, sabit omuzlu silahlara olan yoğun talebin artmasına neden oldu ve böylece piyasayı canlandırdı. SIPRI Fact Sheet 2020’ye göre, kişi başına düşen küresel askeri harcama 2018’de 243 ABD dolarından 2019’da 249 ABD dolarına yükseldi. Askeri güçler tarafından hafif, kolay taşınabilir ve geniş silah yelpazesinin artan kullanımı, pazar için fırsatlar yaratacaktır. Örneğin, askeri ve paramiliter kuvvetler, çeviklikleri ve diğer avantajları nedeniyle muharebe operasyonları için hafif güdümlü silahlar kullanır. Ayrıca, gelişmekte olan ülkelerde artan askeri harcamalar, küresel pazar üzerinde dikkate değer bir etkiye sahip olabilir. Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’ne (IISS) göre, ABD, Çin, Rusya, Suudi Arabistan ve Hindistan gibi büyük ülkeler 2020’de askeri bütçe harcamalarında ilk beş sırada yer alıyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/shoulder-fixed-weapons-market-105026

Bölgesel Analiz :

Mevcut Tanınmış Şirketler Avrupa’da Büyümeyi Destekliyor

Avrupa’daki pazarın güçlü askeri, donanma, hava kuvvetleri ve diğer silahlı kuvvetler nedeniyle katlanarak genişlemesi bekleniyor. Saab AB, Thales ve MBDA Holding SAS gibi kilit oyuncuların varlığı, Avrupa’daki pazarın büyümesini destekleyecektir. Almanya, Fransa ve Birleşik Krallık gibi Avrupa ülkeleri askeri teknolojileri geliştirmeye odaklanmış durumda. Örneğin, Ocak 2020’de Almanya Federal Ofisi Bundeswehr Ekipman, Bilgi Teknolojisi ve Hizmet İçi Destek (BAAINBw), Enforcer füze sistemleri için MBDA ile bir sözleşme imzaladı. 1800 m menzile sahip, gündüz/gece konuşlandırılabilen, hassas güdümlü, omuzdan fırlatılan bir silah sistemidir.

Anahtar Geliştirme :

Kasım 2020:  ABD Ordusu, taşınabilir hava savunma sisteminin (MANPADS) ve omuzdan fırlatılan Raytheon Stringer füze sisteminin değiştirildiğini duyurdu. ABD Ordusu, ideal olması gereken ve sabit kanatlı uçaklara, döner kanatlı uçaklara ve insansız hava araçlarına yapılan kara saldırılarını yenebilecek yeni ve taze sistemlerin aranmasını talep ediyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/shoulder-fixed-weapons-market-105026

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter