Bütandiol Pazarının Büyük Büyüme ve Talep ile birlikte kademeli olarak artması bekleniyor

Global Butanediol pazarı, çok çeşitli polimerler ve kimyasal formülasyonlarda artan kullanımından çekiş çekmeye hazırdır. Bu bilgi Fortune Business Insights & Ticaret tarafından verilmiştir; Yaklaşan bir raporda, & ldquo; Bütandiol Piyasa Boyutu, Share Endüstri analizi, tip (1, 3-butanediol, 1, 4-butanediol, 2, 3-butanediol), uygulama (1, 4-butanediol, 1, 3-butanediol, 2, 3-butanediol), diğerleri ve Bölgesel tahmin, 2019-2026 . & Rdquo; Rapor, biyo bazlı teknolojilerin ortaya çıkmasının nihayetinde butanediol üretim maliyetini düşüreceğini belirtir.

Covid-19 Pandemic, mevcut tedarik zincirini bozarak kimya endüstrisini karmaşıklaştırdı. Müşteriler karbon ayak izi ve daireselliğe dayalı ürünler arıyorlar. Bu nedenle, birkaç şirket nakliye, enerji verimliliğinin ve yenilenebilir enerji kaynaklarının dekarbonizasyonuna yatırım yapmaktadır. Diğerlerinden bazıları dijital teknolojileri güvenilirliği güçlendirmek ve daha fazla verimlilik kazanmak için uygulamaya başlamıştır. Müşterilerimizin bu zor durumun ortasında iş güvenini geri kazanmasına yardımcı olmak için ayrıntılı araştırma raporları sunuyoruz.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/butanediol-market-102321

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Bütandiol Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Bütandiol Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Bütandiol Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Bu raporu nasıl geliştirdik?

Biz otantik ve otantik bilgi vermeye başlayan kapsamlı bir araştırma metodolojisi izliyoruz. Biz otantik tahminler sunmamıza ve genel pazar dinamiklerini ölçmek için bize yardımcı olacak bir veri triangülasyon modeli kullandık. Buna ek olarak, yalnızca önemli alanlara yatırım yapabilmeniz için en son bilgileri sunmak için birden fazla küresel ve bölgesel ücretli veritabanına erişim kazandık.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

çimento, tekstillerde ve kozmetik endüstrilerinde büyümeye yükseltmek için artan kullanım

Bütandioller, Gıda ve AMP gibi geniş bir son kullanım endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. içecekler, boyalar ve amp; kaplamalar ve polimerler. Kimya endüstrisinde, çoğunlukla poliüretanlar, GBL, THF ve PBT’de kullanılır. Bunlar arasında, THF veya tetrahidrofuran, yapıştırıcılar, plastik, paketleme, kozmetik, tekstil ve çimentodaki kullanımı nedeniyle çok popülerdir. 1,4 butanediolün yaklaşık% 35’i gerektirir.

Ancak, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerdeki çevrenin artan farkındalığı, devlet kurumları tarafından katı normların uygulanmasına yol açar. Kimyasal, sömürüyü önlemek için düzenleyici kuruluşlar tarafından birden çok kez gözden geçirilir. Örneğin, Avrupa Komisyonu, 2017 yılında gıda teması plastik malzemeleri düzenlemek için planlanan değişikliklerini ilan etti. Bu faktörlerin önümüzdeki yıllarda bütanediol piyasası büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/butanediol-market-102321

bölgesel görüşler –

gelişmekte olan ülkelerde güçlü> Asya Pasifik’teki büyümeyi hızlandırmak için gelişmekte olan nüfusu </ p

Coğrafi olarak, Asya Pasifik, yakın gelecekte en büyük butanediol pazar payını tutarak hakimdir. Bu büyüme, gelişmekte olan ülkelerdeki hızla artan nüfusa atfedilebilir. Kuzey Amerika’nın yavaş ekonomik büyüme tarafından desteklenen ikinci pozisyonda kalması bekleniyor.

Öte yandan, Latin Amerika’nın sosyo-ekonomik durumun devam eden iyileştirmelerinin sürekli olarak artması bekleniyor. Orta Doğu ve Afrika, bitkisel orta sınıf popülasyonları ve tek kullanımlık gelirler nedeniyle butanediol için yüksek talep sergileyecektir.

rekabetçi manzara –

Temel oyuncular, konumları güçlendirmek için üretim kapasitelerini genişletmeyi amaçlar

Global Pazar, şu anda butanediol üretim kapasitelerinin küresel olarak hüzünlü talebi karşılayacak şekilde genişletilmesine odaklanan çeşitli ünlü şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Birkaç kişi, konumlarını güçlendirmek için önde gelen kuruluşların işletmelerini elde ediyor. Aşağıda en son iki endüstri gelişimi:

 • Haziran 2019 : Daicel Corporation, Japonya, ASOSHI FABRESS’TA, yeni bir üretim tesisi kurmayı planlıyor. Bu tesis, şirketin 1,3-butanediol üretim kapasitesini genişletmesine yardımcı olacaktır. Tüm inşaat faaliyetinin Eylül 2020’ye kadar sona ermesi muhtemeldir.
 • Ocak 2019 : Shandong Ruyi Yatırım Holding’in bir iştiraki, Investa & Rsquo’yu satın alıyor; İleri Tekstil İşletme. Tetrahidrofuran (THF), 1,4 butanediol (BDO) ve politetrametilen eter glikol (PTMEG) üretim varlıklarını içerir.

Küresel pazarda bulunan tüm ünlü Butanediol üreticilerinin bir listesi:

 • basf se
 • shanxi sanwei grubu
 • Daire Chemicals
 • ashland
 • Daicel Corporation
 • mitsubishi kimyasalları
 • LyondellBasell Industries N.V.
 • Penta Üretim Şirketi
 • GODAVARI BIOREFINERIES LTD.
 • Oxea GmbH
 • Showa Denko K.K.
 • Global Bio-Chem Technology Group Company Limited
 • novamont
 • lanzatech
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter