Bakır Sülfat Pazarının Büyük Büyüme ve Taleple Birlikte Kademeli Artması Bekleniyor

Global bakır sülfat piyasa büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca tarım başvurusundan artan talep nedeniyle momentum kazanması bekleniyor. Bu bilgiler & nbsp tarafından yayınlanmaktadır; Fortune Business Insights & Ticaret; yaklaşan bir raporda, & ldquo; bakır sülfat pazarı, 2022-2029 . & Rdquo; Cuprik sülfat olarak da bilinen kimyasal bir bileşiktir ve bu bir katı, kapalı beyaz veya mavi renktedir. Hem sıcak hem de soğuk suda çözülebilir. Genellikle bakır metal ve ısıtılmış konsantre sülfürik asit karışımından yapılmıştır. Tarım, madencilik ve metalurji ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde kullanılır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/copper-sulphate-market-105231

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Bakır Sülfat Piyasası dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Bakır Sülfat Piyasası araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Bakır Sülfat Piyasası stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

covid-19 etkisi –

COVID-19’un kimya endüstrisinde zararlı etkisi

Bakır sülfat talebi, Covid-19 salgını ve ekonomik belirsizlikler ile sınırlandırılmıştır. Pazar, yabancı ithalat ve ihracat, üretim, turizm, misafirperverlik ve finansal hizmetler hakkındaki sınırlamalar hakkında kısa bir yasakla zarar gördü. Üretim faaliyetleri ertelendi, tedarik zinciri kesildi ve kapatma sınırlamaları nedeniyle hammadde maliyetleri. Aksine, salgın, sabunların ve deterjanlara olan talep, büyük bir arz-talep eşitsizliğine neden olur.

segmentler –

Uygulamaya göre, piyasa tarıma ayrılmıştır, Madencilik ve amp; Metalurji, sağlık, inşaat, kimyasal ve diğerleri. Coğrafya temelinde, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor ne teklif ediyor?

Piyasa raporu, ana sürücüler, kısıtlamalar ve sürüş endüstrisi büyümesi olanakları hakkında entegre bilgiler sunar. Araştırma, bileşen, bitiş tüketicisi ve demografik olarak veri hacmi oluşturmak için devam ediyor.

sürücüler ve amp; Sınırlamalar –

büyümeyi teşvik etmek için tarım uygulamasından artan talep

, küresel bakır sülfat piyasasının artması, öngörülen dönemde tarım başvurusundan artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. Ürün, aşağıdaki bitki yaprakları ile tanımlanır ve topraktaki bakır eksikliğinin onarılmasına yardımcı olmak için nadir görülen dozlarda gübre olarak kullanılır. Sıradan kireçle karıştırıldığında, mantarın kavun ve meyvelerde büyümesini önleyen, önleyici bir mantar ilacı görevi görür.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/copper-sulphate-market-105231

bölgesel görüşler

Asya Pasifik’te büyümeyi teşvik etmek için çok sayıda popülasyon sayısı

Asya Pasifik, tahmin süresi boyunca en büyük küresel bakır sülfat pazar payını tutması beklenmektedir. Bu, tarım sektöründen artan talebin artması ve Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan nüfusun bölgeyi öne sürmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın pazarın oldukça büyük bir payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, kimyasal uygulamadaki ürünlerin kabul edilmesinden kaynaklanmaktadır. Bölgedeki pazarı sürmesi bekleniyor.

Rekabetçi manzara –

üreticileri, konumlarını güçlendirmek için R D yatırımlarına odaklanır

Tedarikçiler, daha güçlü bir ayağa sahip olmak için satın alma ve bölgesel büyüme planları arıyor. Bununla birlikte, marka bilinirliği ve güçlü bir pazarlama bu bölgeye yeni girenler için zorlaştırır. Bakır sülfat endüstrisindeki konumlarını güçlendirmek için, ortaklık, genişleme, işbirliği, ortak girişimler gibi çeşitli yöntemler uyguladılar.

endüstri geliştirme –

 • Nisan 2017: Bayer AG, Şili’deki bir mantar ilacı olan Agrocopper (bakır sülfat pentahidrat) başlattı. Nar, çukur, üzüm, ceviz, meyvelerin, patates ve meyvelerin yetiştiricileri, yüzde 98 bakır sülfat pentahidrat içeren ürünü kullanabilir.

, bakır sülfat için küresel pazarda profillenmiş anahtar oyuncuların listesi:

 • Allan Chemical Corporation
 • atotech
 • Noha Technologies Corporation
 • Wego kimyasalları ve amp; Mineral Corp
 • Acuro Organics Limited
 • norkem
 • nordfeed
 • todini ve co.
 • Hindistan Platinum Pvt Ltd.
 • KGHM

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter