Eko Elyaf Pazarının Büyük Büyüme ve Talep ile birlikte kademeli olarak artması bekleniyor

Biyo-esaslı ürünlerin imalatı için artan uygun düzenlemeler, piyasa için fırsatlar yaratması beklenmektedir, Devletler Fortune Business Insights, bir raporda ve ldquo; ECO fiber piyasası büyüklüğü, Share Endüstri analizi, uygulamaya göre tip (organik, manmade / rejenere, geri dönüştürülmüş, doğal), uygulamaya (tekstil / konfeksiyon, endüstriyel, tıbbi, ev ve amp; mobilya, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2019-2026. & Rdquo; Yükselen çevresel kaygıların tahmin süresi boyunca piyasayı talep etmesi beklenmektedir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/eco-fibre-market-102888

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Eko Elyaf Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Eko Elyaf Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Eko Elyaf Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

pazar sürücüsü :

Genişletmeyi etkinleştirmek için sert çevresel düzenlemeler

Biyo bazlı ürünlerin artmasına ilişkin birkaç yasanın uygulanması, pazarın önümüzdeki yıllarda genişlemesine yardımcı olması muhtemeldir. Benzer şekilde, biyo bazlı ürünlerin büyük şirketler tarafından genişlemesi, piyasanın büyümesini daha da arttırabilir. Örneğin, Haziran 2018’de EcoFibre, yüksek teknolojili ipek elyafının, kenevir siyahının üretimi de dahil olmak üzere üretim faaliyetlerinin uzatılmasını açıkladı. Fon, şirketin gelir ve ABD’deki hastalar açısından genişlemesine yardımcı olacak ABD Nutrasutical Company Ananda Kenevir tarafından kullanılacaktır. Fonlar ayrıca kenevir siyah büyümesini teşvik ederken Avustralya’nın Kenevir Gıda Şirketi’ni hızlandıracak.

Bununla birlikte, eko-liflerin üretim, üretim ve gelişimi ile ilgili yüksek maliyetler, evlat edinilmesini nemlendirebilir, böylece pazarın büyümesini inhibe edebilir.

bölgesel analiz :

Asya Pasifik’teki büyümeyi etkilemek için sanayileşmeyi artırmak

Asya Pasifik’teki pazar, yükselen sanayileşme Hindistan ve Çin sayesinde tahmin süresince hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Tekstil endüstrisinde bambu, keten, kenevir, organik pamuk, jüt, keten, kenevir, organik pamuk, jüt, sisal ve ABACA gibi yenilenebilir tekstil elyaflarının artan popülaritesi, piyasanın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması bekleniyor. Kuzey Amerika’daki pazarın önümüzdeki yıllarda gelişmiş antimikrobiyal, antistatik ve antibakteriyel tedavi edilen malzemelerin ağır talepleri nedeniyle önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Spor giyim talebinin bölgedeki büyümeye yardımcı olması bekleniyor. Ürün kalitesi ve sentetik kumaşların dağılımı ile ilgili katı politikalar, Avrupa’daki pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Latin Amerika, sentetik liflerin etkileri hakkında artan farkındalık nedeniyle sürekli büyüyen tahmin edilmektedir.

anahtar geliştirme :

Oca 2020 : Flexform, Mimar Antonio Citterio’nun yardımıyla tasarlanan dış mekan mobilyalarının ilk satırını tanıttı. Dış mekan mobilyaları kanepeler, koltuklar, masalar, sandalyeler ve diğer aksesuarlardan oluşur.

Rapor, ECO fiber pazarındaki ana şirketleri listeler:

 • enkev bv
 • Envirotextiles
 • Flexform Technologies
 • foss üretimi
 • greenfibres
 • Hayleyeler lifleri
 • Aditya Birla yönetimi
 • Aquafi
 • bcomp
 • Ekolojik lifler A.Ş.
 • ecoBibre

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter